اخبار و رویدادها, بازی, کنسول

احتمال عرضه نسخه‌ دوم بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild در سال ۲۰۲۱

بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild

طبق اطلاعاتی که توسط یک خرده فروشی استرالیایی لو رفته، نسخه‌ی دوم بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild در یک چهارم دوم سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد و بازیکنان قرار است به زودی باز هم وارد سرزمین Hyrule شوند.

یکی از کاربران وبسایت Reddit، در لیست بازی‌های نینتندو سوییچ که تا چند وقت آینده در یک خرده فروشی استرالیایی موجود خواهند شد، موفق به دیدن نام بازی The legend of Zelda: Breath of the Wild 2 شده است. تاریخ عرضه‌ی این بازی با توجه به اطلاعات این لیست، مربوط به یک چهارم دوم سال ۲۰۲۱ است.

اگر بخواهیم این موضوع را با تقویم میلادی اصلی تطبیق دهیم، نسخه‌ی دوم زلدا در بازه‌ای میان دو ماه آپریل و ژوئن منتشر خواهد شد، اما ممکن است منظور از اطلاعات این خرده فروشی، یک چهارم دوم سال مالی نینتندو باشد و نه تقویم اصلی. پس اگر بخواهیم تاریخ انتشار را با توجه به سال مالی نینتندو حساب کنیم، نسخه‌ی دوم بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild در پنجره‌ی زمانی میان دو ماه جولای و سپتامبر منتشر خواهد شد. در واقع، از آن جایی که پس از تریلر رونمایی قسمت دوم در E3 سال ۲۰۱۹ هیچگونه اطلاعاتی منتشر نشده، در نظر گرفتن سال مالی می‌تواند منطقی‌تر باشد. اگر این بازی در بازه‌ی میان آپریل و ژوئن منتشر شود، نینتندو زمان کم‌تری برای بازاریابی خواهد داشت.

بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild

نسخه‌ی دوم این مجموعه در مراسم E3 سال ۲۰۱۹ و با یک تریلر بسیار کوتاه معرفی شد و پس از آن شاهد هیچگونه خبری نبودیم.  اما اگر بخواهیم خوش بین باشیم، شاید بهتر است به اطلاعات این خرده فروشی استرالیایی اعتنا کنیم. این فروشگاه که با نام Gameware هم شناخته می‌شود، پیش از این تاریخ عرضه‌ی بازی Kingdom Hearts: Melody of Memory را به درستی اعلام کرده بود. در این میان، اگر می‌خواهید با بهترین بازی‌های کنسول دستی نینتندو آشنا شوید، می‌توانید به مقاله‌ی بهترین بازی های نینتندو سوییچ در سال ۲۰۲۰ از دیدگاه گیم‌ اسپات مراجعه کنید.

البته حتی اگر بخواهیم سپتامبر ۲۰۲۱ را به عنوان پنجره‌ی انتشار در نظر بگیریم، باید باز هم چند ماهی منتظر بمانیم. هر چند که احتمال درست بودن این تاریخ عرضه درست به نظر می‌رسد، اما منابع و شایعات دیگر نظر متفاوتی دارند. اگر بخواهیم به این شایعات توجه کنیم، نسخه‌ی دوم Breath of the Wild در حدود تعطیلات پاییزی و در ماه نوامبر منتشر خواهد شد.

در پایان اگر قصد دارید به محض عرضه به تجربه‌ی این بازی بپردازید، می‌توانید به صفحه‌ی خرید Nintendo Switch مراجعه کنید.

نظر شما در مورد تاریخ عرضه‌ی بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild چیست؟ به نظر شما احتمال عرضه‌ی بازی در چه بازه‌ای از سال ۲۰۲۱ بیش‌تر است؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

منبع: GamesRadar

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید