اخبار و رویدادها, بازی

ّبهترین بازی‌های ویدیویی که در هفته‌ی آخر شهریور منتشر خواهند شد

بازی های ویدیویی

در نگاه اول شاید این هفته، هفته‌ی بسیار پر باری نباشد؛ اما هفته‌ی بسیار پرباری برای طرفداران سبک پلتفرمر محسوب می‌شود. با تیلنو همراه باشید.

بازی های ویدیویی

این هفته، به لظف دو بازی Super Mario 3D All-Stars و Spelunky 2 زمان بسیار خوبی است تا بازی‌های پلتفرمر را تجربه کنید و از آ‌ن‌ها لذت ببرید. همچنین با انتشار Crysis Remastered و WWE 2K Battleground، این هفته کمی هم حال و هوای اکشن نیز دارد. همچنین اگر می‌خواهید یک بازی سبک‌تر تجربه کنید می‌توانید سراغ Welcome to Elk بروید. همچنین ذر ادامه می‌توانید بهترین بازی‌هایی که در این هفته منتشر می‌شوند را مشاهده کنید.

25 شهریور (15 سپتامبر) – Spelunky 2

در دسترس برای: پلی‌استیشن 4

بازی های ویدیویی

نسخه‌ی دوم بازی Spelunky که چند ماه پیش نیز عرضه‌ی آن پیش‌بینی شده بود، به زمان انتشار خود رسیده است. Spelunky 2 اجازه‌ی کنترل شخصیت‌های جدیدی برای گشت و گذار و ماجراجویی در ماه، که پر از دشمن، تله و گنج‌های پنهان است می‌دهد. یک کمپ هم در بازی وجود دارد که در بین ماجراجویی‌هایتان می‌توانید در آنجا استراحت کنید. عرضه‌ی این بازی در این هفته تنها برای کنسول پلی ‌استیشن 4 بود و دارندگان رایانه‌های شخصی می‌توانند آن را در روز 4 مهر (25 سپتامبر) از طریق استیم تهیه کنند.

27 شهریور (17 سپتامبر) – Welcome to Elk

در دسترس برای: ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی

بازی های ویدیویی

فریگ (Frigg) نجاری است که در جزیره‌ای به نام الک سکونت دارد و وقت خود را معمولا با صحبت با دیگر ساکنین و شنیدن داستان‌های آن‌ها سپری می‌کند. در طی بازی شما مینی‌گیم‌هایی را تجربه می‌کنید تا متوجه شوید که ساکنین در مورد چه چیزی صحبت می‌کنند. علاوه بر این تمام داستان‌های آن‌ها داستان‌های واقعی هستند که برای سازنده‌ی بازی یعنی Triple Topping کقته‌ شده‌اند. این بازی در تاریخ ۲۷ شهریور برای ایکس باکس وان و پی‌سی منتشر شد.

28 شهریور (18 سپتامبر) – Super Mario 3D All Stars

در دسترس برای: نینتندو سوئیچ

بازی های ویدیویی

هر  سه بازی ویدیویی Super Mario 64، Super Mario Sunshine و Super Mario Galaxy در یک پکیج برای نینتندو سوئیچ عرضه خواهند شد. هر سه بازی گرافیک بهتر، موسیقی متن کامل و کنترل‌های مخصوص سوئیچ را برای امتحان ارائه می‌دهند. اما فراموش نکنید که اگر مایل به خرید این بازی هستید، بهتر است سریع‌تر اقدام کنید؛ زیرا فقط تا اسفند ماه 99 (مارس 2021) خرید این بازی در دسترس خواهد بود.

28 شهریور (18 سپتامبر) – WWE 2K Battlegrounds

در دسترس برای: پلی‌استیشن 4، ایکس باکس وان، رایانه‌های شخصی و نینتندو سوئیچ، استیدیا

بازی های ویدیویی

برای یک سال شاهد هیچ بازی ویدیویی از سری بازی‌های کشتی‌کچ یا همان WWE نخواهیم بود. در عوض امسال یک نسخه‌ی انیمیشنی از این بازی عرضه خواهد شد. در Battlegrounds، کشتی‌گیران محبوبی از همه‌ی ادوار تاریخ کشتی در این بازی‌ حضور پیدا خواهند کرد. از Andre the Giant و Jake the Snake گرفته تا Wyatt و Becky Lynch. شما می‌توانید در هر مود دلخواه خود بازی کنید؛ Tag Team،Triple Threat ،Royal Rumble و…

28 شهریور (18 سپتامبر) — Crysis Remastered

در دسترس برای: پلی‌استیشن 4، ایکس باکس وان، رایانه‌های شخصی

بازی های ویدیویی

بازی Crysis Remastered هم اکنون بر روی نینتندو سوئیچ در دسترس است، اما این هفته بازیکنان سایر پلتفرم‌ها نیز فرصت تجربه‌ی آن را پیدا خواهند کرد. این بازسازی شامل بافت‌های تصویری 8K، نورپردازی بهتر و در کل گرافیک بسیار بهتری نسبت به نسخه‌ی اولیه خواهد بود. این بازی در اوایل عرضه‌ی خود زمانی معیار مقایسه‌ی کیفی بازی‌ها بود، حال با گذشت نسل‌ها و پیشرفت صنعت بازی های ویدیویی قطعا بهتر هم خواهد بود.

درست است که این هفته، هفته‌ی آخر شهریور است؛ اما ماه سپتامبر هنوز به پایان نرسیده است و بازی‌های بیشتری در ادامه‌ی این ماه منتشر خواهند شد. مانند Mafia: Definitive Edition که در هفته‌ی بعد منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد بازی های ویدیویی این هفته چیست؟ آیا مایل به تجربه‌ی آنها هستید؟ نظرات خود را با تیلنو در میان بگذارید.

منبع: Gamespot

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید