اخبار و رویدادها

خیل عظیمی از بازی ها در راه ایکس باکس گیم پس

Game Pass Tilno

سرویس جذاب ایکس باکس گیم پس به شما اجازه دسترسی به بازی‌ها و آثار بسیاری را به صورت نامحدود در مدت زمان فعال بودن اشتراکتان، می‌دهد. حالا این سرویس با عرضه ایکس باکس سری ایکس برنامه‌های جذاب و رو به گسترشی دارد. برای دیدن بازی‌هایی که به Game Pass می‌آیند، با تیلنو همراه شوید.

شاید بتوان گفت با ناکامی مایکروسافت و تدابیر اشتباه در عرضه و پشتیبانی از کنسول ایکس باکس وان، بیشتر کاربران به این فکر می‌کردند که مایکروسافت برای عرضه ایکس باکس سری ایکس نیز نمی‌تواند بهترین قدم را بردارد. در حال حاضر سرویس گیم پس به نوعی محور و ستون سرویس‌های گیمینگ است و می‌خواهد برای ماه نوامبر بازی‌های زیادی را به خدمات خود اضافه کند تا مشترکان جدیدی را به سمت خود جذب کند.

بازی ‌های EA Play در Xbox Game Pass

هر روزه خبرهایی در مورد گسترش این سرویس به گوش می‌رسد که از عزم جدی مایکروسافت برای بها دادن به این سرویس پرده بر می‌دارد. ایکس باکس برای ماندن در کورس رقابت با پلی استیشن به این سرویس تکیه بسیاری کرده است. با سیاست‌هایی که در قبال گیم پس به کار گرفته می‌شود، باید به آینده این سرویس بسیار خوش‌بین بود. گیم پس در ابتدای شروع کار کنسول‌های نسل نهم گامی محکم و پر قدرت برداشته است و دو سرویس EA Play و Game Pass را برای مشترکان Xbox Game Pass Ultimate، ادغام کرده است. همه‌ی اقدامات برای تجربه‌ای خارق‌العاده انجام شده و فقط اشاره انگشت برای کلیک و شروع این تجربه برای کاربران باقی می‌ماند.

بیش از 60 بازی از EA Play، به تازگی بر روی Xbox Game Pass Ultimate، در دسترس قرار گرفته‌اند. البته اگر بخواهیم به طور دقیق تعداد آن‌ها را محاسبه کنیم، 85 عدد هستند. این شروع کار بازی‌های EA Play بر روی گیم پس خواهد بود و از این به بعد باید شاهد حضور پر رنگ‌تر بازی‌های این سرویس بر روی گیم پس باشیم.

این حرکت تازه شروع کار است و تعداد بسیار بیشتری، قرار است در هفته آینده و در همین مدت به صف ورود به سرویس Game Pass، اضافه شوند. در این میان، نام برخی از آثار پر مخاطب مانند Expansion جدید بازی Destiny 2، به چشم می‌خورد. از دیگر آثار می‌توان به River City Girls و Streets of Rogue اشاره کرد. به هر حال در این مجموعه و لیست، برای هر سلیقه انتخاب‌های بسیاری وجود دارد.

تعدادی از بازی ‌ها که در نوامبر اضافه می‌شوند

Game Pass

در این جا تعدادی از این بازی‌ها که به زودی به Game Pass می‌پیوندند را برای شما نام خواهیم برد:

 • (Gears Tactics– November 9 (Xbox and Android
 • (Destiny 2: Beyond Light– November 10 (Xbox and Android
 • (Planet Coaster: Console Edition– November 10 (Xbox and Android
 • (Tetris Effect: Connected– November 10 (PC and Xbox
 • (Final Fantasy VIII Remastered– November 12 (PC and Xbox
 • (Gonner2– November 12 (Android
 • (Streets of Rogue– November 12 (PC
 • (ARK: Survival Evolved: Explorer’s Edition– November 17 (PC, Xbox, and Android
 • (Halo: The Master Chief Collection: Halo 4– November 17 (PC
 • (River City Girls– November 19 (PC, Xbox, Android
 • (Star Renegades– November 19 (Xbox and Android

البته قسمت جدیدی نیز وجود دارد که می‌توانست خود به عنوان یکی از بزرگ‌ترین الحاقات سرویس گیم پس به حساب بیاید. مشترکان Xbox Game Pass Ultimate صاحب مزیت و قابلیتی می‌شوند که برای یک ماه می‌توانند از دیزنی+ استفاده کنند. گرچه این قابلیت مختص مشترکان جدید دیزنی+ است، مایکروسافت با در اختیار قرار دادن این قابلیت به مشترکان گیم پس حرکت بزرگی را برای مشترکان خود رقم زده است. اگر قصد استفاده از این قابلیت را دارید، هر دو فصل Mandalorian را قبل از این که این فرصت از بین برود، حتما تماشا کنید. البته باید تا بعد از 18 نوامبر شکیبا باشید. چون در 18 دسامبر آخرین قسمت سریال به اجرا در می‌آید. بنابراین شما برای استفاده حداکثر از فرصت باید بعد از 18 نوامبر این قابلیت را فعال کنید. در غیر این صورت باید اشتراک تازه‌ای تنها برای یکی دو قسمت پایانی بخرید.

هم چنین، اگر قصد دارید با بهترین آثار گیم پس آشنا شوید، می‌توانید به مقاله‌ی ۱۲ تا از بهترین بازی های سرویس ایکس باکس گیم پس مراجعه کنید.

آیا شما از سرویس گیم پس استفاده می‌کنید؟ پیش‌بینی شما از آینده این سرویس چیست؟ نظرات خود را با تیلنو به اشتراک بگذارید.

منبع: Destructoid

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *