اخبار و رویدادها

پلی استیشن ۵ میزان زمان تجربه بازی ها توسط شما را ذخیره می کند

PS5

با توجه به اخباری که توسط رسانه‌های معتبر خارجی منتشر شده، شما در کنسول پلی استیشن ۵ می‌توانید میزان زمانی که به تجربه‌ی هر بازی پرداخته‌اید را با دقت و جزئیات کامل مشاهده کنید. با جزئیات این خبر همراه تیلنو باشید.

پلی استیشن 5

چند روز می‌شود که بررسی وبسایت های معتبر از پلی استیشن ۵ منتشر شده و به نظر می‌رسد که شرکت سونی در این نسل نیز با دست پر به استقبال هوادارانش آمده است. در کنار ویژگی‌های مثبتی همچون کنترلر بسیار خوب، سرعت پایین بارگزاری بازی‌ها و مواردی دیگر، ما شاهد نکات منفی نیز بوده‌ایم. یکی از این نکات نبود حالت ادامه‌ی سریع (Quick Resume) در بازی‌ها بود.

در کنار بررسی‌های انجام شده توسط این رسانه‌ها، خبری توسط وبسایت گیم‌اسپات منتشر شد که به یکی از ویژگی جالب و تازه‌ی پلی استیشن ۵ اشاره می‌کند. این ویژگی به بازیکنان اجازه می‌دهد تا میزان زمان و جزئیات دقیقی از تجربه آثار مختلف را مشاهده کنند و زمان خود را بهتر از همیشه مدیریت کنند. این ویژگی حتی برای بازی‌هایی که بازیکنان در کنسول نسل هشتمی خود یعنی PS4 تجربه کردند نیز وجود دارد و به عنوان مثال شما می‌توانید با جزئیات کامل، به بررسی ۳۰۰ ساعتی که در دنیای ویچر ۳ گذراندید بپردازید.

یکی از مواردی که وبسایت گیم‌اسپات تاکید بسیار زیادی بر روی آن داشت، این بود که این ویژگی و قابلیت جدید پلی استیشن ۵ کاملا دقیق است و به صورت اتفاقی زمان‌ها را ذخیره نمی‌کند. این قابلیت مدتی پیش در کنسول نینتندو سوییچ نیز وجود داشت اما با توجه به گفته‌ی گیم‌اسپات، در پلی استیشن ۵ ما شاهد یک سیستم بسیار پرجزئیات و دقیق‌تر از سوییچ خواهیم بود.

پلی استیشن ۵

با اینکه این ویژگی نمی‌تواند تجربه‌ی شما از آثار مختلف را تحت الشعاع قرار دهد و یک انقلاب را به وجود بیاورد، اما می‌تواند برای بسیاری از بازیکنان سرگرم کننده باشد و همچنین یک حس رقابت را برای گیمر‌ها به وجود بیاورد.

همچنین اگر قصد خرید این کنسول در روز انتشار را دارید، می‌توانید با مراجعه به صفحه‌ی PS5 از قیمت PS5 ، بازی‌های روز انتشار و همچنین آخرین اخبار مربوط به آن با خبر شوید. همینطور، می‌توانید اطلاعات کنسول PS5 دیجیتالی را نیز در تیلنو مطالعه کنید.

نظرات و دیدگاهتان را نسبت به این ویژگی جدید با تیلنو در میان بگذارید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید