تروفی بازی, راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش

راهنمای تروفی بازی Star Wars Jedi Fallen Order

راهنمای تروفی بازی Star Wars Jedi Fallen Order

بازی Star Wars Jedi Fallen Order بدون شک یکی از برترین آثار ویدیوگیم در سال ۲۰۱۹ بود. اثری که نه ‌تنها فراتر از انتظارات عمل کرد، بلکه پس از مدت‌های طولانی به عنوان یک محصول ویدیوگیمی درخور نام استار وارز ظاهر شد. اگر شما جزو عاشقان این سری هستید و یا حتی ذره‌ای آشنایی با دنیای بزرگ و چندلایه‌ی جنگ ستارگان ندارید، می‌توانید از گیم‌پلی و روایت فالن اوردر نهایت لذت را ببرید و از همراهی با کل کستیس (Cal Kestis) و ربات بامزه‌ی او یعنی بی‌دی-وان (BD-1) به هیچ عنوان خسته نشوید. اگر می‌خواهید در حین سفر خود به سیارات مختلف دنیای استار وارز، تمام تروفی‌های بازی Star Wars Jedi Fallen Order را به دست بیاورید، می‌توانید از ادامه‌ی این مطلب به عنوان راهنما استفاده کنید و چالش به مراتب کمتری را تجربه کنید.

پلاتینیوم

طلا – ۳ تروفی

نقره -۱۱ تروفی

برنز – ۲۵ تروفی

شما برای گرفتن تروفی پلاتینیوم این بازی به میانگین ۳۰ تا ۴۰ ساعت زمان نیاز دارید و نیازی به تجربه دوباره‌ی بخش داستانی و یا درجه‌ی سختی بالاتر ندارید.

A New Hope

تمام تروفی‌های بازی Star Wars Jedi Fallen Order را به دست آورید.

Collector

تمام صندوق‌های و آیتم‌های جمع کردنی بازی را به دست آورید. این جمع‌کردنی‌ها شامل ۴۵ مدل مختلف از دشمنان، ۱۹ گزارش رمز‌گذاری شده، ۱۰۷ صندوق، ۳۲ عدد Secret و ۱۰ عدد دانه‌ی تراریوم می‌شود.

Feel The Force

تمام مهارت‌های بازی را به دست بیاورید. این مهارت‌ها در مجموع ۳۳ عدد هستند که در سه دسته‌ی (Force، LightSaber، Survival) دسته بندی می‌شوند. شما برای به دست آوردن تمام این اسکیل‌ها، نیاز به ۵۰ Skill Point دارید که تعداد زیادی از آن‌ها را در طول تجربه‌ی بخش داستانی به دست خواهید آورد. اما اگر نتوانستید تا تمام کردن بازی به تعداد مد نظر برسید، به سیاره‌ها و مکان‌های ابتدایی بازی بروید و به کشتن دشمنان و سپس ریسپاون کردن آن‌ها با استفاده از Resting Pointها کنید تا به میزان XP مد نظر برسید و این تروفی را به دست بیاورید.

Trust Only In The Force

بخش داستانی بازی را به اتمام برسانید.

Legendary Beasts

چهار موجود مخفی بازی را نابود کنید. در کل دنیای بازی چهار موجود مخفی وجود دارند که در واقع بازی آن‌ها را به عنوان مینی‌باس معرفی می‌کند. موقعیت و اسم این موجودات این‌گونه است:

 • Oggdo Bogdo (Bogano – Bogdo Sinkholes,)
 • Rabid Jotaz (Zeffo – Broken Wing)
 • Albino Wyyyschokk (Kashyyyk – Imperial Refinery)
 • Nydak Alpha (Dathomir – Strangled Cliffs)

A Galaxy Far Far Away

تمام هولومپ‌های BD-1 را به دست بیاورید. به دست آوردن این تروفی این‌گونه است که شما باید تمام مکان‌های هر پنج سیاره‌ی (Bogano، Zeffo، Kashyyyk، Dathomir، Ilum) بازی را به صورت ۱۰۰٪ بگردید تا نقشه‌ی بی‌دی-وان برای هر سیاره کامل شود.

Her Name Was Masana Tide

شخصیت Ninth Sister را از بین ببرید. این تروفی با پیش‌روی در داستان به دست می‌آید.

Gorgara Falls

شخصیت Winged Terror را از بین ببرید. این تروفی در بخش داستانی و در منطقه‌ی Dathomir به دست می‌آید.

I Knew He Was No Good

استاد جدای سابق را شکست دهید. این تروفی در بخش داستانی و در سیاره‌ی Dathomir به دست می‌آید.

Can’t Touch This

در مقابل ضربات دشمنان ۱۰۰ بار از حرکت Precision Evade استفاده کنید. شما این مهارت را پس از به دست‌آوردن قابلیت پرش دو‌تایی آزاد می‌کنید. برای گرفتن این تروفی می‌توانید به راحتی ضربات یک Storm Trooper معمولی را برای صد بار جاخالی دهید.

Blade Master

به یک دشمن با استفاده از تمام حالت‌های LightSaber ضربه بزنید. این تروفی را می‌توانید در اواخر داستان و زمانی که سومین حالت لایت‌سیبر را به دست آورید، باز کنید.

Medical Droid

تمام Stim Canisterهای بی‌دی-وان را به دست آورید. این آیتم‌ها برای احیای سلامتی کَل استفاده می‌شوند.

Green Thumb

یک تراریوم رشد کرده داشته باشید. در طول سفرتان به سیاره‌های مختلف، می‌توانید دانه‌هایی را پیدا کنید که Terarrium Seeds نام دارند و با تحویل دادنشان به شخصیت Greez باعث رشد درخت تراریوم داخل سفینه شوید.

Data Collector

انواع دشمنان داخل بازی را اسکن کنید. شما در اولین رویارویی با دشمنان جدید و پس از کشتن آن‌ها می‌توانید به بی‌دی-وان اجازه‌ی اسکن آن‌ها را داده. اگر تا قبل از پایان بخش داستانی مرتبا به اسکن دشمنان جدید بپردازید، می‌توانید تا پایان این بخش، تروفی را به دست بیاورید و نیازی به گشت و گذار در دنیای بازی پس از اتمام بخش داستانی آن نداشته باشید.

Scum and Villainy

تمام بانتی هانتر‌های بازی را از بین ببرید. پس از پیش‌روی در داستان، شما به مرور با این جایزه‌بگیر‌ها روبه‌رو می‌شوید. آن‌ها را  از بین ببرید تا این تروفی را دریافت کنید.

Kicking Back

به یک Phillak که به شما ضربه زده، لگد بزنید. این تروفی را می‌توانید پس از به دست آوردن مهارت “Evasive Kick” به دست بیاورید. (نکته: Phillakها همان دشمنان بز مانند داخل بازی هستند.)

The Mantis

به گروه خود ملحق شوید. این تروفی پس از اتمام مقدمه‌ی بازی به دست می‌آید و به بخش داستانی مرتبط است.

A Long Time Ago

اتاق مخفی که در سیاره Bogano قرار دارد را پیدا کنید. این تروفی با پیش‌روی در داستان به دست می‌آید.

The Obstacle Is The Way

معبد Eilram را تکمیل کنید. این تروفی با پیش‌روی در داستان به دست می‌آید.

Everything Is Connected

معبد Miktrull را تکمیل کنید. این تروفی با پیش‌روی در داستان به دست می‌آید.

The Holocron Awaits

گاوصندوق را باز کنید. این تروفی با پیش‌روی در داستان به دست می‌آید.

Happy Go Wookiee

ووکی‌های زندانی شده را آزاد کنید. این تروفی با پیش‌روی در داستان به دست می‌آید.

Visiting Alderaan Places

در سفینه‌ی نابود شده گشت و گذار کنید. این تروفی مربوط به داستان بازی نمی‌شود. شما می‌توانید این سفینه را در منطقه‌ی Crash Site و در سیاره‌ی Zeffo پیدا کنید. گشت و گذار کامل در این منطقه به گرفتن این تروفی منجر می‌شود. (پیشنهاد می‌شود که این منطقه را پس از به اتمام رساندن داستان بررسی کنید.)

For A More Civilized Age

لایت سیبر مخصوص خود را بسازید. این تروفی با پیش‌روی در داستان به دست می‌آید.

Back At You

۵۰ دشمن را با استفاده از دفع تیر‌های خودشان از بین ببرید. شما می‌توانیداین کار را با نگه داشتن دکمه‌ی دفاع دقیقا قبل از برخورد تیر انجام دهید. در طول بخش داستانی می‌توانید به راحتی به این تعداد برسید و تروفی را به دست آورید.

Perfect Timing

۱۰۰ بار ضربات دشمنان را Parry کنید. این حرکت با نگه داشتن دکمه‌ی دفاع دقیقا قبل از برخورد ضربه‌ی دشمن انجام می‌شود. شما می‌توانید این تروفی را در مقدمه‌ی بازی و در بخش آموزشی به راحتی به دست آورید.

KickOff

یکی از دشمنان را تنها با استفاده از لگد از بین ببرید.

Triple Take

با استفاده از یک پرتاپ لایت سیبر، سه دشمن را از بین ببرید. ابتدا باید این مهارت را باید در بخش درخت مهارت آزاد کنید. پس از آن، می‌توانید با استفاده از دکمه‌های مثلث و L1 اقدام به پرتاب لایت سیبر خود کنید. برای سهولت در به دست آوردن این تروفی، می‌توانید این حرکت را بر روی دشمنان کوچک و با میزان سلامتی کم‌تر امتحان کنید.

What Goes Around

یک دشمن را با استفاده از تیر Blaster خودش از بین ببرید. ابتدا به یک استورم‌تروپر اجازه‌ی شلیک Blaster دهید و این تیر را با استفاده از نیرو، آهسته کنید. و پس از آن با استفاده از مهارت Pull استورم‌تروپر را به سمت تیر بکشانید تا با برخورد به آن از بین برود.

Big Bang

۲۰ دشمن را با استفاده از ابزار منفجره از بین ببرید.

Don’t Mess With BD-1

یک دشمن را با استفاده از ربات هک شده‌ای توسط بی‌دی-وان نابود کنید. شما قابلیت هک‌کردن ربات‌ها را توسط BD-1 با پیش‌روی در داستان به دست می‌آورید.

Look Out Below

۲۰ دشمن را از پرتگاه به پایین پرت کنید. شما به راحتی می‌توانید با استفاده از قابلیت Push این تروفی را به دست بیاورید و تنها نیاز به کمی صبر و حوصله برای به وجود آمدن موقعیت لازم دارید.

Not So Fast

۲۵ دشمن را پس از استفاده از قابلیت Empowered Slow از بین ببرید. این تروفی در حین تجربه‌ی شما از داستان بازی به دست می‌آید. اگر نتوانستید آن را به دست بیاورید، صرفا به یکی از مناطق بازی بروید و با کشتن و ریسپاون کردن دشمنان این تروفی را بگیرید.

Bank Shot

یکی از دشمنان را با زدن او به یک دشمن دیگر نابود کنید. با استفاده از قابلیت Push می‌توانید این تروفی را به راحتی به دست آورید. ( در نظر داشته باشید در طول کل تجربه‌تان شما باید یک بار این کار را انجام دهید تا تروفی را به دست آورید.)

Cal Got Your Tongue

زبان یکی از Oggdoها را جدا کنید. زمانی که با یکی از آن‌ها مواجه شدید، به او نزدیک شوید تا شروع به انجام ضربه با زبان خودش کند، زمان را آهسته کنید و با یک ضربه زبان او را ببُرید تا این تروفی را به دست بیاورید.

Full House

تمام اعضای ممکن را برای سفینه‌ی خود (The Mantis) استخدام کنید.

Data Disk

تمام اطلاعات رمزگذاری شده‌ی BD-1 را پیدا کنید.

Saber Smith

لایت سیپر خود را کاملا شخصی سازی کنید. در طول بخش داستانی قطعات لازم را برای به دست آوردن این تروفی به دست خواهید آورد.

The Full Glow Up

ظاهر کَل، بی‌دی‌-وان و سفینه‌ی خود را شخصی سازی کنید.

Echo Location

تمام ۷۵ اکو‌های حاضر در نقشه‌ی بازی را پیدا کنید.

اگر می‌خواهید وارد دنیای استاروارز شوید و یک ماجراجویی جذاب را با کَل کستیس تجربه کنید، می‌توانید به صفحه‌ی خرید بازی Star Wars Jedi Fallen Order از فروشگاه تیلنو مراجعه کنید.

آیا راهنمای ما برای شما مفید بود؟ دیدگاهتان را نسبت مطلب و همچنین درباره‌ی بازی با تیم تیلنو به اشتراک بگذارید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهی در مورد “راهنمای تروفی بازی Star Wars Jedi Fallen Order

 1. مهرشاد گفت:

  سلام سه تا از تروفی ها باگ و گیلیچ دارن الان سوال من اینه که سیاره zefro یک مکانی داره که دو راه داره دو تاشم بسته تو کل اینترنت هم سرچ میکنی چیزی نمیاره درباره اش الان من سیاره zefro م ۹۹ هست بقیه رو ۱۰۰ کنم تروفی میده یا نه اگه پلات کرده کسی اینجا کمک کنه

  1. بهراد گفت:

   سلام. نه تروفی داده نمیشه. من سرچ کردم هم کسی با این مشکل مواجه نشده بود. متاسفانه من خودم کامل این بازیو تجربه نکردم که دقیق مشکلتون رو حل کنم. ولی پیشنهاد من جست و جوی یوتیوب انگلیسی هست.

 2. Mohsen.mj گفت:

  خیلی وقت بود منتظر راهنما تروفیش بودم دمتون گرم. بازی‌ های قدیمی هم میرین؟

  1. کیوان جهانبانی گفت:

   سلام دوست عزیز سعی ما اینه که علاوه بر بازی‌های روز، راهنما تروفی بازی‌های محبوب قدیمیو هم کار کنیم. اگه بازی خاصی رو مد نظر دارین همینجا بگین لطفا.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *