اخبار و رویدادها, بازی

بازی Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 در اوایل ۲۰۲۱ منتشر نخواهد شد

بازی Vampire: The Masquerade Bloodlines 2

ظاهرا طرفداران بازی Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 تا نیمه‌ی دوم سال 2021 قادر به تجربه‌ی این بازی اکشن آرپی‌جی نخواهند بود. همراه تیلنو باشید.

بنا به اعلام Ebba Ljungerud، مدیر عامل شرکت Paradox Interactive بازی Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 احتمالا در نیمه‌ی دوم سال 2021 منتشر خواهد شد. این اعلامیه پس از یک سال پر دردسر برای توسعه دهدگان یعنی استودیو Hardsuit Labs که شاهد دو بار تاخیر خوردن این اثر بودند به گوش رسید.

بازی قرار بود اولین بار در سه ماهه‌ی آغازین 2020 منتشر شود که تاخیری در ماه اکتبر 2019 تاریخ عرضه‌‌ی آن را به تعویق انداخت. در آن زمان Hardsuit Labs گفت که این بازی هنوز برای تبدیل شدن به یک اثر اکشن آرپی‌جی کامل وقت نیاز دارد و هنوز می‌توان روی Masquerade Bloodlines 2 بیشتر کار کرد. همین عمر باعث شد که تاریخ عرضه‌ی بازی از سه ماهه‌ی اول 2020 به اواخر 2020 منتقل شود. اما آن تاریخ هم نهایی نبود و در ماه آگوست Harsuit اعلام کرد که Bloodlines 2 برای تامین بهترین تجربه برای بازیکنان به سال 2021 تاخیر خورد.

بازی Vampire: The Masquerade Bloodlines 2

سازندگان هیچوقت  تاریخ دقیقی برای عرضه‌ی این بازی اعلام نکردن، اما الان به نظر می‌رسد که طرفداران قادر به تجربه‌ی بازی The Masquerade Bloodlines 2 تا نیمه‌ی دوم سال 2021 نخواهند بود. Ljungerud در آخرین مصاحبه‌ی خود با یک نشریه‌ی سوئدی گفت:

من فکر نمی‌کنم که بازی نیمه‌ی اول سال منتشر شود، اما هیچ چیز قطعی نیست و باید منتظر ماند و دید.

او همچنین گفت که این تاخیر به دلیل تصمیم ناشر یعنی Paradox Interactive است که قصد دارد بازی را برای کنسول‌های نسل بعدی یعنی PS5 و Xbox Series X نیز منتشر کند. علاوه بر آن تاثیرات ناشی از همه‌گیری ویروس کرونا نیز بی تاثیر نبوده است.

این تاخیر پس از ماه‌ها اخراج ناگهانی کارمندان در Hardsuit اتفاق افتاد. حدود یک هفته پس از اعلام دومین تاخیر Hardsuit و Paradox تصمیم گرفتند که کارگردان خلاقیت بازی یعنی Ka’ai Cluney و مدیر طراحی روایت داستانی بازی یعنی Brian Mitsoda را اخراح کنند. Mitsoda در این باره گفت که برکناری ناگهانی او از این پروژه شوک آور بود و او هیجوقت نمی‌تواند باور کند که نتوانسته است موفق شود. همچنین در ماه اکتبر با ترک Cara Elisson طراح ارشد روایت داستانی بازی، پروژه با تغییرات بیشتری رو به رو شد.

Hardsuit همچنین محتوای ایجاد شده برای بازی توسط طراح آن یعنی Chris Avellone را پس از بازداشت او در ماه ژوئن حذف کرد. سازندگان گفتند که مشارکت Avellone در این پروژه مختصر بوده است. بازی Vampire: The Maquerade Bloodlines 2 نسخه‌ی دوم بازی محبوب عنوانی به همین نام است که در سال 2004 منتشر شد. این اثر بر اساس یک بازی رومیزی به سبک آرپی‌جی است که سازند‌گان آن استودیو White World Gaming Studio’s World  of Darkness هستند. در حالی که این بازی مورد توجه و علاقه‌مندی طرفداران قرار گرفت، اما بسیاری آن را به دلیل نقص‌های فنی زیاد یک شاهکار معیوب می‌دانستند.

Hardsuit Labs امیدوار است همان چیزی که با نسخه‌ی اول این بازی به دست آورد با Bloodlines 2 نیز به دست آورد. یک اکشن آرپی‌جی که بازیکنان را مجبور به تصمیم‌گیری‌های اخلاقی پیچیده‌ای می‌کند که بر شخصیت‌های اطراف بازیکن نیز تاثیر می‌گذارد. بازیکنان بازی را با انتخاب اینکه شخصیت خود متعلق به کدام یک از 13 قبلیه‌ی خون آشام است آغاز می‌کنند. طرفداران همچنین می‌توانند گیم‌پلی‌هایی که در تریلر بازی در جریان رویداد Xbox Series X که در ماه می برگزار شد ببینند.

نظر شما در مورد بازی Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 چیست؟ آیا مایل به تجربه‌ی هرچه سریع‌تر آن هستید؟ نظرات خود را با تیلنو در میان بگذارید.

منبع: Gamerant

بازگشت به لیست

دیدگاهی در مورد “بازی Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 در اوایل ۲۰۲۱ منتشر نخواهد شد

  1. خیللللللللللللللللیییییییی خفنه:))))))))))))))))

    1. کیوان جهانبانی گفت:

      واقعا ایده‌ی جذابی رو انتخاب کردن

دیدگاهتان را بنویسید