اخبار و رویدادها, رویدادهای گیمی

مراسم E3 2021 برگزار می‌شود؟

مراسم E3

مراسم E3 همیشه یکی از مهم‌ترین رویداد‌های صنعت بازی‌های ویدیویی بوده و هست، مراسمی که سال گذشته بدلیل شیوع ویروس کرونا برگزار نشد، امسال چه سرنوشتی برای مراسم E3 رقم می‌خورد؟ همراه تیلنو باشید.

همیشه خبردار شدن از رویداد‌ها و جزئیات مختلف برای انسان‌ها هیجان‌انگیز بوده و پیگیری اخبار نشانه واضح و محکمی برای این قضیه است. گیمر‌ها برای مطلع شدن از حجم عظیم اخبار و اطلاعات در مورد بازی‌ها، استودیوها و حتی شرکت‌های بزرگ فعال در این صنعت محبوب مراسمی بهتر از E3 پیدا نخواهند کرد. مراسم بزرگی که از سال ۱۹۹۵، سالیانه یک ‌بار برگزار می‌شود و در طی چند روز حجم عظیمی از اطلاعات را منتشر می‌کند. مراسم E3 با بیشتر شدن مخاطبان و بالا رفتن محبویت شکل تجاری به خود گرفت و با فروش بلیط و استفاده از تبلیغات مختلف سود هنگفتی را برای برگزارکنندگان رقم زد. سال گذشته با شیوع ویروس کرونا چاره‌ای بجز تعطیلی مراسم E3 2020 نبود و این مراسم برای اولین بار در طی ۲۵ سال گذشته برگزار نشد. حال در سال جاری اخباری مبنی ‌بر بازگشت این مراسم دوست‌داشتنی به گوش می‌رسد.

با توجه به اخبار منتشر شده بنظر می‌رسد ESA (آزانس فضایی اروپا) قصد دارد میزبانی این مراسم گیمینگ را برعهده بگیرد. اصرار ESA روی برگزاری حضوری E3 است،‌ اما باید منتظر ماند و دید تا زمان برگزاری این مراسم وضع ویروس کرونا در سرتاسر جهان به چه نحوی خواهد رسید. بعد از همه‌گیری ویروس کرونا و شیوع جهانی، مراسم‌های بزرگ مرتبط به بازی‌های ویدیویی همه بصورت آنلاین و غیرحضوری برگزار شدند. گیم اواردز، افتتاحیه گیمزکام و مراسم‌های مستقل شرکت‌های بزرگ فعال در این صنعت نمونه‌هایی از برگزاری مراسم‌های غیر حضوری هستند. تا نزدیک شدن به تاریخ برگزاری E3 2021 و اعلام قطعی شرکت کنندگان در این مراسم نمی‌توان صحبت قطعی در این مورد کرد اما امیدواریم این مراسم پربار، جذاب و دیدنی برگزار شود.

با ورود به نسل نهم بازی‌های ویدئویی، می‌توانید برای خرید‌های کنسول‌های مایکروسافت و سونی، به بخش فروشگاه سر بزنید و برای خرید ایکس باکس سری ایکس و خرید ایکس باکس سری اس اقدام کنید. فراموش نکنید که خرید PS5 و خرید PS5 دیجیتال نیز در تیلنو امکان پذیر است و می‌توانید آن‌ها را با بهترین قیمت تهیه کنید.

نظر شما درباره نحوه برگزاری مراسم E3 2021 چیست؟ بنظر شما این مراسم برگزار می‌شود؟ نظرات خود را با تیم تیلنو به اشتراک بگذارید.

منبع: Gamerant

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید