عمومی

بازی های تخفیف خورده PS4 در تخفیف‌های میانه‌ی سال فروشگاه پلی استیشن

بازی های تخفیف خورده PS4

9 بازی PS4 که در جشنواره‌ی میانه‌ی سال فروشگاه پلی استیشن تخفیف‌های خوبی خورده‌اند را در این مقاله معرفی کرده‌ایم.

با رسیدن به میانه‌ی سال سونی 221 بازی را را با تخفیف‌های بالا در فروشگاه پلی استیشن ( PlayStation Store ) قرار داده‌است. این لیست طولانی از بازی‌ها که عنوان آن ” پیشنهادات نیمسال ” ( Half-Year Offers ) است، تا تاریخ 19 تیر ( 9 ژوئن 2020 ) بازی‌های مختلفی از ژانرهای متفاوت را ارائه می‌دهد. ما نیز 9 تا از برترین‌ بازی های تخفیف خورده PS4 را برای شما قرار داده‌ایم.

1. Need For Speed Heat Deluxe Edition

بازی های تخفیف خورده PS4

طرفداران سبک ریسینگ ( Racing ) یا مسابقه‌ای می‌توانند با یک قیمت مناسب به دنبال تهیه‌ی نید فور اسپید هیت نسخه‌ی دیلاکس ادیشن ( Need For Speed Heat Deluxe Edition  ) باشند. شما می‌توانید حالا با نصف قیمت سوار ماشین‌های مسابقه‌ای و اسپورت مختلف شوید و در بهترین ساعات شبانه روز رانندگی را تجربه کنید. در طول روز در مسابقات قانونی شرکت کنید و پول بدست آورید و در طول شب با مسابقاتی خیره کننده شهرت خود را افزایش دهید. در هرحال فراموش نکنید که شما همیشه در حال فرار از پلیس شهر پالم سیتی ( Palm City ) هستید.  این بازی را هم اکنون می‌توانید به جای 79.99 یورو تنها با 39.99 یورو تهیه کنید.

2. The Sims 4 Deluxe Party Edition

بازی های تخفیف خورده PS4

تابستان و مهمانی، این دو به هم متصل‌اند. سیمز هم همین عقیده را دارد. در تخفیفات تابستانی، بازی سیمز 4 نسخه‌ی دیلاکس پارتی ادیشن ( The Sims 4 Deluxe Party Edition ) با 60 درصد تخفیف همراه شده است و فقط 19.99 یورو به جای 49.99 یورو برای تهیه‌ی آن باید پرداخت کنید. با نسخه‌ی پارتی این بازی شما می‌توانید سیمز منحصر به فرد خود را با ظواهر و احساسات جدید در بازی بسازید. علاوه بر آن حالت جدید ساخت و ساز بازی ساختن و تزئین خانه و مکان‌های دلخواه شما را بسیار آسانتر می‌کند. نسخه‌ی دیلاکس پارتی ادیشن شامل محتوای افزودنی Party Cracker، Party Night و Great Animal Hats است.

3. EA Sports FIFA 20 Champions Edition

بازی های تخفیف خورده PS4

طرفداران فوتبال نیز از این جشنواره بی نسیب نخواهند بود. شما می‌توانید نسخه‌ی چمپیونز ادیشن بازی فیفا 20 ( FIFA 20 Champions Edition ) را با 75 درصد تخفیف تنها با قیمت 22.49 یورو به جای 89.99 یورو خریداری کنید. این بازی ورزشی دو طرف دنیای فوتبال را به شما ارائه می‌دهد. علاوه بر فوتبال لیگ‌های مطرح و معتبر جهان شما می‌توانید در حالت ولتا ( Volta ) حال و هوای یک فوتبال خیابانی را تجربه کنید. همچنین نسخه‌ی چمپیونز ادیشن بازی شامل پنج بسته‌ی طلایی کمیاب بازیکنان برای حالت آلتیمیت تیم بازی ( FIFA Ultimate Team ) است. همچنین یک کیت لباس ویژه رایگان نیز در این نسخه از بازی برای شما قرار دارد.

4. Battlefield V Year 2 Edition

بازی های تخفیف خورده PS4

با بتلفیلد وی نسخه‌ی یِر 2 ادیشن ( Batlefield V Year 2 Edition ) شما جنگ جهانی را تجربه می‌کنید اما به طوری که قبلا ندیده‌اید. این نسخه از بازی حالا با یک تخفیف 60 درصدی و با قیمت 23.99 یورو به جای 59.99 یورو در فروشگاه پلی استیشن در دسترس است. اسلحه‌ها و وسایل نقلیه‌ی زیادی برای نبردهای مولتی‌پلیر که با 64 بازیکنان برگزار می‌شود وجود دارد. بلتفیبلد وی نمایش جدیدی از بزرگترین نبرد بشریت را با شبیه سازی دقیق و جنگ‌های فوقالعاده در بازی نشان می‌دهد. علاوه بر بازی اصلی در این نسخه 33 چپتر اضافه که در همان سال اول بازی منتشر شد نیز برای خریداران قرار دارد.

5. Jurassic World Evolution

بازی های تخفیف خورده PS4

آیا می‌خواهید قبل از تاریخ بازی کنید؟ پس می‌توانید بازی ژوراسیک ورلد اوُلوشن ( Jurassic World Evolution ) را با 65 درصد تخفیف، با قیمت 17.49 یورو به جای 49.99 یورو خریداری کنید. این بازی در اصل بر اساس فیلم محبوبی با همین نام ساخته شده است اما کاملا داستان جدیدی را روایت می‌کند. بازیکنان وظیفه‌ی مدیریت جزیره‌ی افسانه‌ای نابلر ( Nublar ) و چزایر اطراف را بر عهده دارند. دنیای متفاوت ژوراسیک با مکان‌هایی برای جست و جو و حفاظت از آنها ساخته شده است. از مهندسی زیستی می‌توانید برای پرورش گونه‌های مختلف دایناسورها استفاده کنید. در عین حال شما باید از خود در برابر جاسوس‌هایی که می‌خواهند از کار شما سر در بیاورند، شیوع بیماری‌های متفاوت و طوفان‌های گرمسیری ویرانگر محافظت کنید.

6. Stellaris: Console Edition – Standard Edition

بازی های تخفیف خورده PS4

دِ استلاریس: نسخه‌ی کنسول ( The Stellaris: The Console Edition – The Standard Edition ) یک بازی است برای طرفداران بازی‌های سبک استراتژی که دوست دارند وارد یک فضای علمی تخیلی شوند. تخفیفی که در فروشگاه پلی استیشن برای این بازی در نظر گرفته شده و این بازی را جزو بازی های تخفیف خورده ی PS4 قرار می دهد، 60 درصد است؛ که قیمت بازی را از 39.99 یورو به 15.99 یورو کاهش داده است. بازیکنان در این بازی قادر هستند تمام پیچیدگی‌های کهکشان را تجربه کنند. شما می‌توانید به مکان‌های مختلف کهکشان بروید و سیارات جدیدی را کشف کنید. اما مواظب باشید که آدم فضایی‌ها می‌توانند خیلی خطرناک باشند.

7. Surviving Mars

بازی های تخفیف خورده PS4

همچنان در فضا اما فقط تا مریخ. این بازی استراتژی نشان دهنده علاقه حال حاضر بشریت در ساخت و ساز و ایجاد زندگی در مریخ است. سفر به سیاره سرخ حدود 66 درصد در جشنواره تابستانی پلی استیشن تخفیف خورده است و تنها نیاز است 10.19 یورو به جای 29.99 یورو برای تجربه‌ی این بازی بپردازید. وظیفه بازیکنان ساختن یک کلونی سرزنده و فعال در مریخ است. اما با توجه به شرایط سخت محیط، این کار آسان نیست. برنامه ریزی ضعیف می‌تواند بقای شما را به خطر بیاندازد. چه کسی یک شهر خاموش در یک محیط بدون اکسیژن می‌خواهد؟ در سروایوینگ مارس ( Surviving Mars )  شما می‌توانید از امکاناتی همچون ساختن کارخانه ها برای درآمد خود تیز استفاده کنید.

8. Sword Art Online: Hollow Realization

بازی های تخفیف خورده PS4

بازی نقش آفرینی Sword Art Online: Hollow Realization بر اساس مجموعه Sword Art Online ساخته شده است. این نسخه از مجموعه اکنون 2 درصد تخفیف خورده و حالا می‌توانید با قیمت 8.99 یورو به جای 49.99 یورو این بازی را خریداری کنید. داستان بازی از این قرار است که شخصیت اصلی بازی که کریتو ( Kirito ) نام دارد نامه‌ای از یک فرد ناشناس دریافت می‌کند و بازیکنان در نقش کریتو باید به دنیای بزرگ آین‌گراوند ( Ainground ) پا بگذارند تا راز این پیام رمزنگاری شده را پیدا کنند. شما می‌توانید شخصیت خود را با شکل و شمایل مورد علاقه خود تغییر دهید و طوری که دوست دارید شخصیت را شخصی‌سازی کنید. در طی بازی همچنین می‌توانید با برخی از شخصیت‌ها همکاری کنید و از آنها در نبردهای خود کمک بگیرید.

9. Tekken 7 – Rematch Edition

بازی های تخفیف خورده PS4

در آخر دوباره به یک بازی مبارزه‌ای میرسیم. بازی محبوب تیکن 7 ریمچ ادیشن ( Tekken 7 – Rematch Edition ) در حال حاضر با 78 درصد تخفیف با قیمت 17.59 یورو به جای قیمت معمولی خود یعنی 79.99 یورو در فروشگاه پلی استیشن در دسترس است. با 45 میلیون نسخه فروش، طرفداران بسیار زیاد و قدمت 20 ساله، سری تیکن یکی از پرطرفدارترین مجموعه‌های تاریخ بازی‌های ویدیویی است. تیکن 7 30 شخصیت ارائه می‌دهد که می‌توانند با یکدیگر در مکان‌های متفاوت مبارزه کنند. بخش داستانی بازی چندین ساعت گیم‌پلی راضی کننده دارد که می‌تواند شما را سرگرم خود کند. علاوه بر بازی اصلی در نسخه‌ی ریمچ ادیشن تمام محتواهای اضافه‌ای که به سیزن 2 پس ( Season 2 Pass ) تعلق دارد به طور رایگان در دسترس است.

نظر شما درباره‌ی بازی های تخفیف خورده ی PS4  و این جشنواره نیمسال فروشگاه پلی استیشن چیست؟ آیا از بازی‌های تخفیف خورده راضی هستید؟ نظرات خود را با تیلنو در میان بگذارید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید