بازی, تروفی بازی, راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش

راهنمای تروفی بازی Battlefield V

بازی Battlefield V

جنگ‌ها و نبرد‌های بزرگ و خشن، همیشه جزو آن موضوعاتی بوده‌اند که جامعه در دنیای واقعی از آن هراس داشته و به هیچ‌وجه مایل به سر گرفتن آن نبوده است. اما زمانی که پای سرگرمی‌های مختلفی مانند سینما، کتاب و ویدیو گیم به وسط می‌آید، خیل زیادی از مردم علاقه‌مند به شنیدن اقتباس‌های مختلف از این فاجعه‌ی بشری هستند. داستان‌هایی که هرکدام از دیدگاه یک شخص و یا فرقه‌ی خاص روایت می‌شود و جذابیت‌های خاص خودش را دارد. شرکت الکترونیک آرتز، با دو نسخه‌ی آخر سری بتلفیلد سعی در ارائه‌ی نمایی جذاب از جنگ‌های جهانی اول و دوم داشت که در اولین نسخه بسیار موفق و در نسخه‌ی دوم نیز، تا حدودی موفق ظاهر شد. بازی Battlefield V آخرین نسخه از این مجموعه‌ی پرطرفدار است که توسط استودیو DICE توسعه یافته و یک اثر شوتر اول شخص خوش‌ساخت است. اگر می‌خواهید در سریع‌ترین زمان ممکن تروفی‌های این اثر را به دست بیاورید، با تیلنو و ادامه‌ی این مطلب همراه باشید.

  • میانگین زمان لازم برای پلت کردن بازی: ۲۵ تا ۳۰ ساعت
  • تروفی‌های آنلاین: ۱۶ عدد
  • تروفی‌های آفلاین: ۶ عدد
  • آیا درجه‌ی سختی در به دست آوردن تروفی‌ها تاثیرگذار است؟ بله

پلاتینوم

طلا – ۷ تروفی

نقره – ۱۱ تروفی

برنز – ۳ تروفی

World War Two Hero

تمام تروفی‌های بازی Battlefield V را به دست بیاورید.

Sins of the Fathers

تمام مراحل بخش داستانی (War Stories) را روی درجه‌ی سختی Hardcore به اتمام برسانید. این تروفی مهم‌ترین کاری است که شما باید برای دریافت تروفی‌های آفلاین این بازی انجام دهید. زیرا با تکمیل‌کردن بخش داستانی بازی روی این درجه‌ی سختی، تمام تروفی‌های آفلاین بازی را دریافت می‌کنید. البته به این نکته توجه داشته باشید که درجه‌ی سختی Hardcore تجربه‌ی شما را سخت می‌کند و باید نیم نگاهی به مدیریت تیر و میزان سلامتی خود داشته باشید.

Storyteller

تمام مراحل بخش داستانی بازی را با درجه‌ی سختی Medium به اتمام برسانید. اگر شما برای اولین بار، بخش War Stories را با درجه‌ی سختی Hardcore به اتمام برسانید، دیگر نیازی به تجربه‌ی دوباره مراحل با این درجات سختی نیست و تمام تروفی‌ها به صورت خودکار برای شما آزاد می‌شوند.

Veteran

تمام مراحل بخش داستانی بازی را با درجه‌ی سختی Hard به اتمام برسانید. اگر شما برای اولین بار، بخش War Stories را با درجه‌ی سختی Hardcore به اتمام برسانید، دیگر نیازی به تجربه‌ی دوباره مراحل با این درجات سختی نیست و تمام تروفی‌ها به صورت خودکار برای شما آزاد می‌شوند.

Globetrotter

بخش Conquest را در تمام نقشه‌های بازی تجربه کنید. برای به دست آوردن این تروفی شما دو روش را پیش‌روی خود دارید:

  • روش اول: به اندازه‌ای در بخش Conquest باشید تا بازی شما را به تمام نقشه‌ها ببرد.
  • روش دوم: از طریق منوی بازی، نقشه‌ها را پیدا کرده و وارد آن‌ها شوید.

روش دوم می‌توانید بسیار سریع و راحت‌تر باشد. زیرا شما می‌توانید نقشه‌هایی که تا حالا تجربه نکرده‌اید را پیدا کرده و با ورود به آن‌ها، راه خود را در به دست آوردن این تروفی هموارتر کنید.

Death from Above

در بخش چند نفره، پنج سلاح ضدهوایی را با استفاده از هواپیما نابود کنید. این تروفی با اختلاف سخت‌ترین بخش بازی Battlefield V است. بازی در حالت Conquest می‌تواند کمی چالش این تروفی را برای شما کمتر کند، زیرا تعداد بازیکنان بالاتر بوده و احتمال رخ ‌دادن سناریو مد نظر برای انجام این تروفی بیشتر است. یکی از مواردی که باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشید این است که تیر‌های معمولی هواپیما‌ها، تاثیر زیادی روی این سلاح‌های نمی‌گذارد و شما حتما باید از بمب‌های داخل هواپیما استفاده کنید.

Jack of All Trades

با هر چهار کلاس حاضر در بخش چند‌نفره (Medic، Assault، Support ، Recon) ۱۰۰۰۰۰ امتیاز به دست بیاورید. این تروفی مشکل زیادی را  برای شما به وجود نمی‌آورد اما ممکن است کمی زمان بر باشد. به طور میانگین برای دریافت این میزان امتیاز به هر کلاس، شما باید با هرکدام از این کلاس‌ها ۴ ساعت بازی کنید. انجام دادن Objectiveها می‌تواند سرعت شما در دریافت این تروفی را افزایش دهد و راه شما را در مسیر این تروفی و هم‌چنین تروفی بعدی، کمی هموار‌تر کند.

Elite

مجموعه ۵۰۰۰۰۰ امتیاز را در بخش چند ‌نفره‌ی بازی کسب کنید. با انجام تروفی قبلی یعنی Jack of All Trades شما ۴۰۰۰۰۰ امتیاز لازم را به دست می‌آورید و فقط ۱۰۰۰۰۰ امتیاز برای دریافت این تروفی باقی می‌ماند. در این تروفی دیگر محدودیت انتخاب کلاس و یا حالت بازی خاصی را ندارید و می‌توانید با انتخاب کلاس و حالت بازی موردعلاقه‌ی خود، از تجربه‌ی بازی نهایت لذت را ببرید و همچنین تروفی مورد نظر را نیز پس از مدتی دریافت کنید.

Lovely

اولین بخش War Stories که Under No Flag نام دارد را به اتمام برسانید. این قسمت شامل سه مرحله می‌شود که چالش زیادی نداشته و زمان زیادی را نیز از شما نمی‌گیرد.

Store fuglar fanga ingi flugor

دومین بخش War Stories که Nordlys نام دارد را به اتمام برسانید. این قسمت شامل سه مرحله می‌شود که چالش زیادی نداشته و زمان زیادی را نیز از شما نمی‌گیرد.

Ou La Mort

سومین بخش War Stories که Tirailleur نام دارد را به اتمام برسانید. این قسمت شامل سه مرحله می‌شود که چالش زیادی نداشته و راحت به دست می‌آید.

Off-hand

در یک دست از بخش چند نفره‌ی بازی Battlefield V ده نفر را با استفاده از اسلحه‌ی دوم خود بکشید. یکی از بهترین حالت‌های بازی برای به دست آوردن این تروفی، حالت Conquest است؛ چراکه این بخش، طولانی‌ترین حالت چند نفره‌ی بازی محسوب می‌شود و زمان لازم برای به دست آوردن این تروفی را به شما می‌دهد. در بین سلاح‌های کوچک، اسلحه‌ی Ruby با بیشترین میزان Damage به دشمنان در بین تمام سلاح‌های کوچک، بهترین انتخاب برای تکمیل این تروفی است.

Hoist the Flag

در بخش چند نفره، ۱۰ پرچم را از دست دشمنان پس بگیرید و به تصرف خود در بیاورید. این تروفی در بخش Frontlines قابل دریافت است. در این حالت، شما و هم‌تیمی‌هایتان باید با به دست آوردن نقاط خاصی که با یک پرچم مشخص شده‌اند، دشمن را مجبور به عقب‌نشینی کنید تا پیروز شوید. یکی از مهم‌ترین نکاتی که لازم است به آن توجه ویژه‌ای داشته باشید، این است که اگر هم‌تیمی‌های شما، بدون حضورتان یک پرچم را تصرف کنند، شما این تروفی را به دست نمی‌آورید. برای دریافت این تروفی، شما حتما باید در مکان مشخص شده‌ای که برای تصرف پرچم‌ها تعیین شده‌اند حضور داشته باشید.

Fender Bender

با استفاده از هر نوع وسیله‌ی نقلیه‌ای، از روی پنج دشمن رد شوید! این تروفی چالش خاصی ندارد و شما صرفا باید یک وسیله‌ی نقلیه را پیدا کنید. پیشنهاد ما به شما استفاده از تانک است. این نکته نیز لازم به ذکر است که نیازی به انجام این تروفی در یک دست از بازی نیست و می‌توانید در حالت‌های مختلف به عدد خواسته شده برسید.

Grim Reaper

۳۰ دشمن را در بخش چند نفره‌ی بازی بکشید. این تروفی چالش خاصی ندارد و شما با تجربه‌ی چند دست از این بازی می‌توانید به راحتی آن را به دست بیاورید.

Call ’em in

در بخش چند نفره، به عنوان Squad Leader دو بار از قابلیت درخواست کمک استفاده کنید. این قابلیت، در طول هر دست و با انجام کار‌هایی مانند کشتن دشمنان، نابود کردن وسایل نقلیه‌ی دشمن و تصرف یک منطقه آزاد می‌شود. برای به دست آوردن این تروفی، شما نیازی به درخواست با ارزش‌ترین کمک را ندارید و تنها لازم است که دو بار درخواست کمک کنید. برای این کار هم کافیست تا دکمه‌های :l1: + :r1: را با هم نگه دارید تا منوی پشتیبانی‌ها برای شما باز شود.

Combat Engineer

در بخش چند نفره و در یک دست، ۱۰ عدد سنگر بسازید. این تروفی شاید چالش برانگیز به نظر برسد، اما بسیار راحت است. بهترین حالت برای تکمیل این تروفی، Conquest است. در کنار پرچم‌هایی که در این حالت وجود دارند، مکان‌هایی برای ساخت سنگر طراحی شده‌اند. شما می‌توانید در شروع دست، سریعا به سمت این مکان‌ها رفته و با ساخت ۱۰ سنگر با دکمه :r2:، این تروفی را در زمانی کمتر از ۲ دقیقه به دست بیاورید.

Heads Down

در بخش چند نفره پنج دشمن را تحت فشار قرار دهید. این کار با تیراندازی به کنار دشمنان قابل انجام است و با فرستادن یک پیغام توسط بازی به شما اطلاع داده می‌شود و حتی امتیاز خاصی نیز دارد.

Eager Beaver

برای به دست آوردن این تروفی می‌توانید به راهنمای تروفی Elite مراجعه کنید.

Enemy Attrition

در بخش چند نفره، ۱۰ نفر را در یک دست از بازی بکشید. این تروفی بسیار ساده است و برخلاف تروفی Off-Hand نیاز به انتخاب نوع خاصی از اسلحه ندارد. اگر می‌خواهید در یک دست و به صورت تضمینی این تروفی را به دست بیاورید، وارد بخش Conquest شوید تا زمان لازم برای تکمیل این تروفی را داشته باشید.

Last Man Standing

در بخش چند نفره، سه نفر از هم‌تیمی‌هایتان را در منطقه‌ای که حضور دارید، Respawn کنید. این تروفی جزو اولین مواردی است که با ورود به بخش چند نفره به دست می‌آورید. تنها کاری که باید برای به دست آوردن این تروفی انجام دهید، این است که در منطقه‌ی امن تیم خود بایستید و منتظر بمانید تا سه نفر از هم‌تیمی‌هایتان کشته شوند و دوباره به همان منطقه برگردند.

Not On My Watch

در بخش چند‌نفره، ۱۰ نفر از هم‌تیمی‌هایتان را Revive کنید. شما برای به دست آوردن این تروفی نیازی به بازی با کلاس Medic ندارید و می‌توانید با هر کلاسی موارد خواسته شده را انجام دهید. یکی از بهترین راه‌ها برای به دست آوردن این تروفی، این است که وارد بخش‌هایی از بازی شوید که دارای بازیکن‌های زیادی هستند. این‌گونه می‌توانید به راحتی تعداد زیادی از هم‌تیمی‌های خود را Revive کنید.

آیا راهنمای تروفی ما برای شما مفید بود؟ نظرتان درباره‌ی نسخه‌ی پنجم مجموعه‌ی بتلفیلد چیست؟ دیدگاه خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

برای خرید بازی Battlefield V با بهترین قیمت می‌توانید به فروشگاه تیلنو مراجعه کنید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید