اخبار و رویدادها, راهنمای خرید بازی, یادداشت

حالت گرافیکی کلاسیک بازی Assassin’s Creed Mirage

حالت گرافیکی کلاسیک بازی Assassin's Creed Mirage

هدف Ubisoft از عرضه Assassin’s Creed Mirage همانطور که در ویدیوهای پشت صحنه و نمایش‌‎های بازی دیده‎‌ایم، زنده کردن دوران طلایی فرنچایز Assassin’s Creed با حس و حالی مدرن‎‌تر است. با نمایشی که از بازی در Ubisoft Forward خرداد ماه دیدیم، سازندگان Mirage یعنی استودیو Ubisoft Bordeaux برخلاف چند نسخه اخیر، تمرکز بیشتری برروی بخش‎‌های مخفی‎‌کاری، پارکور و قتل‎‌ها دارند.

به عنوان مثال، مکانیک گم شدن در جمعیت به این عنوان بازگشته است، بنابراین می‏‌توانید بدون شناسایی شدن در خیابان‎‌های شلوغ بغداد به گشت و گذار بپردازید. همچنین بخش پارکور نیز تمرکز بیشتری برروی سرعت و چابکی مانند سه‎‌گانه Ezio دارد. مکانیک‎‌های جدیدی مانند Poles نیز سرعت بیشتری را برای جابه‌‎جایی در محیط فراهم می‎‌کنند. اگر می‌خواهید بیشتر در مورد شباهت‌های بازی Assassin’s Creed Mirage با نسخه‌های قدیمی سری بدونید، سری به دیگر مقاله‌ی ما بزنید.

حالت گرافیکی کلاسیک بازی Assassin's Creed Mirage

البته بسیار مهم است که تاکید کنیم Ubisoft قرار نیست همان بازی قدیم را دوباره عرضه کند. به عنوان مثال، دشمنان جدیدی مانند نیزه داران  به بازی اضافه شده است، که تمام انبارهای کاه را برای پیدا کردن بسیم جست و جو می‌‎کنند. نوع دیگری از دشمنان، عقاب شما را هدف قرار می‎‌دهند، تا درنتیجه نتوانید محیط اطرافتان را از آسمان ببینید. مکانیکی که در چند بازی گذشته قدرت بیش از حدی به بازیکن می‌داد به خصوص در نسخه‌ی والهالا.

اما همه‌ی می‌دانیم که حس و حال اساسینز کریدهای قدیمی به برخی جزئیات ریز بستگی داشت و فراتر از مکانیک‌های گیم‌پلی بود. به نظر می‌آید که سازندگان میراژ این مسئله را به خوبی درک کرده‌اند.  اگر می‎‌خواهید همان حس کلاسیک نسخه اول را تجربه کنید، Assassin’s Creed Mirage دارای فیلتری آبی/خاکستری است که آرت استایل و پالت رنگی بازی را به نسخه اول شبیه می‎‌کند. البته اگر علاقه‌‎ای به این حالت تصویر ندارید، اجباری به روشن کردن آن نیست.

بازی Assassin’s Creed Mirage در تاریخ 13 مهر 1402 (5 اکتبر) برای پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و پی سی منتشر خواهد شد. نظر شما در مورد حالت گرافیک کلاسیک بازی Assassin’s Creed Mirage چیست؟ نظرات خود را با تیم تیلنو و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: PushSquare

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *