اخبار و رویدادها, بازی

صحبت های نیل دراکمن درباره The Last of Us Part II

بازی - نیل دراکمن -تاریخ عرضه The Last of Us Part -The Last of Us Part II

سه شنبه هفته گذشته بود که استودیو ناتی داگ خبر از تاخیر در تاریخ عرضه The Last of Us Part II تا زمانی نامعلوم داد. این تاخیر که دومین تاخیر این مجموعه ااست و به خاطر شیوع و پاندمی ویروس کرونا اتفاق افتاده است. در همین راستا نیل دراکمن، کارگردان این اثر در مصاحبه‌ای با بلاگ کست پلی استیشن در باره شرایط موجود سخن گفت. دراکمن در این مصاحبه راجب در نظر گرفتن انتخاب های مختلف برای عرضه بازی، مشکلات عرضه نسخه دمو و شرایط بازی از نظر کامل بودن صحبت کرد. در ادامه متن این مصاحبه را در تیلنو بخوانید.

نیل دراکمن در ادامه صحبت های خودش گفت:

” در حال حاضر تعدادی باگ در بازی وجود دارد که ما در حال رفع کردنشان هستیم. ما می‌خواهیم بازی تا حد امکان پولیش شده باشد. ما وقت باقی مانده خودمان را برای بررسی هر قسمت از بازی صرف می‌کنیم تا مطمئن شویم The Last of Us Part II کیفیتی در حد بقیه آثار ناتی داگ دارد. فعلا ما در بخش اذیت کننده کار هستیم. بخش که بازی در مقابل ما قرار دارد و با ما باید روی آن فکر کنیم تا بهترین راه برای ارتباط گرفتن هوادران با اثر را پیدا کنیم.”

بازی - نیل دراکمن -تاریخ عرضه The Last of Us Part -The Last of Us Part II

چند سالی هست که دانلود بازی ها به صورت دیجیتالی به امری مرسوم مبدل شده است. سید شومان، مجری بلاگ کست پلی استیشن از دراکمن پرسید که چرا The Last of Us Part II نیز به صورت دیجیتالی در  29 می عرضه نمی‌شود. دراکمن گفت که در حال حاضر تصمیمی در این باره گرفته نشده اما امکان تهیه نسخه فیزیکی برای هواداران و ساختار شبکه اینترنت در سراسر جهان از مسائلی هستند که باید در نظر گرفته بشوند.

چند سالی هست که دانلود بازی ها به صورت دیجیتالی به امری مرسوم مبدل شده است. سید شومان، مجری بلاگ کست پلی استیشن از دراکمن پرسید که چرا The Last of Us Part II نیز به صورت دیجیتالی در  29 می عرضه نمی‌شود؟

دراکمن گفت که در حال حاضر تصمیمی در این باره گرفته نشده اما امکان تهیه نسخه فیزیکی برای هواداران و ساختار شبکه اینترنت در سراسر جهان از مسائلی هستند که باید در نظر گرفته بشوند.

بازی - نیل دراکمن -تاریخ عرضه The Last of Us Part -The Last of Us Part II

نیل دراکمن درباره امکان عرضه نسخه دمو نیز سخن گفت: وی بیان کرد که عرضه نسخه دمو مشکلات خودش را دارد و فعلا امکانش میسر نیست. وی درباره نسخه دمویی که در ماه سپتامبر برای اهالی رسانه به نمایش گذاشته شد گفت در حال حاضر این نسخه تاریخ گذشته است و بازی بهبود های زیادی به نسبت 7 ماه پیش داشته است.

نیل دراکمن در نهایت گفت که ما می‌دانیم چه بازی فوق العاده‌ای در دست داریم. فقط باید کمی بیشتر صبر به خرج داد تا این بازی به دست هوادران برسد.

به نظر شما تاریخ عرضه The Last of Us چه زمانی است؟

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *