بازی, پوستر بازی, گیم پلی بازی, نمایش و پیش نمایش, یادداشت

بازی Assassin’s Creed Valhalla: جزئیات DLC جدید

بازی Assassin's Creed Valhalla

بسته الحاقی The Siege of Paris نام دومین DLC بزرگ بازی Assassin’s Creed Valhalla است که بازیکنان را به دل یکی از بزرگ‌ترین حماسه‌های تاریخ شمالی‌ها می‌برد. اگر می‌خواهید با این بسته الحاقی بیشتر آشنا شوید، ادامه این مقاله را از دست ندهید.

تا زمان عرضه نسخه جدید مجموعه Assassin’s Creed، بازی Assassin’s Creed Valhalla قرار است حالا حالاها طرفداران را سرگرم کند. به گفته شرکت Ubisoft، والهالا میزبان طولانی‌ترین پشتیبانی ممکن در سری خواهد بود و ظاهرا تا پایان سال ۲۰۲۲ برنامه‌های متعددی برای آن دارد. در حال حاضر، بسته الحاقی Wrath of the Druids به طور کامل منتشر شده و افراد زیادی به تجربه آن پرداخته‌اند. اما این پایان کار نیست و DLC جدید و بزرگ The Siege of Paris از همین حالا در دسترس بازیکنان قرار دارد. The Siege of Paris به شدت جذاب به نظر می‌رسد و سازندگان اطلاعات قابل توجهی از آن را با طرفداران به اشتراک گذاشته‌اند. پس اگر دوست دارید با این بسته الحاقی جدید بیشتر آشنا شوید، با تیلنو همراه باشید.

موقعیت جغرافیایی و داستانی

بسته الحاقی Wrath of the Druids که پیش از این در دسترس قرار گرفته، بازیکنان را به سرزمین ایرلند می‌برد. حالا با منتشر شدن The Siege of Paris، محدوده بازی Assassin’s Creed Valhalla بزرگ‌تر شده و همان طور که از نام این DLC مشخص است، بازی گیمرها را به سمت شهر پاریس و پادشاهی فرانسه خواهد برد. اما چرا ایور (Eivor)، شخصیت اصلی بازی، قصد دارد این دفعه به سمت پاریس یورش ببرد؟ بسته الحاقی The Siege of Paris در مورد حمله وایکینگ‌ها به سرزمین فرانسه است؛ نبردی که یکی از بزرگ‌ترین و جاه طلبانه‌ترین جنگ‌های تاریخ واکینگ‌ها به شمار می‌رود. بازیکنان این بار در نقش ایور قرار می‌گیرند و وظیفه دارند با حمله به پاریس، غنائم آن را جمع کرده و به طور همزمان با نیروهای چارلز سوم (Charles III) مبارزه کنند. نقشه فرانسه در بازی Assassin’s Creed Valhalla آنقدری بزرگ است که طرفداران اثر را راضی کند؛ اما انتظار وسعتی به اندازه بازی اصلی را نداشته باشید.

بازی Assassin's Creed Valhalla

دشمنان جدید

در کنار محتویات جدید داستانی و یک نقشه کاملا جدید برای گشت و گذار، بسته الحاقی The Siege of Paris جزئیات بیشتری را هم به بازی Assassin’s Creed Valhalla اضافه می‌کند. یکی از این جزئیات جدید، دشمنان تازه‌ای هستند که هر کدام قابلیت‌، قدرت و نقظه ضعف خود را دارند. یکی از دشمنان جدیدی که مورد توجه طرفداران قرار گرفته، Frankish Knightها هستند. این دشمنان جزو سواره نظام محسوب می‌شوند و با اسب خود به جنگ رقبا می‌روند. Frankish Knightها با این که در مبارزات نزدیک از نیزه استفاده می‌کنند، می‌توانند از راه دور نیز نیزه‌های خود را به سمت شما پرتاب کنند. البته آن‌ها به یک جفت شمشیر و سپر هم مجهز شده‌اند و هنگامی که از اسب پیاده شوند، از آن‌ها استفاده می‌کنند. همچنین، شرکت Ubisoft تایید کرد که The Siege of Paris دارای باس فایت‌های جدید هم خواهد بود و بازیکن باید برای پیش روی در داستان، از کنار جنازه آن‌ها گذر کند.

مهارت‌های جدید

درست مانند Wrath of the Druids، بسته الحاقی The Siege of Paris هم Ability یا مهارت‌های جدیدی را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد. یکی از مهارت‌های جدیدی که خیلی هم جذاب به نظر می‌رسد، Plague of Rats نام دارد. هنگامی که از این Ability استفاده کنید، ایور یک تیر خاص را به سمت دشمنان روانه می‌کند. این تیر ارتش کوچکی از موش‌ها را احضار کرده و این موجودات، فردی که تیر به آن اصابت کرده را زنده زنده می‌خورند. همان طور که مشخص است، مهارت Plague of Rats در موقعیت‌های مخفی کاری بسیار مفید خواهد بود. البته Ability مذکور تنها یکی از سه مهارت جدید بازی Assassin’s Creed Valhalla است. یکی از این مهارت‌ها به شما اجازه می‌دهد که بمب کوچکی را به دشمن خود وصل کنید و مهارت دیگر یک تیر سمی را در اختیار شما قرار می‌دهد که دشمنان را مسموم کرده و آن‌ها را به تدریج می‌کشد.

بازی Assassin's Creed Valhalla

اسلحه، تجهزات و Skillهای جدید

از آنجایی که بازی Assassin’s Creed Valhalla به عنوان یک اثر RPG تمرکز زیادی روی تنوع اسلحه‌ها و تجهیزات می‌گذارد، اضافه شدن آیتم‌های جدید در بسته الحاقی تازه غافلگیر کننده نیست. The Siege of Paris شامل Level-Up، اسلحه و آرمورهای جدیدی است که می‌توانید آن‌ها را در دنیای بازی پیدا کرده و استفاده کنید. DLC مذکور درست مانند Wrath of the Druids، تجهیزات جذابی را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد.

حیوانات و فعالیت‌های جدید

علاوه بر آنچه که تا این لحظه به آن‌ها اشاره کردیم، یوبیسافت موارد دیگری را هم با بسته الحاقی The Siege of Paris به بازی Assassin’s Creed Valhalla اضافه می‌کند. اولین موردی که باید به آن اشاره کرد، حیوانات جدید هستند. شما می‌توانید به شکار این حیوانات پرداخته یا آن‌ها را Pet کنید. اگر به تجربه بازی اصلی پرداخته باشید، با Activityهای متعدد آن آشنا هستید. این DLC مینی گیم، بازی رومیزی، مسابقه رجزخوانی و مشتی زنی جدیدی را به همراه دارد. پس اگر می‌خواهید وارد یک دنیای پرجزئیات شده و از فعالیت‌های متعدد آن لذت ببرید، در تجربه The Siege of Paris درنگ نکنید.

مراحل Black Box

این مورد یکی از هیجان انگیزترین جزئیات بسته الحاقی The Siege of Paris است. تمرکز مجموعه Assassin’s Creed در نسخه‌های اخیر، از روی مخفی کاری دور شده است. اما با این حال، هنگامی که هفت سال پیش بازی Assassin’s Creed Unity عرضه شد، مجموعه از لحاظ مکانیک‌های مخفی کاری در اوج خود به سر می‌برد. طراحی مراحل بازی مذکور به شدت شبیه فرنچایز Hitman بود؛ به گونه‌ای که یک هدف را با راه‌های مختلف برای به قتل رساندن، در اختیار شما قرار می‌داد. حال جالب است بدانید که طبق گفته یوبیسافت، مراحل Black Box شباهت زیادی به نسخه‌های قدیمی دارند و می‌توانید در طی آن‌ها درست مانند قبل دشمنان را از سایه‌ها به قتل برسانید.

بازی Assassin's Creed Valhalla

مدت زمان برای اتمام بسته الحاقی The Siege of Paris

در دنیای بازی‌های ویدیویی و طبق نظر افراد کمال‌گرا، کیفیت نسبت به کمیت و طولانی بودن بازی از اهمیت بیشتری برخوردار است. اما هیچکس هم از یک تجربه طولانی و پرجزئیات دوری نمی‌کند. DLC جدید بازی Assassin’s Creed Valhalla ترکیبی از دو روند ذکر شده است و می‌تواند چیزی بین ۸ تا ۱۲ ساعت شما را با محتویات متنوع سرگرم کند. البته اگر دوست دارید به انجام فعالیت‌های فرعی هم بپردازید، بهتر است مدت زمانی میان ۱۵ تا ۲۰ ساعت را در نظر بگیرید. به طور کلی، The Siege of Paris از لحاظ وسعت و مدت زمان مورد نیاز برای اتمام داستان، شباهت زیادی به بسته الحاقی Wrath of the Druids دارد.

در پایان اگر دوست دارید به تجربه آخرین نسخه از سری اساسینز کرید پرداخته و سپس به سراغ محتویات جدید آن بروید، می‌توانید از لینک‌هایی که در ادامه قرار می‌گیرند استفاده کنید:

نظر شما در این باره چیست؟ آیا مایل به تجربه بسته الحاقی The Siege of Paris هستید؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

منبع: GamingBolt

اینستاگرام تیلنو
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید