اخبار و رویدادها, بازی, رویدادهای گیمی, کنسول

سازنده‌ی بازی Halo Infinite به شایعات مربوط به وجود حالت بتل رویال واکنش نشان داد

بازی Halo Infinite

با این که در چند وقت اخیر شایعات زیادی مبنی بر روجود حالت Battle Royale در بازی Halo Infinite پخش شده بود، اما در این میان، برخی از سازندگان بازی به وجود چنین شایعاتی واکنش نشان دادند.

بازی Halo Infinite به عنوان بزرگ‌ترین پروژه‌ی تیم ایکس باکس تا امروز، قرار بود به بازی روز عرضه یا Launch Title کنسول ایکس باکس سری ایکس (اس) تبدیل شود. اما شیوع ویروس کرونا بر روی این بازی هم تاثیر گذاشت و باعث شد تیم 343 Idustries نتواند بازی را برای روز تعیین شده آماده کند. بازی Halo Infinite تا تاریخ نامشخصی تاخیر خورده است و بازکنان در حال حاضر نمی‌دانند که در چه زمانی می‌توانند به تجربه‌ی این اثر بپردازند. در همین زمان، افراد مختلف شایعات مختلفی در مورد وجود حالت‌های بتل رویال در این بازی درست کردند. علاوه بر این، سازندگان پس از اعلام خبر تاخیر به سکوت خبری فرو رفته‌اند و تنها در حال حاضر می‌دانیم که سازندگان بازی Halo Infinite در ماه‌های آینده پرتعامل‌تر خواهند بود. هم چنین، شما می‌توانید برای آشنایی با بزرگ‌ترین پروژه‌ی تاریخ ایکس باکس، به مقاله‌ی هر آن چه که در مورد بازی Halo Infinite می‌دانیم مراجعه کنید.

این اولین باری نیست که شایعات مربوط به حالت بتل رویال بازی Halo Infinite پخش می‌شود. شایعات مشابهی از زمان معرفی این بازی در سطح اینترنت پخش شده بود و در طی این مدت، سازندگان هیچ خبر قاطعی را درباره‌ی این موضوع منتشر نکرده بودند. البته بتل رویال سبک به شدت محبوبی است و طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد، بنابراین وجود آن در این بازی، به هیچ وجه درو از ذهن نیست. هر چند که محبویت این سبک به اندازه‌ی سال ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ نیست، اما می‌توان با توجه به موفقیت‌های ثابت آثاری مانند Apex، Warzone و Fortnite نتیجهگرفت که این سبک هنوز هم در بین بازیکنان محبوب است. جدا از این مسائل، اگر قصد دارید در روز عرضه بازی Halo Infinite را در بهترین حالت ممکن تجربه کنید، می‌توانید به صفحه‌ی خرید ایکس باکس سری ایکس و خرید ایکس باکس سری اس مراجعه کنید.

بازی Halo Infinite

البته این مورد را هم در نظر داشته باشید که بازی Halo Infinite با توجه به بودجه‌ی ۵۰۰ میلیون دلاری‌اش، محتویات بسیاری را در خود جای خواهد داد و عدم وجود یک حالت بتل رویال ضربه‌ی چندانی به جذابیت آن نخواهد زد، یا بهتر است بگوییم که در حال حاضر نیازی به سبک Battle Royale وجود ندارد.

برایان جاررد (Brian Jarrard)، مدیر جامعه‌ی کاربری هیلو، شفاف سازی نه چندان قاطعی در مورد شایعات پخش شده در مورد بازی Halo Infinite‌ انجام داد. موضوع اصلی صحبت‌های او در مورد وجود حالت بتل رویال در میان بخش‌های چندنفره‌ی بازی بود.

برایان در طی یک توییت در حساب شخصی‌اش این گونه گفت که:

در واقع، من می‌دانم که ما می‌توانیم با یک خبر واقعی، این موضوع را حل کنیم. ما قطعا چیزهایی داریم که روی آن کار می‌کنیم و به شدت مشتاق هستیم تا در موردشان بیش‌تر صحبت کنیم. ما در حال تدارک دیدن یک به روز رسانی خبری در پایان سال هستیم.

او در یک توییت جداگانه اظهار کرد:

من به عنوان یک طرفدار مشتاق در زمینه‌های مختلف (بازی‌ها، فیلم‌ها، تلوزیون و موسیقی)، به طور صد در صد نگرانی‌هایی که جامعه‌ی کاربری هیلو دارد را درک و تحسین می‌کنم. هم چنین، من حس خستگی که عدم پیشرفت شرایط نسبت به علاقه‌ی شما را به وجود می‌آورد را نیز، درک می‌کنم. راه Infinite به هیچ وجه آسان نیست. این سال به خصوص هم به شدت چالش برانگیز بوده است. ما صدها توسعه دهنده داریم که تنها می‌خواهند بهترین بازی هیلو ممکن را درست کنند. هنگامی که ما مشاهده می‌کنیم جامعه‌ کاربری در حال ضربه خوردن است، به درد می‌آییم.

بازی Halo Infinite

برایان در ادامه اظهار کرد که آن‌ها می‌خواهند در پایان سال ۲۰۲۰ مردم را در مورد شرایط موجود به روز رسانی کنند و سپس چالش‌های این سال را پشت سر بگذارند و به استقبال سال جدید بروند. در واقع، آن‌ها هم می‌خواند این پروژه‌ی عظیم هر چه سریع‌تر به پایان برسد و بهترین بازی ممکن را در اختیار بازیکنان قرار دهند. تنها خواسته‌ی آن‌ها، کمی صبر و حوصله از سوی طرفدارن است.

هر چند که صحبت‌ مدیر جامعه‌ی کاربری بازی Halo Infinite اطلاعات خاصی به ما نمی‌دهد، اما حداق می‌دانیم که قرار است به زودی شاهد یک نمایش جدید باشیم. در حال حاضر تنها امیدوار هستیم که این نمایش جدید، تاریخ عرضه و ویدیوهای جدیدی از گیم پلی را در خود جای داده باشد.

نظر شما در مورد آینده‌ی بازی Halo Infinite و نمایش اواخر سال آن‌ها چیست؟ آیا این نمایش می‌تواند طرفداران را تا زمان عرضه‌ی بازی راضی نگه دارد؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

منبع: GameInformer

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید