راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی, راهنمایی و آموزش

بهترین قابلیت‌های بازی Banishers: Ghosts of New Eden که باید باز کنید

بازی Banishers: Ghosts of New Eden

بازی Banishers: Ghosts of New Eden که توسط سازندگان Life is Strange ساخته شده، شامل یک سری قابلیت‌ها و عناصر نقش آفرینی می‌شود که مسیر گیم‌پلی را عوض می‌کنند. حال اگر به تجربه این بازی می‌پردازید و به دنبال بهترین تجربه ممکن هستید، باید به سراغ بهترین و کاربردی‌ترین قابلیت‌های آن بروید.

سیستم قابلیت‌های موجود در بازی Banishers: Ghosts of New Eden خیلی ساده و سرراست است. در طی داستان خود بازی قابلیت‌های جدیدی در اختیارتان قرار می‌دهد که هر کدام درخت مهارت‌های مربوط به خود را دارند و موقعیت‌های جدیدی به وجود می‌آورند. حال باید توجه داشته باشید که دو شخصیت رِد و آنتیا هرکدام درخت مهارت مخصوصی را دارند. در حالی که Level-Up کردن برای به دست آوردن قابلیت‌های رِد کافی است، برای دستیابی به قابلیت‌های آنتیا باید Haunting Caseها را تکمیل کنید. به هر حال هنگامی که منابع مورد نیاز را در اختیار داشتید و میان انتخاب‌های موجود گیرد کردید، از مواردی که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم کمک بگیرید.

بازی Banishers: Ghosts of New Eden

قابلیت Tag-Team از بخش Unveil

Tag-Team قابلیتی است که می‌توانید با همان Skill Point ابتدایی خود به خریدش بپردازید. هنگامی که این قابلیت را آزاد نمایید، پس از زدن چهار Light Attack توسط رِد، شخصیت آنتیا به صورت خودکار ظاهر می‌شود و یک ضربه مهم به دشمن می‌زند.

قابلیت Powder Keg از بخش Unveil

پس آزاد کردن Tag-Team، می‌توانیم خیلی سریع به سراغ Powder Keg بروید که برای مقابله با گروه‌های متعدد از دشمنان کارساز است. هنگامی که این مورد را به دست آورید پس از اینکه دکمه Heavy Attack را چندین ثانیه نگه دارید و به اصطلاح Charge کنید، شخصیت رِد یک ضربه سنگین می‌زند که به افراد موجود در پیرامون آن آسیب وارد می‌کند. پس اگر در میان جمعیت دشمنان قرار گرفتید، از Powder Keg برای ضربه زدن همزمان به چند نفر از آن‌ها کمک بگیرید.

قابلیت Heavy Artillery از بخش Leap

ترکیب قابلیت‌ها با یکدیگر در بازی Banishers: Ghosts of New Eden فوق‌العاده کارساز است و به همین خاطر باید بهترین آن‌ها را یاد بگیرید. از جمله این ترکیب‌ها که خیلی به کار می‌آید زوج Powder Keg و Heavy Atrillery است. در واقع Heavy Atrillery کاری می‌کند که Charged Heavy Attackهای شما 20 درصد آسیب بیش‌تری به دشمن بزند.

قابلیت Barrier از بخش Leap

در ادامه بحث ترکیب قابلیت‌ها نباید از پتانسیل Barrier غافل شوید. هنگامی که این قابلیت را به دست آورید، اگر یک دشمن را با Heavy Attack بکشید نسبت به ضربه بعدی 90 درصد مقاوم خواهید شد. به عبارتی دیگر اگر یک دشمن را با Heavy Attack بکشید و سپس از دشمن ضربه بخورید، قابلیت Barrier حدود 90 درصد از شدت آن را خواهد گرفت.

قابلیت Relentless Spirit از بخش Leap

Relentless Spirit اولین قابلیتی است که باید برای شخصیت آنتیا ازاد کنید. هنگامی که این مورد را آزاد کنید، پس از هر Punch Attack قدرت ضربه شما هفت درصد قوی‌تر خواهد شد؛ به شرط اینکه آسیب نخورید.

قابلیت Spectral Ignition از بخش Leap

قابلیت Spectral Ignition پس از ترکیب با Relentless Spirit غیرقابل مهار خواهد بود. پس از به دست آوردن این قابلیت، هنگامی که یک دشمن را با استفاده از Punch Attack بکشید، یک موج به وجود می‌آید و به دشمنانی که در شعاع چند متری حضور دارند به صورت همزمان آسیب می‌زند.

قابلیت Kiss of Death از بخش Outburst

Kiss of Death خیلی ساده و صریح بهترین قابلیتی است که در درخت مهارت‌های Outburst پیدا می‌کنید. هنگامی که این اسکیل را به دست آورید، پس از کشتن هر دشمن با استفاده از شخصیت رِد 10 واحد از خط سلامتی شما پر خواهد شد. در همین حین اگر یک دشمن را از طریق شخصیت آنتیا بکشید، 10 واحد از Spirint Pointهای شما پر می‌شود.

بازی Banishers: Ghosts of New Eden

قابلیت Protected Shooter

یکی دیگر از قابلیت‌های بخش Outburst که ارزش خرید دارد، همین Protected Shooter است که استفاده از تفنگ شخصیت رِد را ارزشمندتر می‌سازند. هنگامی که این قابلیت را به دست آورید، پس از اینکه یکی از دشمنان را با تفنگ بکشید نسبت به ضربه بعدی که دریافت می‌کنید 90 درصد مقاوم خواهید بود.

قابلیت Crushing Leap از بخش Ensnare

قابلیت Crushing Leap صرفا کاری می‌کند که پس از پریدن، یک موج به وجود آید و به دشمنان نزدیک به شما آسیب وارد کند. از آنجایی که استفاده از پریدن حسابی به کار می‌آید، ترکیب آن با قابلیت مذکور فوق‌العاده خواهد بود.

قابلیت Sharpshooter از بخش Ensnare

قابلیت Sharpshooter هم باز به تفنگ شخصیت رد باز می‌گردد. هنگامی که این قابلیت را به دست آورید پس از کشتن هر دشمن با استفاده تفنگ، گلوله بعدی شما 50 درصد قوی‌تر خواهد بود.

قابلیت Retaliation از بخش Ensnare

Retaliation که در این قسمت از آموزش قابلیت‌های بازی Banishers: Ghosts of New Eden به آن اشاره می‌کنیم، به Heavy Attack شخصیت اصلی باز می‌گردد. در صورت آزاد کردن این قابلیت هنگامی که دشمن به شما آسیب بزند، Heavy Attack بعدی شخصیت رِد 100 درصد قدرتمندتر خواهد بود. پس اگر نتوانستید از حمله دشمن جاخالی دهید و فرار کنید، این قابلیت به کمک‌تان خواهد آمد.

قابلیت Hard as Stone از بخش Ensnare

تسلط روی مکانیک Parry کردن در بازی Banishers: Ghosts of New Eden ضروری است، به خصوص در اوقاتی که روی درجه سختی‌های بالا به تجربه آن می‌پردازید. قابلیت Hard as Stone هم که با مکانیک مذکور در ارتباط است، ارزش افزوده زیادی به همراه دارد. در صورت آزاد کردن این قابلیت، هنگامی که یک Parry موفق داشته باشید، نسبت به ضربه بعدی که دریافت می‌کنید 90 درصد مقاوم خواهید بود.

قابلیت Riposte از بخش Ensnare

قابلیت Riposte هم دوباره به مکانیک Parry مربوط می‌شود، به گونه‌ای که پس از هر Parry موفق یک موج به وجود می‌آید و به دشمنان پیرامون به صورت همزمان آسیب می‌زند.

بازی Banishers: Ghosts of New Eden

قابلیت Unstoppable از بخش Fusion

درخت مهارت Fusion آخرین بخشی از قابلیت‌های بازی مورد بحث است که به آن می‌رسید؛ چرا که در ساعات پایانی داستان اصلی Fusion را به دست خواهید آورد. حال اگر بخواهیم خیلی صریح توضیح دهیم، قابلیت Unstoppable پس از استفاده از Fusion نوار Spirit Point را کاملا پر می‌کند تا بتوانید حملات بعدی را با آن ترکیب کنید.

قابلیت Crack Shot از بخش Fusion

آخرین قابلیتی که به آن اشاره می‌کنیم Crack Shot است و کارکرد خیلی ساده‌ای هم دارد. در صورت آزاد کردن این قابلیت هنگامی که با استفاده از تنفگ رد شلیک کنید، در حین اصابت AOE به وجود می‌آورد و موجی درست می‌کند که به دشمنان پیرامون آسیب می‌زند.

نظر شما در مورد بهترین قابلیت‌های بازی Banishers: Ghosts of New Eden چیست؟ نظرات خود را با تیم تیلنو و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: GameSpot

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *