راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی, راهنمایی و آموزش

راهنمای پول درآوردن در بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

پول در بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

واحد اصلی پول در بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom که Rupee نام دارد، از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است و موقعیت‌های جدیدی در دسترس مخاطب قرار می‌دهد. اگر شما هم در این بازی به پول بیش‌تری نیاز دارید، به نکاتی که در ادامه در موردشان صحبت می‌کنیم، توجه داشته باشید.

چگونه در بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom پول بیش‌تری به دست آوریم؟

پول و واحدهای رایج آن حتی در بازی‌های ویدیویی هم ارزش خود را از دست نمی‌دهند و باید همیشه نسبت به آن دغدغه مند بود. بازی The Legend of Zelda: tears of the Kingdom هم که به تازگی منتشر شده، از واحد پولی با نام Rupee استفاده می‌کند. شما برای اینکه بتوانید بهترین آیتم‌های موجود را داشته باشید و شخصیت لینک را تقویت کنید، باید پول قابل توجهی در جیب‌های خود حمل کنید. اما پول درآوردن در بازی مورد بحث درست مانند عمل مشابه در دنیای واقعی از سختی بالایی برخوردار است و می‌تواند نفس‌گیر و فرسایشی باشد. ولی نکته این است که اگر راهکار را یاد بگیرید، بخش بزرگی از سختی ذکر شده را متحمل نخواهید شد. اما این راه‌ها به انجام چه فعالیت‌ها و کارهایی اشاره می‌کنند؟ با تیلنو همراه باشید تا به سراغ بهترین راه‌های کسب پول در بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom برویم.

Blupeeها را در دهانه غارها پیدا کنید

Blupeeها که می‌توانید تصویرشان را در ادامه مشاهده کنید، موجودات جغد مانند و کوچکی هستند که معمولا در دهانه ورود غارها دیده می‌شوند. اما این موجودات بامزه آنقدری که به نظر می‌رسد بی‌مصرف نیستند و می‌توانند به کسب پول بیش‌تر در بازی The Legend of Zelda: tears of the Kingdom کمک کنند. در واقع هر گاه که به این Blupeeها ضربه بزنید، از آن‌ها سکه می‌ریزد تا لینک آن‌ها را بردارد. بنا بر همین موضوع هنگامی که یک Blupee را مشاهده کردید، به سمتش بروید و به او ضربه بزنید تا بتوانید از سکه‌های وی کمک بگیرید.

در حالی که تمامی غارهای موجود در بازی حداقل یک Blupee را دارند، بعضی از غارها هستند که چندین عدد از این موجودات کوچک را در خود جای می‌دهند. یکی از این غارها که قادر هستید به سراغش بروید، غار Satori Mountain است که در جنوب غربی Hub بازی یا همان Lookout Landing دیده می‌شود. فقط باید توجه کنید که Blupeeها پس از متحمل شدن چندین ضربه جان خود را از دست می‌دهند و می‌میرند. اما اگر پس از گذشت چند روز به محل این غارها برگردید، این Blupeeها ریسپاون می‌شوند تا بتوانید به صورت مجدد از ضربه زدن به آن‌ها پول جمع کنید.

Smack around those Blupees so they drop coins.

آیتم‌هایی که نیاز ندارید را بفروشید

درست مانند اکثر بازی‌های نقش آفرینی موجود در بازار، بازی The Legend of Zelda: tears of the Kingdom هم شامل آیتم‌های متعددی می‌شود که شما در طی ماجراجویی خود، حجم عظیمی از آن‌ها را بر می‌دارید. اما خب بدیهی است که تمامی این آیتم‌ها به درد شما نمی‌خورند و به غیر از چند مورد استثنا، سایرین فقط جای اضافی می‌گیرند. از جمله این استثناها که باید همیشه آن‌ها را پیش خود نگه دارید می‌توانیم به میوه‌ها، غذاها و متریال‌هایی اشاره کنیم که می‌توانید با اضافه کردن آن‌ها به اسلحه خود قدرت فزاینده‌ای بگیرید.

به هر حال بهتر است از دست آیتم‌های اضافی خلاص شوید و آن‌ها را بفروشید. برای فروختن این آیتم‌ها باید به سراغ فروشنده‌های موجود در شهر بروید و پس از صحبت کردن با آن‌ها، گزینه Buy My Stuff (یا سایر گزینه‌های مشابه) را فشار دهید. در ادامه قادر هستید مواردی مانند متریال‌ها، غذاها و Armorهای خود را به فروش برسانید. تنها نکته قابل ذکر این است که نباید الماس‌ها یا Gemهای خود را به فروشنده‌های معمولی و گمنام بفروشید.

الماس‌های خود را به شخصیت Ramella بفروشید

پس از اینکه ماموریت‌های مربوط به Death Mountain را به اتمام رساندید، می‌توانید در شهر Gorgon City شخصیتی با نام Ramella را ملاقات کنید. Ramella یک تاجر دوره گرد است که الماس‌ها یا Gemها شما مانند Rubbyها را با قیمت خوبی می‌خرد. فقط توجه داشته باشید که این تاجر الماس‌ها را به صورت عمده می‌خرد. برای مثال برای اینکه بتوانید Gemهای خود را به این فروشنده بفروشید، باید 10 عدد الماس در Inventory خود داشته باشید که Ramella حاضر به خریدن باشد. به طور کلی بهتر است بدانید که این NPC الماس‌های شما را 20 درصد بهتر از هر تاجر دیگری در دنیای بازی، خواهد خرید.

Selling items to vendors instead of hoarding them is often a good idea.

چالش‌های Eventide Island Plane را تکمیل کنید

جزیره Eventide در جنوب شرقی نقشه بازی دیده می‌شود و در نزدیکی آن، یک زمین خشک دونات مانند به چشم می‌خورد. مسیر این زمین خشک را در پیش بگیرید و به سمت بالاترین نقطه آن بروید. هنگامی که به مقصد رسیدید، با دو شخصیت مواجه می‌شوید که می‌خواهند هواپیما خود را آزمایش کنند. حال اگر شما در روند این آزمایشات به این دو کمک کنید، پول خوبی به جیب خواهید زد.

هنگامی که با این دو روبرو شدید کافی است به انجام چالش‌های آن‌ها بپردازید و بهترین رکورد ممکن را از خود به جای بگذارید. برای اینکه بتوانید وارد هر یک از این چالش‌ها شوید باید 20 واحد Rupee خرج کنید. اما اگر چالش‌ها را با موفقیت پشت سر بگذارید، برای هر چالش 100 واحد Rupee جایزه خواهید گرفت.

Land as close to the center as possible to earn a lot of Rupees.

نظر شما در مورد نحوه کسب پول در بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom چیست؟ آیا راه دیگری وجود دارد که به آن اشاره نکرده باشیم؟ نظرات خود را با تیم تیلنو و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: Gamespot

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *