اخبار و رویدادها, بازی

کارگردان بازی Halo Infinite این پروژه را ترک کرد

باز هم سناریویی قدیمی تکرار شد و کارگردان یکی از موزدانتظارترین بازی‌های ایکس باکس از سمت خود کناره‌گیری کرد. این بار Chris Lee، رئیس پروژه‌ی بازی Halo Infinite در میان کار خداحافظی کرد.

مشکلات ساخت بازی هیلو اینفینیت ( Halo Infinite ) همچنان ادامه دارذ. کریس لی، رئیس استودیوی FPS، تهیه کننده و مدیر شرکت 343 Industries که رهبری پروژه‌ی Halo Infinite را به عهده داشت، دیگر بر روی این بازی کار نخواهد کرد. لی در مصاحبه‌ای شخصا تایید کرد که از پروژه کناره‌گیری کرده است.

لی گفت:

من از اینفینیت کناره‌گیری کردم و به دنبال فرصت‌های آینده هستم. من به این تیم ایمان دارم و مطمئنم که آنها بازی فوق‌العاده‌ای ارائه خواهند داد و اکنون زمان خوبی است تا کناره‌گیری کنم.

مایکروسافت نیز تایید کرده است که لی دیگر روی هیلو کار نمی‌کند، اما همچنان در مایکروسافت باقی می‌ماند. آن‌ها در بیانیه‌ای اعلام کردند:

کریس لی همچنان یک کارمند مایکروسافت است و در حالی که هم اکنون  از Halo Infinite کناره‌گیری کرده، ما از تمام زحماتی که او برای این پروژه کشیده است قدردانی می‌کنیم.

طی یک سال گذشته، این اولین باری نیست که یکی از اعضای مهم تیم توسعه‌ی بازی Halo Infinite این پروژه را ترک می‌کند. در آگوست 2019، کارگردان هنری پروژه، Tim Longo از تیم کنار رفت و در اکتبر همان سال، Mary Olson، تولید کننده‌ی اصلی بازی نیز از شرکت 343 Industries جدا شد.

در آگوست 2020، 343 Industries جوزف استیتن به عنوان رهبر پروژه انتخاب شد تا کار ساخت بخش داستانی بازی هیلو را به اتمام برساند و آن را آماده‌ی انتشار کند.

در حال حاضر Halo Infinite در حال ساخت برای انتشار بر روی ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و رایانه‌های شخصی است. هنور تاریخ انتشاری برای این بازی اعلام نشده، اما برخی شایعات می‌گفتند که مایکروسافت قرار است زمان عرضه‌ی بازی را تا سال 2021 به تاخیر بیاندازد و همچنین خبری از نسخه‌ی ایکس باکس وان هم نخواهد بود، اما استودیوی 343 Industries ابن شایعات را تکذیب کرد.

همچنین فیل اسپنسر، رئیس شرکت ایکس باکس به تازگی پیشنهاد داده است که 343 Industries می‌تواند بخش داستانی و مولتی‌پلیر آنلاین بازی هیلو اینفینیت را به طور جداگانه عرضه کند.

نظر شما در مورد این اتفاق چیست؟ آیا مشتاق انتشار هرچه سریع‌تر بازی Halo Infinite هستید؟ نظرات خود را با تیلنو در میان بگذارید.

منبع: GamingBolt

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید