گیم پلی بازی, نقد و بررسی, نقد و بررسی بازی, نمایش و پیش نمایش

بررسی اولیه و استریم بازی Ratchet and Clank: Rift Apart

بازی Ratchet and Clank: Rift Apart

بازی Ratchet and Clank: Rift Apart که جدیدترین انحصاری PS5 به شما می‌رود، به تازگی منتشر شده و حکم یکی از بهترین بازی‌های چند سال اخیر از لحاظ بصری را دارد. با تیلنو و بررسی اولیه و استریم این بازی همراه باشید.

اگر دوست دارید با این بازی و گیم‌پلی آن بیش‌تر آشنا شوید، می‌توانید در ادامه به تماشای لتس پلی تیم تیلنو از بازی Ratchet and Clank: Rift Apart بنشینید.

بازی Ratchet and Clank: Rift Apart که در ادامه نسخه ۲۰۱۶ با نام Ratchet and Clank منتشر شد، به عنوان جدیدترین انحصاری پلی استیشن 5 شناخته می‌شود. این اثر باز هم به روایت داستان دو شخصیت رچت و کلنک می‌پردازد و با اضافه کردن مکانیک‌های جدید و استفاده از قدرت سخت‌افزاری کنسول نسل نهمی سونی، به بزرگ‌ترین بازی این مجموعه تبدیل شده است. البته این دفعه با موارد جدیدی روبرو هستیم که می‌توانیم از حضور یک شخصیت قابل بازی جدید، به عنوان مهم‌ترین آن‌ها یاد کنیم. سازنده بازی یعنی استودیو Insomniac Games، این بار یک شخصیت قابل کنترل جدید به نام ریوت (Rivet) را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد که درست مانند خود رچت یک لامبکس (Lombax)، نام نژاد خاصی از موجودات، است.

بازی رچت اند کلنک ریفت اپارت به نحو احسن از ویژگی‌های PS5 و حافظه SSD سریع آن استفاده می‌کند و یک تجربه نسل نهمی واقعی را به وجود می‌آورد. علاوه بر این، سازندگان قابلیت پشتیبانی از ویژگی‌های کنترلر Dualsense مانند Haptic Feedback (بازخورد لمسی) و Adaptive Triggers (تریگرهای تطبیق‌پذیر) را هم در بازی قرار داده‌اند تا گیمرها بیش از پیش در فضای بازی غرق شوند.

بازی Ratchet and Clank: Rift Apart

همچنین اگر قصد دارید به تجربه این بازی تحسین شده بپردازید، می‌توانید به صفحه خرید بازی Ratchet and Clank: Rift Apart برای PS5 مراجعه کنید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *