اخبار و رویدادها, بازی, عمومی

گیم پلی بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales نمایش داده شد

بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

در طی رویداد امشب سونی PS5 Showcase، برای اولین بار از گیم‌پلی بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales رونمایی شد. با تیلنو همراه باشید.

استودیو اینسومنیاک گیمز (Insomniac Games)، در این رویداد با سوپرایز بزرگی وارد شد و اولین گیم پلی رسمی از بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales را برای مخاطبان به نمایش گذاشت که قسمتی از بخش داستانی بازی را به ما نشان می‌دهد.

بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales حدود یک سال پس از روایات بازی Spider-Man، جریان دارد. اینطور که گیم‌پلی به ما نشان داد، قرار است با شخصیت مایلز مورالزی بالغ و پخته از نظر مبارزه و کنترل مهارت و ویژگی‌هایش رو‌به‌رو باشیم. ویژگی‌های او همانند کمیک وارد بازی شده‌اند و برای گیمر مبارزه‌ای بهبود یافته‌تر نسبت به بازی Spider-Man به اشتراک می‌گذارد. بازی در عین شباهت با Spider-Man، پیشرفت‌هایی همچون ارتقای گرافیک بخاطر نسل بعد و بهتر شدن سیستم مبارزات در خود جای داده است.

بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales در تعطیلات 2021 به عنوان یک بازی جداگانه همانند بازی Uncharted: The Lost Legacy از سری Uncharted، برای کنسول پلی‌استیشن 5 منتشر خواهد شد.

نظر خودتان را درباره بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales با ما و کاربران تیلنو در میان بگذارید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *