اخبار و رویدادها, بازی

Resident Evil 8 در راه است؟

Resident Evil - Resident Evil 8 – بازی – رزیدنت اویل

اخبار تازه ای از سری رزیدنت اویل با نام Resident Evil 8 به گوش می‌رسد، با تیلنو همراه باشد.

 

درز دهنده ای که دارای اعتبار است!

یک درز دهنده اخبار معروف گزارش داده است که احتمالا در این ماه خبرهایی از Resident Evil 8 به گوشمان خواهد رسید. Dusk Golem   اینسایدر معروف، در توییتر خود خبر از عرضه یک بازی جدید از سری Resident Evil   داده است.  وی بیان کرده است این بازی Resident Evil 8 نام خواهد داشت و در سال 2021 عرضه خواهد شد. با این اوصاف به نظر می‌رسد کپکام برنامه دارد تا هر سال یک عنوان جدید از سری رزیدنت اویل عرضه کند. گولم در ادامه بیان کرده است که احتمالا در طی همین ماه از این عنوان جدید خبر های رسمی و بیشتری شنیده خواهد شد. طبق صحبت های گولم این بازی جدید در ابتدا قرار نبود Resident Evil 8 باشد و در بیشتر مدت مراحل توسعه خود قرار بوده Resident Evil Revelations 3 باشد.

Resident Evil - Resident Evil 8 – بازی – رزیدنت اویل

به نظر می‌رسد Resident Evil 8 مثل هفتمین عنوان سری Resident Evil  قرار است یک عنوان اول شخص باشد. این بازی قرار است تفاوت هایی در زمینه داستان، دشمنان و گیمپلی با باقی عناوین سری این بازی داشته باشد که ممکن است به مذاق هواداران خوش نیاید. توهم، اتمسر پر رمز و راز، جنون و عدم توانایی اعتماد به دیگران قرار است از پس زمینه های اصلی بازی باشند. گولم از اینسایدر ها مشهور است، خبر های وی درباره انتشار Resident Evil 3 Remake  درست بود. از طرف دیگری شایعات مربوط به ساخت بازی های جدید از سری سایلنت هیل که توسط گولم پخش شد توسط کونامی رد شد. در نتیجه کاملا نمی‌توان به ادعاهای وی استناد کرد.

کپکام با ساخت باز سازی های قابل قبول از دومین و سومین نسخه Resident Evil  نشان داد که با قدرت به سراغ این سری برگشته است. اگر ادعای گولم درست باشد یعنی که کپکام قصد دارد یک روند سالانه برای عرضه بازی های جدید یا Remake  از سری این بازی را پیش بگیرد. نظر شما در باره امکان عرضه رزیدنت اویل 8 چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با ما در میان بگذارید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *