راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی, راهنمایی و آموزش

بهترین Armorهای بازی Elden Ring و نحوه پیدا کردن آن‌ها

بهترین Armorهای بازی Elden Ring

انتخاب زره یا Armor مناسب در سرزمین Lands Between، یکی از مهم‌ترین کارهایی است که باید برای موفقیت در مبارزات انجام دهید. اما از آنجایی که تنوع این زره‌ها در الدن رینگ به شدت زیاد به نظر می‌رسد، ممکن است انتخاب سختی را در پیش داشته باشید. به همین دلیل، ما سعی می‌کنیم در این مقاله به معرفی بهترین Armorهای بازی Elden Ring بپردازیم تا در بین نام‌های مختلف این لباس‌ها، سردرگم نشوید.

بهترین Armorهای بازی Elden Ring

الدن رینگ درست مانند سایر آثار معروف استودیو FromSoftware از سختی بالایی برخوردار بوده و برای زنده ماندن در دنیای آن، باید بهترین خودتان باشید. به عبارتی دیگر، اگر می‌خواهید از پس باس فایت‌ها و دشمنان قدرتمند بازی برآیید، باید اسلحه‌ها و Armorهایی پیدا کنید که با سبک بازی و کلاس شخصیت شما، همخوانی داشته باشند. اگر این همخوانی رخ ندهد، نمی‌توانید از پتانسیل کامل تجهیزات خود بهره ببرید. ما پیش از این در طی مقاله آموزش پیدا کردن بهترین اسلحه‌ های بازی Elden Ring به چگونگی پیدا کردن بهترین اسلحه‌ها پرداخته‌ایم و می‌خواهیم در این مقاله، شما را با بهترین Armorهای بازی Elden Ring آشنا کنیم. پس اگر می‌خواهید بهترین زره‌های ممکن را پیدا کنید، در ادامه با ما همراه باشید.

در این میان، برای کسب اطلاعات بیشتر و تهیه جدیدترین اثر استودیو FromSoftware می‌توانید به صفحه اختصاصی بازی Elden Ring مراجعه کنید.

بهترین Armor برای ساعات ابتدایی بازی

ست Twinned Armor بهترین مجموعه زره‌ای است که می‌توانید در ساعات ابتدایی به دست آورید؛ چرا که هم Defense بالایی دارد و هم به راحتی پیدا می‌شود. شما این آرمور را با انجام دادن چند ماموریت ابتدایی Questline شخصیت Fia به دست خواهید آورد.

برای به دست آوردن این آرمور هنگامی که در Roundtable Hold قرار دارید، با شخصیت D صحبت کنید و سپس Fia را در آغوش بگیرید. پس از اینکه این کار را انجام دادید، Fia خنجری با نام Weathered Dagger به شما می‌دهد که باید آن را به D بدهید. حالا از Roundtable Hold به یک نقطه دیگر سفر کنید و سپس به آن بازگردید تا Reload شود. پس از این کار، شما می‌توانید جسد شخصیت D را در یکی از اتاق‌های Roundtable Hold در حالی پیدا کنید که Fia در کنار آن ایستاده است. در این موقعیت می‌توانید با گشتن جنازه شخصیت D ست Twinned Armor را به دست آورید.

بهترین Armorهای بازی Elden Ring

بهترین Armor برای بازیابی خط سلامتی

الدن رینگ بازی به شدت سختی است و می‌تواند در برخی مواقع به شدت بی‌رحم ظاهر شود. حال در بین همه این بی‌رحمی‌ها، پیدا کردن و پوشیدن ست Royal Remains Armor‌ می‌تواند کار را برای شما کمی راحت‌تر کند. هنگامی که HP پایینی دارید و این آرمور را بپوشید، خط HP شما به طور خودکار و تدریجی پر می‌شود تا شانس بیش‌تری برای زنده ماندن داشته باشید. این آرمور بیش‌تر در زمانی به کمک‌تان می‌آید که جان کمی داشته و هیچ گونه آیتمی هم برای Healing ندارید. Royal Remains Armor خط HP شما را به طور کامل پر نمی‌کند؛ ولی می‌تواند در بسیاری از موقعیت‌ها جان شما را نجات دهد.

برای به دست آوردن این مجموعه آرمور باید به Village of the Albinaurics بروید که در جنوب غربی منطقه Liurnia قرار دارد. هنگامی که به نقطه مذکور رفتید باید با شخصیت Albus صحبت کنید و سپس آیتمی با نام Haligtree Medallion را از او بگیرید. حالا آیتم مذکور را به Roundtable Hold ببرید و با استفاده از آن با شخصیت Ensha of the Royal Remains وارد مبارزه شوید. هنگامی که این شخصیت را شکست دادید، ست Royal Remains Armor را به دست خواهید آورد.

بهترین Armorهای بازی Elden Ring

بهترین Armor برای مخفی‌کاری

سیستم Stealth یا مخفی‌کاری یکی از بهترین مکانیک‌های بازی Elden Ring به شمار می‌رود که می‌توانید به واسطه آن، بخش عمده‌ای از دشمنان را تنها با یک ضربه بکشید. در حالی که قابلیت کشتن باس فایت‌ها با استفاده از مخفی‌کاری وجود ندارد، می‌توانید طیف عظیمی از دشمنان کوچک‌تر را با بهره‌گیری از این روش، پشت سر بگذارید. حال اگر به استفاده مخفی‌کاری علاقه دارید، ست Black Knife Armor به شما کمک خواهد کرد. هنگامی که این آرمور را به تن دارید، صدای کم‌تری تولید می‌کنید و هنگام ضربه زدن به دشمنان در حالت Stealth، آسیب بیش‌تری وارد خواهید کرد.

برای اینکه بتوانید Black Knife Armor Set را به دست آورید باید به شهر Ordina که در منطقه The Consecrated Snowfield واقع شده است، مراجعه کنید. هنگامی که شهر و منطقه مذکور را پیدا کردید، به قسمت شمالی آن بروید تا راه‌پله بزرگی که در آن اطراف وجود دارد را پیدا کنید. هنگامی که به راه‌پله رسیدید، می‌توانید ست Black Knife Armor را از جنازه‌ای که زیر پله‌ها واقع شده است، بردارید.

بهترین Armorهای بازی Elden Ring

بهترین Armor برای افرادی که Strength بالا دارند

Starscourge Radahn یکی از معروف‌ترین و قوی‌ترین باس فایت‌های بازی Elden Ring است که از قضا، آرمور به شدت قدرتمند و سطح بالایی دارد. ست آرمور این شخصیت که با نام General Radahn’s Armor شناخته می‌شود، برای آن دسته از افرادی که Strength بالایی دارند و مبارزات فیزیکی را در اولویت می‌گذارند، بهترین گزینه است.

اما برای اینکه ست General Radahn’s Armor را به دست آورید، باید او را در قالب یک باس فایت شکست دهید و Great Rune (نام یکی از آیتم‌های بازی که پس از شکست باس فایت‌های بزرگ به طور خودکار به شما تعلق می‌گیرد) مخصوص‌اش را بردارید. سپس به Roundtable Hold بروید و با شخصیت Finger Reader Enia صحبت کنید. اگر باس فایت مذکور را شکست داده باشید، ست کامل Radahn’s Armor را در بین آیتم‌های فروشی او مشاهده خواهید کرد.

بهترین Armorهای بازی Elden Ring

بهترین ست Heavy Armor بازی الدن رینگ

یکی دیگر از آرمورهایی که آمار Defense فوق‌العاده بالایی دارید، با نام Lionel the Lionhearted Armor شناخته می‌شود. این زره که متعلق به شخصیتی با نام Lionel the Lionhearted است، با وجود وزن به شدت بالای خود مقاومت قابل توجهی نسبت به ضربات دشمنان نشان می‌دهد. شما می‌توانید این شخصیت را هنگام رویارویی با Radahn یا حین تکمیل ماموریت شخصیت Fia ببینید. به طور کلی، اگر می‌خواهید از این آرمور به خصوص استفاده کنید، بهتر است از همان ابتدای کار تمرکز خود را روی افزایش سطح Endurance بگذارید و آن را Level-Up کنید.

برای به دست آوردن این آرمور باید به شهر Leyndell بروید، سپس به Site of Lost Grace با نام Avenue Balcony مراجعه کنید و سپس از پله‌ها پایین بروید. حالا از روی دیوار سمت چپ بپرید و از روی پشت بام‌های آن به سمت جنوب غربی حرکت کنید. در این موقعیت به ساختمانی می‌رسید که Site of Lost Grace آن Lower Capital Church نام دارد. هنگامی که به این قسمت رسیدید، می‌توانید ست Lionel the Lionhearted را از جنازه‌ای که در همان حوالی حضور دارد، بردارید. فقط توجه داشته باشید که پس از اتمام خط اصلی داستان شهر Leyndell به طور کلی تغییر می‌کند و در این شرایط، دیگر قادر به پیدا کردن آرمور مذکور نخواهید بود. بنابراین، بهتر است پیش از رسیدن به باس فایت نهایی به سراغ این آرمور قدرتمند بروید.

بهترین Armorهای بازی Elden Ring

بهترین ست Armor برای استفاده از جادو

Glintstone Sorcery یکی از مهم‌ترین جادوهای موجود در بازی Elden Ring است که می‌تواند در ساعت‌های ابتدایی، شما را بارها و بارها نجات دهد. در حالی که کلاس‌های جادو دیگری مانند Rock Sling هم در دنیای بازی یافت می‌شود، Glintstone Sorcery برای افراد تازه‌وارد به مراتب ایده‌آل‌تر است. با توجه به همین موضوع، بهتر است به سراغ ست Spellblade Armor بروید؛ چرا که این زره قدرت Glintstone Sorcery شما را بیش‌تر می‌کند.

شما می‌توانید ست Spellblade Armor را در همان اوایل بازی به دست آورید؛ ولی برای این کار باید یکی از NPCهای بازی را بکشید. این ست در اختیار شخصیتی با نام Sorcerer Rogier است که می‌توانید او را در سطح Castle Stormveil پیدا کنید. پس از پیدا کردن شخصیت مذکور می‌توانید او را بکشید و سپس زره مورد بحث را به راحتی بردارید. اما اگر علاقه‌ای به کشتن این NPC ندارید، باید کمی بیش ‌تر حوصله کنید و خط ماموریت‌های شخصیت Ranni را به پایان برسانید. پس از اتمام این ماموریت‌ها، Rogier به صورت خودکار می‌میرد و دیگر نیازی نیست که خود شما او را از پای درآورید. هنگامی که او جان خود را از دست داد، به Roundtable Hold بروید و جنازه Rogier را برای به دست آوردن ست Spellblade Armor بگردید.

بهترین ست Armor برای مقاومت در برابر آسیب Scarlet Rot

Scarlet Rot یکی از اذیت‌کننده‌ترین Effectهای موجود در دنیای الدن رینگ است و می‌تواند به راحتی شما را بکشد. شما هنگامی که به منطقه Caelid پا می‌گذارید بیش‌تر در خطر این افکت قرار دارید و ممکن است خیلی ساده جان خود را از دست بدهید. اما نیازی به نگرانی نیست؛ چرا که یک راه‌حل مناسب برای مقاومت در مقابل Scarlet Rot وجود دارد. ست Mushroom Armor مصونیت شما را نسبت به افکت مذکور افزایش می‌دهد و دیگر در مقابل آن شکننده نیستید. بنابراین اگر دوست دارید منطقه Caelid را بدون مردن جست و جو کنید، باید این زره خاص را به دست آورید.

شما می‌توانید Mushroom Armor را در منطقه Mt Gelmir که در شمال غربی Altus Plateau واقع شده است، پیدا کنید. هنگامی که در حال گشت و گذار در سطح Mt Gelmir هستید، پُلی پیدا می‌کنید که یک پیام واضح روی آن نوشته شده است. این پیام می‌گوید که باید «سنگ‌های رنگین کمانی پیرامون» را دنبال کنید. هنگامی که این سنگ‌ها را دنبال کردید یک کات سین به نمایش در می‌آید که در طول آن، شخصیت شما به سمت Seethewater Ravine سقوط می‌کند. پس از رخ دادن این اتفاقات، می‌توانید در همان اطراف ورودی غار Seethewater را ببینید. در این موقعیت، با استفاده از یک Stonesword key وارد غار مذکور شوید و شروع به گشتن آن کنید. ست Mushroom Armor روی یک جنازه قرار دارد که اطراف آن را گیاه‌های سمی دوره کرده‌اند. پس از پیدا کردن زره مذکور، نسبت به Scarlet Rot مصون خواهید شد.

بهترین Armorهای بازی Elden Ring

زیباترین Helmetهای موجود در بازی

با وجود اینکه در این مقاله به بهترین Armorهای بازی Elden Ring می‌پردازیم، بد نیست که به سراغ چند کلا خود یا Helmet هم برویم که از زیبایی فوق‌العاده بالایی برخوردار هستند. در اوایل بازی و هنگامی که در منطقه Limgrave قرار دارید، می‌توانید سه Helmet با نام‌های Octopus Head، Pumpkin helm و Ash of War Scarab را پیدا کنید که از قضا، به شدت زیبا و استایلیش هستند.

متاسفانه، دو کلاه خود Octopus Head و Ash of War Scarab برخلاق ظاهر زیبایی که دارند، به هیچ وجه قوی نیستند و نمی‌توانند زیاد جلو ضربه دشمنان مقاومت کنند. بنابراین، به شما پیشنهاد می‌کنیم که به سراغ Pumpkin Helm بروید. البته توجه داشته باشید که این کلا خود به شدت سنگین بوده و ممکن است از این جهت برای شما دردسرساز شود.

به هر حال، برای به دست آوردن Octopus Head باید اختاپوس‌های عظیم الجثه منطقه Limgrave Beach را بکشید که در نزدیکی اولین Site of Lost Grace بازی قرار دارند. برای به دست آوردن Pumpkin Helm هم باید دشمنان را بکشید که سری شبیه به کدو حلوایی (Pumpkin) دارند. پیدا کردن این دسته از دشمنان زیاد سخت نیست و می‌توانید آن‌ها را در طی تجربه خود از بازی Elden Ring به مراتب مشاهده کنید. همچنین، می‌توانید The Ash of War Scarab را روی جنازه‌ای پیدا کنید که در Limgrave Tower Bridge پیدا می‌شود.

بهترین Armorهای بازی Elden Ring

در این نقطه به پایان آموزش پیدا کردن بهترین Armorهای بازی Elden Ring می‌رسیم. نظر شما در این باره چیست؟ کداک یک از زره‌های بازی بیش‌تر به کار شما می‌آید؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

منبع: Rock Paper Shotgun

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *