اخبار و رویدادها, رویدادهای گیمی

پارک تفریحی نینتندو در تاریخ ۱۶ بهمن افتتاح می‌شود

پارک نینتندو

به تازگی شعب‌ استودیوی یونیورسال (Universal) در ژاپن اعلام کرده‌اند که پارک تفریحی این شرکت با حال و هوای دنیای بازی‌های نینتندو در ۱۶ بهمن امسال باز می‌شود. با تیلنو همراه باشید.

این خبر با عکس‌هایی جدید از این شهربازی همراه شد. این شهر بازی که با الهام از دنیای بازی‌های نینتندو ساخته شده است؛ قرار بود در فصل بهار برای بازگشایی آماده شود، اما برنامه تغییر کرده است و این شهربازی جذاب در ۱۶ بهمن ماه برای بازگشایی خود را آماده می‌کند، البته که با توجه به همه گیری ویروس کرونا برای حضور در این پارک باید تمام پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمود. تاریخ اولیه بازگشایی این پارک در زمان المپیک ۲۰۲۰ ژاپن بود (از همین رو شرکت‌های بازی سازی ژاپن بازی‌هایی با محوریت ورزشی و المپیک منتشر کردند) اما اپیدمی کووید-۱۹ مانع از این کار شد. (تاریخ المپیک هم به سال ۲۰۲۱ موکول شد)

بلومبرگ به تازگی (با بازدید از این شهربازی) گزارشی منتشر کرد که در آن اشاره شد در این پارک بخش مسابقه‌ای با محوریت Mario Kart وجود دارد که احتمالا برای طرفداران سری ماریو کارت هیجان انگیز خواهد بود، بلومبرگ کیفیت کارت‌ها را خوب می‌نامد. در آخر بلومبرگ اعلام می‌کند که پارک در آینده گسترده‌تر خواهد شد و بزودی بخش دانکی کونگ هم به آن اضافه خواهد شد. همچنین به تازگی گزارش‌هایی از ترن هوایی این پاک منتشر شد است که نشان می‌دهد در این پارک تفریحی شاهد ترنی به نا‌م «ماجراجویی یوشی» باشیم؛ گفته می‌شود این ترن از تکنولوژی‌های جدیدی استفاده می‌کنند به فرض مثال شامل عینک‌های وی آر (VR) می‌شود که لذت سوار شدن بر این ترن‌ها را دو برابر می‌کند.

پارک نینتندو

طبق گزارش‌های منتشر شده یونیورسال حدود ۶۰ میلیارد ین برابر با ۵۷۸ میلیون دلار برای این پارک تفریحی خرج کرده است تا بازی‌های نینتندو را زنده کند. در حال حاضر یه کافه و چند فروشگاه با محوریت شخصیت‌های نینتندو در پارک یونیورسال ژاپن در ماه اکتبر افتتاح شده است. در پارک نینتندو می توانید علاوه بر مالاقات با شخصیت‌های این دنیا‌ها به استفاده از ترن هوایی یا کارت ماریو هم مشغول شوید؛ یا می‌توانید از دیدن قلعه‌ی باوزر لذت ببرید. نینتندو اعلام کرده است باز هم با استودیو‌های یونیورسال همکاری خواهد داشت و بزودی هم تعداد زیادی از پارک نینتندو را در سطح جهان مشاهده خواهیم کرد. در صورتی که مایل هستید می‌توانید انواع و اقسام وسایل نینتندویی را از تیلنو تهیه فرمایید.

 نظر شما در رابطه با پارک نینتندو چیست؟ آیا می‌تواند طرفداران این کمپانی را جلب کند؟ نطرات خود را با تیلنو به اشتراک بگذارید.

منبع : Polygon

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید