یادداشت, بازی, راهنمای خرید بازی PS4, راهنمای خرید بازی PS5, راهنمای خرید بازی Xbox Series X/S

معرفی 10 تا از ترسناک ترین باس فایت های بازی Elden Ring

معرفی 10 تا از ترسناک ترین باس فایت های بازی Elden Ring
از آنجایی که بازی Elden Ring عملکردی فوق‌العاده از خود نشان داده است و توانست متای 97 را از آن خود کند ما قصد داریم بررسی کنیم که چه باس فایت‌هایی درون بازی قرار گرفته‌اند که توانسته‌اند علاوه بر سختی زیاد، ترس را به جان بازیکن بیندازند. اگر شما نیز دوست دارید اطلاعات بیشتری در این رابطه بدست بیاورید با ما تا آخر این مقاله همراه باشید.
در بازی الدن رینگ باس فایت‌هایی وجود دارند که تضمین می‌کنند شما را از ترس تا سر حد مرگ پیش ببرند. در دنیای بسیار گسترده و بزرگ بازی الدن رینگ یعنی The Lands Between موجودات ترسناک و خارق‌العاده جالبی وجود دارد که می‌توان به نوعی این سرزمین بزرگ را خانه این موجودات ترسناک دانست. این باس فایت‌های خطرناک در هر منطقه‌ای که بگویید حضور دارند از تالارهای متروک و خرابه‌های فرسوده گرفته تا شهرهای مخفی و سیاه چاله‌های کثیف و نمناک.
با این حال، باس فایت‌های بازی Elden Ring ثابت کرده‌اند که کابوس‌های ترسناک می‌توانند واقعی باشند و وحشت را به خورد بازیکن بدهند. مطمئن باشید باس فایت‌های الدن رینگ از هیچ کاری برای خراب کردن روز شما دریغ نمی‌کنند. از مارهای غول پیکر با صورت‌های انسانی گرفته تا هیولاهای عجیب و غریب، بازی Elden Ring از نظر طراحی باس فایت، یکی از بهترین طراحی‌های خود را انجام داده است. حال اگر موافق باشید به سراغ معرفی این باس فایت‌ها برویم که خودمان نیز از این بررسی بسیار هیجان‌زده هستیم.

Astel, Naturalborn Of The Void

Astel, Naturalborn Of The Void

اینطور که از طراحی باس فایت Astel, Naturalborn Of The Void به نظر می‌رسد طراح این باس فایت از عمیق‌ترین و تاریک‌ترین چاله‌های ذهنی خود این باس فایت ترسناک را طراحی کرده است؛ به طوری که شما هیچ‌وقت آرزوی دیدار دوباره با این باس فایت را نخواهید کرد. ترکیبی از سنجاقک، عنکبوت، سوسک و جمجمه یک انسان، بدن باس فایت آستل را تشکیل می‌دهند و انگار که ستون فقرات و دم او شبیه به سیاره‌ها ساخته شده ‌است. Astel توانایی‌های جالبی دارد، او می‌تواند به شما پرتو‌های نوری پرتاب کند و از بارش شهابی برای ضربه زدن به شما استفاده کند. این قابلیت‌ها زمانی که در حال مبارزه با این باس فایت هستید، از نزدیک بسیار ترسناک است و به نوعی آستل این هیولای کیهانی عظیم، ترس را برای شما معنا می‌کند.

Rykard, Lord Of Blasphemy

Rykard, Lord Of Blasphemy

در ابتدا زمانی که در حال مبارزه با این باس فایت مار مانند هستید همه چیز کاملا عادی پیش می‌رود. اگرچه زمانی که مار دهانش را باز می‌کند و به سمت شما حمله‌ور می‌شود می‌تواند بسیار ترسناک باشد؛ اما باز هم این مورد همه چیز نیست. آنجایی ترس روی سر بازیکن خراب می‌شود که بعد از شکست دادن باس فایت با چهره رایکارد، ارباب کفر روبرو می‌شود. وقتی او شروع به صحبت کردن می‌کند و شمشیرهایی را از دهان مار مرده بیرون می‌کشد، موضوع تازه ترسناک تر هم می‌شود. شما می‌توانید از روی این شمشیرها بپرید، در حالی که چهره ترسناک رایکارد برای گرفتن جان شما مصمم است.

Elden Beast

Elden Beast

زمانی که شما Radagon of the Golden Order را شکست می‌دهید، با خود قطعا فکر می‌کنید خب دیگر کار تمام شده است، اما یک کات سین بعد از این ماجرا به شما نشان می‌دهد که سخت در اشتباه هستید و این تازه شروع ماجرا است. بعد از کات سین، موجودی بسیار ترسناک و عظیم از اعماق تاریک زمین بیرون می‌آید، که نام آن Elden Beast است. در کل اگر بخواهیم حساب کنیم این موجود با اینکه تاریکی تمام وجود آن را گرفته، بسیار زیبا است. Elden Beast همه انتظارات را به عنوان یک باس فایت نهایی برآورده می‌کند. این موجود علاوه بر ترسناکی بسیار زیبا و عظیم است. از مبارزه با این موجود سرسخت و زیبا نگوییم که بسیار شگفت‌انگیز است. اسکلت بدنی او همچون موجودات بیگانه مشخص است. وقتی با این موجود در حال مبارزه هستید، نمی‌توانید هیبت و وحشت را احساس نکنید. حتی زمانی که تیغه طلایی خود را برای حمله در مقیاس بسیار بزرگ در زمین فرو می‌برد، این حس شگفتی و ترس هرگز محو نمی‌شود.

Beast Clergyman

Beast Clergyman

گذر از این باس فایت ترسناک بسیار سخت و طاقت‌فرسا است. در ابتدا شما با Beast Clergyman مبارزه می‌کنید. اما در حالی که نوار سلامتی او را به حد معینی برسانید این سگ خانگی نیمه انسان دچار تغییرات جالب توجهی می‌شود. علاوه بر اینکه این تغییرات ترسناک بودن آن را چند برابر می‌کند بلکه وحشی‌تر می‌شود و با شمشیر قرمز درخشانش شروع به چرخش در هوا می‌کند. Maliketh از زمین به نفع خود استفاده‌های فراوانی می‌کند و در زمانی که انتظارش را ندارید، شما را غافل‌گیر می‌کند.

Godrick The Grafted

Godrick The Grafted

هر موجودی را شما حساب کنید با هزاران دست قطعا بسیار ترسناک می‌شود. برای اولین بار باس فایت Godrick the Grafted را ما در گیم پلی Elden Ring مشاهده کردیم که نشان می‌داد این باس فایت در ناامید کردن بازیکن، نقش بسیار زیادی را ایفا می‌کند. این موجود یک نیمه خدا است و برخلاف جثه بزرگی که دارد حرکات سریعی از خود نشان می‌دهد و حرکت‌های طوفانی و برق‌آسا او ترس را به جان بازیکن می‌اندازد. حتی بدتر از این حرکات، Godrick وسط مبارزه سر اژدهای دیگری را به بازوی خود می‌چسباند و با آن به سمت شما آتش پرتاب می‌کند.

Ulcerated Tree Spirit

Ulcerated Tree Spirit

به طرز عجیبی این باس فایت یادآور The Curse-Posted Greatwood از بازی Dark Souls 3 است. مبارزه با Ulcerated Tree Spirit در غار Fringefolk، شبیه مبارزه با یک کرم تهاجمی و چروکیده است. این موجود وحشی و مار مانند به دلیل طراحی که دارد در عرصه بازی‌های ترسناک قرار می‌گیرد. این باس فایت دارای پاهای بسیار زیاد است (برخلاف Godrick، که دست زیاد داشت). این باس فایت به دور خود می‌چرخد و با استفاده از ماده‌ای نوار سلامتی شما را کم می‌کند. زمانی که می‌خواهید این ماده را از بدنتان پاک کنید، این مار عظیم‌الجثه حرکت‌های سریع دیگری انجام می‌دهد که مانع این کار می‌شود.

Erdtree Burial Watchdog

Erdtree Burial Watchdog

یکی دیگر از باس فایت‌های ترسناکی که در بازی Elden Ring حضور دارد، Erdtree Burial Watchdog است. زمانی که از یک مه غلیظ عبور می‌کنید و وارد بخش مبارزه با باس فایت می‌شوید، آنجا است که تنها می‌توانید با وحشت نگاه کنید که یک گربه عظیم‌الجثه روی پاهای عقبی خود بلند می‌شود و به صورت ترسناکی به سمت شما حرکت می‌کند. حتی خود موسیقی متنی که در آن زمان پخش می‌شود لرزه را به جان بازیکن می‌اندازد. این گربه سنگی شمشیر خود را به زمین می‌کوبد و از طریق دمش به شما آتش پرتاب می‌کند. بدتر از تمام این حرکات، زمانی است که او بر روی دو پای عقبی خود بلند می‌شود و این کار را در حین مبارزه چندین بار انجام می‌دهد. مطمئنا دوست ندارید با برخورد به همچین موجودی در شب بمیرید.

Grafted Scion

Grafted Scion

اولین رویارویی شما با یک باس فایت در بازی Elden Ring، مبارزه با Grafted Scion است. این باس فایت ترکیبی از انسان و عنکبوت است که قصد دارد از همان ابتدا به نقل از ضرب المثل معروف: گربه را دم حجله بکشد و به شما نشان دهد که در این بازی هیچ جای تعللی وجود ندارد. شما در همان ابتدا با یک شمشیر ساده نمی‌توانید آن را از بین ببرید. مگر اینکه خیلی مهارت داشته باشید. اگر حرکات Grafted Scion اجازه دهد شما تمرکز کنید، در واقع می‌توانید صدای کوبیدن پاهای متعدد آن را روی زمین بشنوید که واقعا ترسناک است.

Abductor Virgins

Abductor Virgins

شبیه به یک فیلم ترسناک گوتیک در دوران ویکتوریا، باس فایت Abductor Virgins در مبارزه بسیار هولناک عمل می‌کند. زمانی که آنان به سمت شما حرکت می‌کنند با هر چیزی که در توانشان است به شما ضربه می‌زنند و مبارزه با آنان بسیار سخت و دشوار است. اگر دوست دارید شاهد یک کابوس واقعی باشید، پیشنهاد می‌کنیم با باس فایت Abductor Virgins روبرو شوید. Abductor Virgins برای تکمیل تمام حرکات خود، محفظه‌ای درون شکم خود دارد که آن را باز می‌کند و با استفاده از آن شما را به سمت خود می‌کشد.

Death Rite Bird

Death Rite Bird

یکی دیگر از طراحی‌های بینظیر و نمادین استودیو FromSoftware از چیزهای عجیب و غریب، خلق باس فایت Death Rite Bird است. ترکیب کردن اسکلت انسانی با یک پرنده می‌تواند ترس خالص باشد، مخصوصا زمانی که در مبارزه این پرنده با جمجمه/منقار خود به شما نوک می‌زند. این باس فایت حریف مرگباری با استفاده از Blackflame برای شما خواهد بود. در طراحی این باس فایت توسعه‌دهندگان هر کاری انجام داده‌اند تا بازیکن را به وحشت بیاندازند.
همانطور که خواندید، طراحی بصری بازی Elden Ring بینظیر است و طراحان از هر ویژگی منحصر به فردی در طراحی‌های خود استفاده کرده‌اند. باس فایت‌هایی که در این بازی به عنوان ترسناک‌ترین موجودات از آنان یاد کردیم در عین حال که بسیار ترسناک هستند، بازیکن را از نظر زیبایی محو خود می‌کنند. در آخر امیدواریم از خواندن این محتوا لذت برده باشید و با 10 باس فایت بازی الدن رینگ نیز آشنا شده باشید. به نظر شما چه باس فایت‌های دیگری در بازی هستند که می‌توانند بازیکن را بترسانند؟!
 منبع: The Gamer
اینستاگرام تیلنو

لینک‌های کوتاه شده مطلب

https://tinyurl.com/yc33fjmx https://is.gd/IOLXnp https://b2n.ir/a28925
https://zx1.ir/xMrwL https://yun.ir/4xc1t5 https://bit.ly/3JD3piK

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *