یادداشت, بازی, راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش

راهنمای گرفتن کمیاب ترین آیتم های بازی Sea of Thieves (بخش اول)

بازی Sea of Thieves

شما می‌توانید آیتم‌هایی کمیاب و باورنکردنی را در بازی Sea of Thieves پیدا کنید. یافتن آن‌ها کمی دشوار است اما در این مطلب قصد داریم کار شما برای پیدا کردن آن‌ها را راحت کنیم. با تیلنو همراه باشید.

بازی Sea of Thieves یکی از انحصاری‌های خوب مایکروسافت به شمار می‌رود که می‌تواند ساعت‌ها شما را سرگرم کند. برای خرید بازی Sea of Thieves با بهترین قیمت به وب‌سایت تیلنو مراجعه کنید.

به احتمال زیاد برای هر بازیکن بازی Sea of Thieves حداقل یک بار اتفاق افتاده است که آیتمی را در کشتی یا اسکرین شاتی از بازیکن دیگر دیده که تا قبل از آن هرگز این چنین موردی را ندیده است. به دست آوردن برخی از این آیتم‌ها امکان دارد که ماه‌ها طول بکشد و زحمت زیادی را بطلبد.

تقریبا برای به دست آوردن تمامی این آیتم‌ها نیاز به طلاهایی دارید که آن‌ها را با زحمت به دست آورده‌اید و برخی از این آیتم‌ها آن قدر قیمت بالایی دارند که برای خرید آن‌ها باید مدتی طولانی طلا ذخیره کنید. موارد دیگر جزو پیشنهادهای محدود مایکروسافت بودند که خیلی از آن‌ها مهلتشان به پایان رسیده است.

۱۰- تفنگ Inky Kraken Blunderbuss

بازی Sea of Thieves

انواع مختلفی از Blunderbuss (سلاح گرم شمالی) در بازی Sea of Thieves وجود دارد. یکی از نادرترین و کمیاب‌ترین آن‌ها، همین Inky Kraken Blunderbuss یه شمار می‌رود. این سلاح با رنگ صورتی مایل به قرمز، نگین چشم ببر زرد و سنبله‌های فلزی منقار مانند در طول اسلحه که از بالا و پایین کشیده شده‌اند، به راحتی قابل تشخیص است. یافتن این سلاح نادر به اندازه کافی آسان است و می‌توانید آن را در Morrow’s Peak Outpost خریداری کنید، اما مشکل خرید Inky Kraken Blunderbuss قیمت بالای ان محسوب می‌شود. خرید این سلاح در بازار سیاه ۸۵۵۰۰ طلا آب خواهد خورد.

۹- بادبان‌های Deckhand Sails

Rarest Items in Sea of Thieves and How Get Them

این‌ها بادبان‌های بسیار کمیابی‌اند که می‌توان از دکل کشتی آن‌ها را آویزان کرد. بادبان‌های Deckhand Sails که با دست سفید باز و بزرگ و در کنار آن دو الماس سفید رنگ قرار دارند در پس زمینه‌ای قرمز طراحی شده‌اند که مانند بادبان‌های یک کشتی اورک به نظر می‌رسند. با این‌حال، این‌ها بادبان‌های بسیار ویژه‌ای به شمار می‌روند که به تعداد محدودی از بازیکنان داده می‌شوند. برای به دست آوردن این بادبان‌ها نیار به بازیکنی دارید که یک Deckhand باشد، این نامی است که به ناظران جامعه جهانی بازی داده می‌شود و این اصلا کار ساده‌ای نخواهد بود. اولا Deckhand به صورت دوره‌ای باز می‌شود. ثانیا کار زیادی پیش رو خواهید داشت و باید سخت تلاش کنید. ناظران (Deckhands) وظایف زیادی دارند که باید به آن‌ها رسیدگی کنند.

۸- اسلحه Cutlass of the Ashen Dragon

بازی Sea of Thieves

این اسلحه دزدان دریایی در میان بازیکنان و کسانی که به هر صورت توانسته‌اند آن را به دست آورند، خیلی محبوب است. Cutlass of the Ashen Dragon دارای یک تیغه‌ی سیاه شده با تصویر یک اژدهای مار مانند است که از تیغه پایین می‌رود.

این اژدهای درخشان باعث می‌شود که از فواصل دور نیز بازیکن مورد توجه قرار بگیرد، اما این هزینه کمی برای اعتبار و پرستیژی است که این سلاح به بازیکن می‌دهد. این سلاح پس از دستیابی به Tomes of Curses Collector به دست می‌آید. این آیتم تقدیر پس از آن به دست می‌آید که یک بازیکن هر پنج Tome of Curses را پیدا کرده و می‌فروشد.

۷- تفنگ چخماقی Legendary Flintlock در بازی Sea of Thieves

Rarest Items in Sea of Thieves and How Get Them

در این بازی دو دسته از بازیکنان وجود دارند که از Legendary Flintlock استفاده می‌کنند. آن‌هایی که می‌خواهند در نظر بازیکنان دیگر یک بازیکن حرفه‌ای به نظر برسند و کسانی‌که قصد پیشرفت در سطح خود را دارند. این نوع تفنگ چخماقی که از یک سری قطعات طلایی نیز بهره می‌برد از جمله یک زنجیر طلایی بزرگ که انتهای قبضه را به لوله تفنگ متصل می‌کند، دارای ظاهری برجسته و جذاب است. برای دست یافتن به این سلاح افسانه‌ای باید به شهرت افسانه‌ای (Legendary Reputation) در حداقل سه موردی که ذکر می‌کنیم، برسید؛ Gold Hoarders ،Merchant Alliance ،Order of Souls ، The Hunter’s Call و Sea Dogs از این جمله موارد محسوب می‌شوند. هم‌چنین یک بازیکن نیاز به ۲۵۰ پیروزی در مرحله اول آرنا به عنوان یک Pirate Legend نیز دارد.

۶- آیتم Ghost Tankard در بازی Sea of Thieves

بازی Sea of Thieves

Ghost Tankard یک ظرف آشامیدنی بسیار کمیاب محسوب می‌شود که دستیابی به آن دو شرط دارد. اول باید ۵۰ عدد از Gilded Relics of Ancient Fortune را پیدا کنید و به Mysterios Stranger که در میخانه‌ها حضور دارد یا به Servent of the Flame در The Reaper’s Hideout بفروشید. این آیتم‌ها خیلی کمیاب‌اند و به ندرت دیده می‌شوند. دوم، بازیکنان باید حداقل در سه انجمن زیر به درجه شهرت افسانه‌ای (Legendary Reputation) برسند. این انجمن‌ها شامل Merchant Alliance ،The Hunter’s Call ،Gold Hoarders ،Order of Souls ،Sea Dogs و Reaper’s Bones می‌شوند. با تحقق و رعایت این دو شرط، بازیکنان باید کمی بیشتر از ۶۰۰۰ طلا بپردازند تا این آیتم خاص را از Athena’s Fortune Shop بخرند.

بازی Sea of Thieves یکی از انحصاری‌های مایکروسافت به شمار می‌رود که در زمان عرضه‌اش نتوانست انتظارات را برآورده کند، اما کم کم و با تغییراتی که در این بازی اعمال شد توانست روز به روز محبوب‌تر شود تا جایی‌که تعداد بازیکنان فعالش از مرز ۱۰ میلیون نیز گذشت. در بلاگ تیلنو به بررسی تغییرات بازی Sea of Thieves از ابتدا تاکنون پرداخته‌ایم.

آیا تا به حال دنبال آیتم‌های کمیاب این بازی بوده‌اید؟ کمیاب‌ترین آیتمی که در بازی Sea of Thieves داشته‌اید کدام ایتم است؟ لطفا نظرات خود را با ما در تیلنو به اشتراک بگذارید.

منبع: Gamerant.com

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *