بازی, یادداشت

۱۰ بازی با موزیک متن فراموش نشدنی

موسیقی متن بازی - دانلود موزیک متن بازی - موزیک متن بازی - موسیقی

موسیقی متن یکی از مهم ترین بخش های ساختاری در یک بازی هستند. در این مطلب ۱۰ تا از بهترین موزیک متن بازی های ویدیویی برای شما قرار داده شده که می توانید به صورت کامل و رایگان دریافت کنید.

موسیقی می‌تواند بهترین چیز برای وقتی باشد که در حال انجام کارهای سخت هستید و به عنوان یک صدای پس زمینه مناسب می‌تواند به تنظیم استرس و فشار کاری و آرام کردن شما کمک کند و حتی می‌توانند انگیزه سخت کار کردن را به شما بدهد.

در این مورد موسیقی متن بعضی از بازی های ویدیویی از بهترین مثال هایی هستند که می توانند در این سحر و جادو قرار گیرند تا حدی که  آن ها می تواند درمانی، انگیزشی و یا آرام بخش باشد. این ژانر  به طور کاملاً حرفه ای می تواند برای زمان هایی که نیاز به تمرکز دارید ، بدون حواس پرتی از کارتان برای شما حس خوب را به ارمغان بیاورد.

اگر با این توضیحات علاقمند شدید که  از این موسیقی ها بهره مند شوید ما در تیلنو لیستی از موزیک متن بازی برتر از ۱۰ بازی روز دنیا رو برای شما تدارک دیده ایم.پیشنهاد میکنیم حداقل یکبار با دانلود موزیک متن بازی ها با آنها ارتباط برقرار کنید.

1. The Elder Scrolls V: Skyrim

موسیقی جذاب این بازی می تواند شما را به تپه های پر پیچ و خم و طبیعت مخوف و همچنین کوه های وحشتناک اش ببرد.

2. Undertale

هر بیت از موسیقی متن این بازی خاطره انگیز است و حس های خوبی دارد که به شدت توصیه می شود به آن گوش کنید.

3. Assassin’s Creed 4: Black Flag

هر بازی از سری بازی های خاطره انگیز Assassin’s Creed موسیقی متن جذاب خودش را دارد ولی موسیقی متن این بازی شاهکار برِین تِیلور (آهنگساز) است که بازیکن(گیمر) را در صحنه‌های مختلف بازی به وجود می آورد.

4. Mass Effect Trilogy

اگر شما از آن دسته آدم هایی هستید که در حین کار کردن به فکر های علمی-تخیلی پناه می برند ، موسیقی متن این بازی مناسب شماست ؛ این موسیقی به اندازه کافی احساس و شور را در شما می پروراند و به شما انگیزه بیشتری برای کار کردن میدهد.

5. Journey

موسیقی متن پر احساس این بازی بر خلاف گرافیک ساده اش یک شاهکار است و آرامش را به شما هدیه می دهد.

6. Halo 5

موسیقی متن این بازی نیز چیزی از بهترین ها کم ندارد. پس زمینه پیروزمندانه و با افتخار این بازی می تواند حس لذت را به شما بدهد؛ البته موسیقی متن این بازی نسبت به دیگر بازی‌ها کمی عجیب به نظر می‌رسد.

7. The Last of Us

همان طوری که این بازی یکی از شناخته شده ترین بازی های آخرین نسل کنسول های بازی است ؛ موسیقی از این بازی نیز یکی از بهترین هاست ؛ ژانر سراسر صلح و ترکیب بندی زیبا این موسیقی نظر شما را به خود جلب می کند.

8. Doom 2016

یک موسیقی heavy metals ، مناسب برای کشت و کشتار هزار دیو به پا خاسته از جهنم… قبل از اینکه پیش داوری کنید حتما باید حداقل یک بار به این موسیقی گوش کنید.

9. Fallout 76: Wastelanders

موسیقی متن این بازی که جدیدا منتشر شده است همان طور که انتظار می رفت به طور عجیبی فراموش نشدنی و زیباست.

10. Everybody’s Gone to the Rapture

این بازی در سال ۲۰۱۵ عرضه شد. موسیقی متن توسط Jessica Curry ساخته شد که در بدو منتشر شدن بسیاری از توجه ها به این موسیقی سراسر احساس جلب شد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *