عمومی, راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی, راهنمایی و آموزش

بهترین سلاح های بازی Elden Ring و نحوه پیدا کردن آن ها

بهترین سلاح های elden ring اسلحه های قوی در بازی الدن رینگ کدام اند؟

تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که یک سلاح قدرتمند چطور می‌تواند روی شخصیت و بازی ما تاثیر بگذارد؟ همانطور که می‌دانید یک سلاح قدرتمند، بازی را برای ما بسیار راحت می‌کند به طوری که انگار در حال تجربه بازی در حالت آسان هستید. اگر در رابطه با پیدا کردن بهترین اسلحه‌های بازی Elden Ring کنجکاو هستید، همراه ما باشید.

Elden Ring جدیدترین و البته آخرین اثر از استودیو FromSoftware است و طرفداران دوست دارند با 100% کردن بازی از آن نهایت لذت را ببرند و به نوعی تمامی دستاوردهای خود را تکمیل کنند. به این ترتیب، بازیکنان باید تمامی مکان‌های مخفی، سلاح‌های شگفت‌انگیز و حتی موجودات اسرار آمیز مخفی شده در بازی را پیدا کنند. همانطور که می‌دانید اکثریت بازی‌هایی که زیر سایه زیر سبک بازی‌های Soulsborne قرار می‌گیرند، سختی عجیب و غریبی دارند و به دست آوردن تمامی تروفی‌های موجود در آن‌ها، ممکن است کار ساده‌ای نباشد.

هرچه بازیکنان تسلیحات و مکان‌های مخفی اسرار آمیز بیشتری را کشف کنند، پاداش بزرگ‌تری در انتظار آن‌ها است. این مقاله می‌تواند برای شما یک نقشه به حساب بیاید، تا بتوانید بهترین مکان و اسلحه‌های بازی Elden Ring را پیدا کنید.

آشنایی با تمامی سلاح‌های لجندری بازی Elden Ring

همانطور که پیش‌تر گفتیم، برای اینکه بتوانید بازی را پلات کنید و تمامی تروفی‌های آن را به دست آورید، باید تمامی مکان و سلاح‌های مخفی بازی را پیدا کنید. البته که ناگفته نماند برخی سلاح‌های موجود در بازی به شما در ساخت و ساز، از بین بردن آسان‌تر دشمنان و موارد دیگر کمک بسیار زیادی می‌کنند. اگر به دنبال سلاح‌های قدرتمند بازی Elden Ring می‌گردید اصلا نگران نباشید؛ زیرا این محتوا کاملا مناسب شما است.

 در این میان، برای کسب اطلاعات بیشتر و تهیه جدیدترین اثر استودیو FromSoftware می‌توانید به صفحه اختصاصی بازی Elden Ring مراجعه کنید.

Devourer’s Scepter

پیدا کردن بهترین اسلحه‌ های بازی Elden Ring

سلاح Devourer’s Scepter یک Warhammer قدرتمند در بازی الدن رینگ است. این سلاح بیش‌تر برای افرادی توصیه می‌شود که شخصیت‌شان Strength بالاتری دارد. سلاح قدرتمند Devourer’s Scepter برای اینکه بیشتر کارایی داشته باشد، به Strength حداقل 24 نیاز دارد تا بتواند ضربه‌های مهلک و شدیدی به دشمنان و باس فایت‌های بازی وارد کند. Strength ابتدایی سلاح Devourer’s Scepter عدد ۱۰۷ است و این میزان قدرت براساس ویژگی‌هایی کاراکتر شما اعم از Strength، dexterity و faith افزایش می‌یابد. مقاومت زره دشمنان در برابر سلاح Devourer’s Scepter بسیار کم بوده و این سلاح به نوعی فرصت خوبی برای از بین بردن دشمنان است. برای به دست آوردن سلاح Devourer’s Scepter دو راه دارید؛ باید Knight Bernahl را در کلبه Warmaster شکست دهید یا با او در مزرعه Azula مبارزه کنید.

Sword of Night and Flame

پیدا کردن بهترین اسلحه‌ های بازی Elden Ring

شمشیر Night and Flame بسیار شگفت‌انگیز است؛ زیرا می‌توانید از ویژگی‌های مختلف آن برای ضربه زدن به دشمنان استفاده کنید. برای استفاده از این سلاح نیازی به قدرت بسیار بالایی ندارید، بنابراین در صورت داشتن 12 Strength می‌توانید از این سلاح استفاده کنید. این سلاح نیز مانند سلاح Devourer’s Scepter قدرت خود را بیش‌تر از dexterity، faith و البته Intelligence کاراکتر شما می‌گیرد. شمشیر Night and Flame قدرت جالبی دارد و می‌تواند ضربات سنگینی به دشمنان وارد کند.

این سلاح کاراکتر شما را به جنگجویی قدرتمند تبدیل می‌کند. لازم به ذکر است که از سلاح‌های Night and Flame می‌توانید در بخش Pyromancy build بهترین استفاده را ببرید. ویژگی‌های این اسلحه به بازیکن اجازه می‌دهد که علاوه بر وارد کردن ضربه‌های معمولی به دشمن، از ویژگی‌های جادویی آن نیز استفاده کند. این شمشیر ویژگی‌های جالب دیگری نیز دارد که تنها در زمان استفاده از آن متوجه خواهید شد.

شما می‌توانید سلاح Sword of Night and Flame را در نزدیکی عمارت Grace پیدا کنید. در این عمارت باید به دنبال نردبانی بگردید که شما را به سمت صندوقچه‌ای هدایت می‌کند، در آن صندقچه می‌توانید سلاح Sword of Night and Flame را پیدا کنید.

Ruin Greatsword

پیدا کردن بهترین اسلحه‌ های بازی Elden Ring

قطعا اگر سری بازی Devil May Cry را تجربه کرده باشید، می‌دانید که در بازی اسلحه و تجهیزاتی وجود دارد که از خود شخصیت اصلی بازی بزرگ‌تر هستند. این جمله درباره سلاح Ruin Greatsword هم صدق می‌کند؛ زیرا این سلاح به نوعی از خود کاراکتر بازی بزرگتر است و قدرت شگفت‌انگیزی دارد. Physical Strength اسلحه Ruin Greatsowrd عدد ۱۲۴ را نشان می‌دهد و Magical Strength آن نیز روی ۳۴ قرار می‌گیرد. نوع ویژگی و قدرتی که این سلاح ارائه می‌کند، کاملا بستگی به قدرت‌های شخصیت شما دارد. پتانسیل آسیب‌رسانی بالای این سلاح آن را جزء لیست بهترین اسلحه‌‌های بازی Elden Ring قرار داده است.

در یک نبرد خونین سلاح Ruin Greatsword، عملکردی جالب توجه از خود نشان می‌دهد که بازیکن را محو خود می‌کند. برای به دست آوردن این سلاح نیز دو راه وجود دارد؛ اولین راه با شکست دادن ژنرال Radahn و بازدید از قلعه Redmane است. برای استفاده از دومین راه، باید دو جنگجوی Misbegotten Warrior و Crucible Knight را شکست دهید. البته می‌دانیم هر دو راه اصلا ساده نیستند، اما مطمئن باشید ارزشش را دارد.

Eclipse Shotel

پیدا کردن بهترین اسلحه‌ های بازی Elden Ring

این نوع سلاح بسیار به داس شباهت دارد و یکی از منحصر به فرد ترین سلاح‌های بازی الدن رینگ حساب می‌شود. قدرت اصلی این سلاح نیز به dexterity و faith شخصیت شما بستگی دارد. علاوه بر این، قدرت سلاح با قدرت شخصیت شما رابطه مستقیمی دارد. اگر دوست دارید قدرت و مهارت بیشتری داشته باشید و راحت‌تر از شر دشمنان خلاص شوید، بهترین گزینه داشتن سلاح Eclipse Shotel است. به دلیل پتانسیل آسیب‌رسانی بالای این سلاح و طراحی جالب توجه، اصلا برای به دست آوردن آن دریغ نکنید. تا موقعی که خود شما تجربه استفاده از سلاح Eclipse Shotel را نداشته باشید، متوجه منظور ما نخواهید شد. برای یافتن این سلاح باید به قلعه Sol در نزدیک کلیسای Eclipse بروید و گوشه کناره‌های کلیسا را به خوبی بگردید.

Marais Executioner’s Sword

پیدا کردن بهترین اسلحه‌ های بازی Elden Ring

سلاح Marais Executioner’s Sword می‌تواند صحنه را برای شما به آتش بکشد و تمامی دشمنان را در یک چشم به هم زدن از بین ببرد. این سلاح مانند سلاح Ruin Greatsword ظاهر بزرگی دارد و قدرت آن مثل دیگر سلاح‌ها، بستگی به مهارت‌های کاراکتر شما دارد. سلاح Marais Executioner’s Sword، یکی دیگر از سلاح‌های جذاب بازی الدن رینگ است که نظر مخاطب را به خود جلب می‌کند. سلاح Marais Executioner’s Sword سعی دارد با ادغام قدرت جادویی و فیزیکی خود تجربه لذت‌بخشی را به بازیکن ارائه دهد. همه چیز برای تجربه یک صحنه آتشین و از بین بردن تمامی دشمنان با این سلاح آماده است؛ تنها کافی است شما آن را پیدا کنید. شما پس از شکست دادن Elmer of The Briar، می‌توانید شمشیر Marais Executioner’s Sword را در قلعه  The Shaded از آن خود کنید.

Bolt of Gransax

پیدا کردن بهترین اسلحه‌ های بازی Elden Ring

Bolt of Gransax یکی از سلاح‌هایی است که هر بازیکنی را جذب خود می‌کند. این سلاح ممکن است ظاهر جالبی نداشته باشد، اما قدرتی شگفت‌انگیز دارد که پیشنهاد می‌کنیم در اولین فرصت آن را به دست آورید. ترکیب رعد و برق و وارد کردن حملات مهلک به دشمنان تنها بخش کوچکی از ویژگی‌های سلاح Bolt of Gransax است. این سلاح به یک نیزه شباهت دارد و دشمنان هیچ شانسی در برابر فرستادن رعد و برق‌های شگفت‌انگیز آن ندارند. شما می‌توانید برای آسیب رساندن بیشتر به دشمنان از معجون و قدرت‌هایی که دارید استفاده کنید.

برای به دست آوردن این سلاح نیز دو راه دارید؛ برای استفاده از راه اول، بعد از اینکه باس فایت Godfrey را شکست دادید، از در غربی خارج شده و با بهره‌گیری از آسانسور به سمت پایین بروید. در این موقعیت، قادر به پیدا کردن اسلحه مذکور خواهید بود. دومین راه، زمانی که شما در حال قدم زدن در منطقه Lyndell هستید در نزدیکی آن محل نیزه‌ای داخل دیوار فرو رفته که تنها کار شما این است که آن را بردارید. قطعا با یک نگاه ساده، دومین راه یکی از آسان‌ترین راه‌های موجود برای به دست آوردن یک سلاح قدرتمند در بازی الدن رینگ است.

Golden Order Greatsword

پیدا کردن بهترین اسلحه‌ های بازی Elden Ring

Golden Order Greatsword برای افرادی مناسب است که قصد دارند به دشمنان خود ضربات فیزیکی و جادویی زیادی وارد کنند و این ضربات به شکل قابل توجهی نوار سلامتی دشمنان را کاهش می‌دهد. اگر شخصیت شما Faith بالایی داشته باشد به راحتی می‌تواند از قدرت‌های شگفت انگیز سلاح  Golden Order Greatsword استفاده کند. مهارت این سلاح به این صورت است که در صحنه مبارزه انفجارهای طلایی و آتشین از خود آزاد می‌کند که این انفجارها می‌توانند به شکل قابل توجهی چندین دشمن را از بین ببرند. تنها راه پیدا کردن سلاح، شکست دادن Misbegotten Crusade و وارد شدن به غار The Forlorn است.

Grafted Blade Greatsword

پیدا کردن بهترین اسلحه‌ های بازی Elden Ring

هرچه از قدرتمندی و ظاهر جالب توجه این سلاح در بازی الدن رینگ بگوییم، باز هم کم است.  این سلاح ظاهری ترسناک و منحصر به فرد دارد که به عنوان بهترین سلاح بازی Elden Ring شناخته می‌شود. برای استفاده از سلاح Grafted Blade Greatsword، باید Strength خود را به بالای  40 برسانید. بعد از پیدا کردن این سلاح، دشمنان و باس فایت‌های ترسناک و بسیار سخت بازی در برابر شما هیچ شانسی ندارند. برای پیدا کردن این سلاح لجندری باید باس فایت Leonine Misbegotten در قلعه Morne در منطقه Weeping Peninsula را شکست دهید.

Dark Moon Greatsword

پیدا کردن بهترین اسلحه‌ های بازی Elden Ring

برای نام بردن یکی دیگر از بهترین اسلحه‌های بازی Elden Ring، می‌توان به Dark Moon Greatsword اشاره کرد. این سلاح یکی از قدرتمندترین سلاح‌های موجود در بازی است که به خوبی می‌تواند جادو و قدرت را با یکدیگر ترکیب کند. برای وارد کردن آسیب‌های فیزیکی بسیار قدرتمند، اسلحه Dark Moon Greatsword بهترین انتخاب است. هرچه شما قدرت و مهارت بالاتری داشته باشید، قدرت سلاح به شکل قابل توجهی افزایش می‌یابد. یکی از جذابیت‌های این سلاح این است که در طول مبارزه، زمانی که سلاح Dark Moon Greatsword را به سمت آسمان بگیرید، نور ماه در سلاح می‌درخشد. این نور موجب افزایش چند برابری قدرت سلاح می‌شود و به نوعی قدرت یخ‌زدگی شگفت انگیزی در سلاح ایجاد می‌کند. برای یافتن این سلاح مراحل دشوار و مختلفی را باید طی کنید، البته برای پیدا کردن همچین سلاحی اصلا عجیب نیست.

سلاح Godslayer’s Greatsword (اختیاری)

پیدا کردن بهترین اسلحه‌ های بازی Elden Ring

این سلاح تروفی خاصی ندارد، و تنها یک سلاح اختیاری و افسانه‌ای از بازی Elden Ring است که جزء بهترین‌ها قرار می‌گیرد. این جمله بدین معنا نیست که این سلاح ارزشی ندارد، بلکه برای از بین بردن راحت‌تر دشمنان سلاح Godslayer’s Greatsword کمک خوبی به شما خواهد کرد. سلاح Godslayer’s Greatsword پتانسیل بالایی در آسیب زدن به دشمنان دارد و فرصت خوبی برای به چالش کشیدن مهارت‌های کاراکتر شما به حساب می‌آید. سلاح Godslayer’s Greatsword ویژگی‌های بسیار جالبی دارد؛ مثلا می‌توانید با استفاده از این سلاح دشمنان خود را به آتش کشیده و سپس با ضربات متوالی کار آن‌ها را تمام کنید. تنها راه یافتن این سلاح از بین بردن Godskin Apostle است.

سخن پایانی

به آخر مقاله بهترین اسلحه‌ های بازی Elden Ring رسیده‌ایم، امیدواریم این راهنما برایتان مفید واقع گردیده باشد و شما تجربه لذت‌بخشی از بازی برای خود به ارمغان آورده باشید. راستی شما از میان بهترین سلاح‌های موجود در بازی الدن رینگ کدام یک را به دست آورده‌اید؟

منبع: exputer

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *