بازی, راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی, راهنمایی و آموزش, یادداشت

سریع‌ترین راه پول در آوردن در بازی Forza Horizon 5

سریع‌ترین راه پول در آوردن در بازی Forza Horizon 5

بازی فورتزا هورایزن 5 چند روز پیش منتشر شد و به انتظار طولانی مدت طرفداران سبک ریسینگ (Racing) پایان داد. در این اثر مولفه‌های زیادی برای بازیکنان اهمیت دارند. از جمله آن‌ها می‌توان به XP و Accolade اشاره کرد. اما اعتبار (Credit) و پول نیز در این بازی اهمیت زیادی دارد. از همین رو ما تصمیم گرفته‌ایم در این مقاله سریع‌ترین راه پول در آوردن در بازی Forza Horizon 5 را به شما آموزش دهیم. در ادامه با تیلنو همراه باشید.

اگر می‌خواهید در بازی فورتزا هورایزن 5 ماشین‌های مختلف را به دست آورید، Player House داشته باشید و مواردی از این دست، باید اعتبار یا کردیت کسب کنید.  این بازی جهان‌باز (Open World) و بزرگ به شما اجازه می‌دهد برای کسب اعتبار تلاش کنید و در نهایت بتوانید ماشین‌های مختلف را به جمع وسایل نقلیه خود اضافه کنید. برخلاف XP و Accolade، به دست آوردن پول می‌تواند امر بسیار دشواری باشد. همین موضوع نیز باعث شد که ما آموزشی در این رابطه تهیه کنیم تا شما ساده‌تر و سریع‌تر بتوانید به کسب درآمد برسید. پس اگر می‌خواهید هرچه زودتر در بازی Forza Horizon 5 پول به دست آورید، تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

به دست آوردن Wheelspin در بازی Forza Horizon 5

سریع‌ترین راه پول در آوردن در بازی Forza Horizon 5

هر بار که در بازی فورتزا هورایزن کاراکتر خود را ارتقا می‌دهید، یک Wheelspin دریافت می‌کنید. به لطف همین Wheelspinها شما می‌توانید پاداش‌های مختلفی دریافت کنید. در واقع بازیکنان می‌توانند در عوض Wheelspin ماشین جدید، لباس تازه برای کاراکتر یا اعتبار بیشتر دریافت کنند.

همان‌طور که گفتیم، به جای Wheelspin می‌توان اعتبار دریافت کرد. اعتبار دریافتی شما از این راه می‌تواند به اندازه چند هزار تا چند صد هزار، متفاوت باشد و این دریافتی تا حد زیادی به شانس و اقبال شما بستگی دارد. با این وجود Wheelspinها آن قدر خوب هستند که اگر شما خیلی هم خوش شانس نباشید، باز هم می‌توانید تا حد زیادی اعتبار دریافت کرده و کیف پول مجازی خود را پر پول کنید.

همچنین به یاد داشته باشید که سرمایه‌گذاری روی یک Player House به نام Hotel Castillo در قسمت شمالی Guanajuato روی نقشه، موجب می‌شود که شما در هر روز بتوانید یک Wheelspin  اضافی دریافت کنید. Hotel Castillo گران‌ترین Player House در بازی Forza Horizon 5 است و قیمتی معادل پنج میلیون اعتبار دارد. اما باید بدانید که این یک سرمایه گذاری است و صرفا قرار نیست پول‌هایتان را دور بریزید. در حقیقت گرفتن Wheelspin بیشتر موجب می‌شود که در بازه زمانی کوتاهی بتوانید پول صرف شده برای Hotel Castillo را مجددا به دست آورید.

در معاملات Auction House شرکت کنید

سریع‌ترین راه پول در آوردن در بازی Forza Horizon 5

در بازی فروتزا هورایزن 5 ما شاهد بازگشت بخش Auction House هستیم. این بخش به بازیکنان اجازه می‌دهد که بتوانند به صورت زنده با سایر کاربران ماشین‌های مختلف را معامله کنند. یکی از بهترین راه‌ها برای کسب درآمد در بازی Forza Horizon 5 این است که شما می‌توانید خودروهایی که از راه‌های مختلف مثل کسب Wheelspin به دست آورده‌اید، در Auction House به سایر بازیکنان بفروشید. البته سایر کاربران خیلی هم تمایلی ندارند ماشین‌هایی که شما در طول روند داستان اصلی به دست آورده‌اید را خریداری کنند. زیرا احتمالا همه آن‌ها نیز این ماشین‌ها را خودشان دارند. اما با این وجود ماشین‌هایی که به صورت تصادفی به دست آورده‌اید، بازار خوبی در Auction House دارند؛ چون احتمال آن زیاد نیست که سایرین هم توانسته باشند آن‌ها را به دست آورند.

در Auction House شما می‌توانید قیمت شروع و تاریخ پایان مزایده را مشخص کنید. سپس کافی است منتظر بمانید تا ببینید آیا کسی در مزایده شرکت می‌کند یا نه. پس از پایان مزایده، اعتبار دریافتی با یک پیغام به کیف پول شما منتقل می‌شود.

از امتیازات Car Mastery در بازی Forza Horizon 5 استفاده کنید

سریع‌ترین راه پول در آوردن در بازی Forza Horizon 5

در بازی Forza Horizon 5 ارتقا ماشین از ارتقا کاراکتر کاملا مجزا است. پس از هر بار ارتقا خودرو، بازیکنان یک امتیاز Car Mastery دریافت می‌کنند. شما می‌توانید از این امتیازات در بخش Car Mastery استفاده کنید. هر ماشین درخت مهارت‌های خاص خود را دارد که شما بخش‌های مختلف آن را باید آنلاک کنید. برای آنلاک کردن آن‌ها نیز باید از امتیازاتتان استفاده کنید که گاهی این مهارت‌ها نیاز به امتیازات خیلی بالایی دارند. مثلا برای آنلاک کردن برخی از آن‌ها به 10 یا حتی 25 امتیاز نیاز خواهید داشت. اما در اکثر این درخت مهارت‌ها، شما می‌توانید گزینه‌های ببینید که مربوط به دریافت اعتبار است. این اعتبار دریافتی بسیار ارزشمند است.

از همین رو بهتر است امتیازات خود را صرف آنلاک کردن آن‌ها کنید. درست مانند سایر پاداش‌ها در بازی فورتزا هورایزن 5، آنلاک کردن هر یک از این مهارت‌ها نیز موجب می‌شود شما با سرعت بیشتری بتوانید سایر موارد درخت مهارت‌ها را آنلاک کنید. پس حتی اگر اعتبار هم دریافت نکنید، باز هم این مهارت‌ها می‌توانند به طور کلی به شما در بازی Forza Horizon 5 کمک کنند.

مسابقات را تکمیل کنید

سریع‌ترین راه پول در آوردن در بازی Forza Horizon 5

شاید برایتان ساده به نظر برسد، اما شرکت در مسابقات می‌تواند تاثیر زیادی روی کسب اعتبار شما داشته باشد. نقشه بازی فورتزا هورایزن بسیار شلوغ است و همین شلوغی و زیاد بودن مسابقات موجب می‌شود شما این حقیقت را از یاد ببرید که خود این رقابت‌ها و پیروز شدن در آن‌ها در کسب درآمد شما تاثیر قابل توجهی دارند. هر چه مقام بهتری در مسابقات به دست آورید، دریافتی شما نیز بیشتر خواهد بود. در نتیجه همیشه باید هدفتان اول شدن باشد. اما دریافتی برای قرار گرفتن در سایر رتبه‌ها نیز آن قدر هست که ارزش صرف زمان را داشته باشد.

همچنین می‌توانید از راه‌های دیگر دریافتی خود از مسابقات را بیشتر کنید. یکی از راه‌ها برای تحقق این امر، بالا بردن درجه سختی بازی Forza Horizon 5 است. شاید در چنین شرایطی شما کمتر اول شوید یا در صورتی که تازه‌وارد باشید، اصلا برنده نشوید؛ اما اعتبار و XP دریافتی به اندازه‌ای هست که سخت‌تر کردن بازی ارزشش را داشته باشد. جدای از آن‌ها شرکت در مسابقات فصلی هم می‌تواند منبع کسب اعتبار بسیار خوبی در بازی فورتزا هورایزن 5 باشد. در نتیجه به هیچ وجه نباید این رقابت‌ها را از یاد ببرید. اگر زمان زیادی ندارید، حتما شرکت در مسابقات قهرمانی فصلی (Seasonal Championship) را مد نظر داشته باشید. زیرا این رقابت‌ها همیشگی نیستند، اما سایر مسابقات در این اثر دائمی هستند. پس هر زمان دوست دارید، می‌توانید در آن‌ها شرکت کنید.

این بود هرآنچه باید درباره کسب اعتبار سریع در بازی Forza Horizon 5 می‌دانستید. امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد. نظر شما درباره بازی فورتزا هورایزن 5 چیست؟ آیا شما هم راه کسب درآمد سریعی در این اثر سراغ دارید؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: GameSpot

اینستاگرام تیلنو

مطالب مرتبط

دیدگاهی در مورد “سریع‌ترین راه پول در آوردن در بازی Forza Horizon 5

  1. مهدی گفت:

    ببخشید بخش auction house برای من بسته است
    چیکار کنم

    1. بهراد گفت:

      سلام دوست عزیز، Auction House یه بخش آنلاینه و برای استفاده ازش باید به نت وصل باشید . اگه به اینترنت وصلید ولی هنوز باز نمی‌شه، ممکن بخاطر این باشه که بخش‌های آموزشی لازم رو به اتمام نرسونده باشید. اگه این مورد هم نباشه، ممکن مربوط به برخی از مسائل امنیتی اکانت ایکس‌باکس باشه که با تغییر می‌تونید دسترسی پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *