بازی, یادداشت

بهترین بازی‌ های نینتندو سوییچ (قسمت دوم)

بازی‌ نینتندو سوییچ

در قسمت اول بهترین بازی‌ های نینتندو سوییچ به تعدادی بازی نینتندو سوییچ پرداختیم که شامل بازی‌هایی مانند Animal Crossing New Horizons و Super Mario Odyssey می‌شد. با ما همراه باشید تا در قسمت دوم بهترین بازی‌ های نینتندو سوییچ، با بازی‌های بیشتری آشنا شویم.

بازی Mario Kart 8 Deluxe

بازی‌ نینتندو سوییچ

به جرات می‌توان گفت که بازی Mario Kart 8 در Wii U در حال حاضر یکی از بهترین بازی‌ها است و نسخه‌ی نینتندو سوییچ آن هیچ تفاوتی با آن ندارد. در این بازی همان مسابقه‌ی‌های عالی همانند کنسول Wii U دیده می‌شوند، اما همچنین تعدادی ویژگی جدید برای این نسخه از این بازی مسابقه‌ای وجود دارد. در این نسخه، حالت‌ battle mode برگشته است. شخصیت های جدید اضافه شده‌اند. تمام آهنگ‌های DLC که قبلا منتشر شده‌اند و همچنین توانایی نگه داشتن همزمان دو مورد خاص برای افزودن لایه استراتژی اضافی به مسابقات خود برگشته‌اند.

بازی Mario + Rabbids Kingdom Battle

بازی‌ نینتندو سوییچ

این کراس اوور بسیاری از افراد، از جمله ما را بسیار متعجب کرد. اگرچه به نظر نمی‌رسید که ماریو از نینتندو و خرگوش‌های یوبی سافت با هم دیگر کارساز باشند، ولی بازی Mario + Rabbids Kingdom Battle خلاف این موضوع را ثابت کرد. این یک بازی تاکتیکی نوبتی است و به لطف گیم پلی کاملا پیچیده و عمیق و بدون سختی، به اثری بیش از حد سرگرم کننده تبدیل شده است. اگرچه در طول بازی دشواری افزایش می‌یابد، اما تدریجیه و باعث احساس خستگی نمی‌شود. بازی Mario + Rabbids Kingdom Battle همچنین فقط یک بازی دوست داشتنی است که باید به محیط آن نگاه کرد. طراحی مراحل آن خارق العاده است و جهان و شخصیت‌های آن شایان ستایش هستند. با این مشارکت (بین نینتندو و یوبیسافت)، نینتندو توانسته  یک انحصاری جذاب دیگر را برای نینتندو سوییچ و یکی از برترین بازی‌های کنسول را بدست آورد.

بازی Donkey Kong Country: Tropical Freeze

بازی‌ نینتندو سوییچ

نینتندو سوییچ به عنوان دستگاهی برای بازی شهرت پیدا کرده است و هیچ مشکلی از این بابت ندارد. کنسول Wii U مانند Wii چندان مورد توجه قرار نگرفت، اما با این وجود چندین بازی عالی داشت که در زمان خود کمتر مورد توجه قرار گرفتند. بازی Donkey Kong Country: Tropical Freeze که ادامه‌ی بازی Donkey Kong Country Return است، یکی از آن‌هاست. البته این بازی با چالش‌ها و تنوع بیشتر ساخته شده است. نسخه‌ی سوییچ این بازی، حالت Funky Kong را اضافه می‌کند، یک محیط آرام و یک شخصیت قابل بازی جدید (Funky Kong) که باعث می‌شود خیلی راحت بازی کنید و فقط از روند بازی لذت ببرید.

آموزش اجرای بازی‌های Wii ،Wii U و کنسول‌های دیگر شرکت نینتندو

بازی Kirby Star Allies

بازی‌ نینتندو سوییچ

اول کار باید تاکید کنیم که بازی‌های کربی همیشه سرگرم کننده هستند. چه آن‌ها بازی‌های ساده مثل بازی Kirby’s Adventure باشند، چه بازی‌های عجیب و غریبی مثل Kirby’s Dream Course باشند، هر بازی که کربی در آن حضور داشته باشد، لذت بخش بوده است. بازی Kirby Star Allies با یک کمپین (بخش داستانی) رنگارنگ و دوستان زیاد که دارای قابلیت‌های زیادی هستند، تبدیل به یک بازی خارق العاده شده است و گیم پلی بازی هیچ تفاوت خاصی با گذشته ندارد.

بازی Mario Tennis Aces

بازی‌ نینتندو سوییچ

برای لذت بردن از بازی‌های ورزشی نینتندو نیازی نیست که طرفدار ورزش باشید. این را باید در نظر داشته باشید که اگر یک بازی ورزشی “ماریو” را در خود داشته باشد، احتمالا به جای یک شبیه سازی جدی، سرگرم کننده و بسیار غیرواقعی خواهد بود. بازی Mario Tennis Aces یک بازی عالی و هیجان انگیز با موضوع رشته‌ی ورزشی تنیس است، نه به دلیل فیزیک واقع گرایانه، بلکه به دلیل گیم پلی سریع و مکانیک استراتژیک بازی که باعث می‌شود احساس کنید که در حال مبارزه در مسابقات مبارزاتی هستید.

بازی Astral chain

بازی‌ نینتندو سوییچ

معدود بازماندگان یک فاجعه عظیم جهانی در یک شهر بزرگ که مربوط به آینده است جمع می‌شوند. اکنون وظیفه‌ی شماست که از آنها در برابر مهاجمان آخرالزمانی محافظت کنید. اما شما به عنوان عضوی از یک گروه ویژه پلیس مجهز به تسلیحاتی حساس به نام لژیون تنها نیستید. در این بازی اکشن کاملا جدید از شرکت PlatinumGames، قهرمان اصلی و یک لژیون را به طور همزمان کنترل می‌کنید تا در یک داستان با هم دیگر پیشروی کنند. آخرین بقایای بشریت به شما بستگی دارد و برای نجات جهان باید جنبه‌های تاریک آن را بررسی کنید.

نظر شما راجع به قسمت دوم این مطلب چیست؟ به نظر شما بهترین بازی نینتندو سوییچ کدام یک از بازی‌های این قسمت است؟ نظر خود را با تیلنو در میان بگذارید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید