اخبار و رویدادها, بازی, رویدادهای گیمی

گیم پلی بازی Call Of Duty Black Ops: Cold War در مراسم پلی استیشن پنج نمایش داده شد

بازی Call Of Duty Cold War

سومین تریلر در مراسم پلی استیشن پنج مربوط به نمایش گیم پلی بازی Call Of Duty Cold War بود که تقریبا تمام ویژگی‌های بازی را به نمایش گذاشت. با تیلنو همراه باشید.

یک تیم تازه تاسیس از عوامل سیا در نیمه شب به سواحل شمالی ترکیه می‌رسد، زیرا تیم اطلاعات می‌گوید که یک بازیکن اصلی برای یک وضعیت گروگانگیر در حال فرار از کشور از طریق فرودگاه ترابزون است. با شایعات بازگشت جاسوس جنگ سرد، زمان آن فرا رسیده است که تیم جدید سیا باند پرواز را نابود کنند به این امید که این هدف با ارزش بالا کلید پایان حمله قریب الوقوع به کل جهان باشد. این مرحله‌ای به اسم Nowhere Left to Run است و این نمایش فقط قسمت کوچکی از مرحله‌ی اول کمپین بازی Call of Duty: Black Ops Cold War Cold است. این گیم پلی که در رویداد پلی استیشن پنج به نمایش گذاشته شد، در کنسول PlayStation 5 ضبط شده است.

بازی Call Of Duty Cold War

مرحله‌ی Nowhere Left to Run

تجربه تک نفره بازی که توسط Raven Software توسعه یافته است، بازیکنان را به اوایل دهه 1980 در اوج جنگ سرد بازمی‌گرداند تا یک طرح براندازی با پیامدهای جهانی (احتمال جنگ هسته‌ای در جهان) را متوقف کنند. به عنوان دنباله‌ی مستقیم بازی Call of Duty: Black Ops، همه چیز با مرحله‌ی Nowhere Left to Run شروع می‌شود. در این مأموریت، شما در نقش عامل سیا، Alex Mason، بازی می‌کنید که با همکاران خود از جمله قهرمان قدیمی بازی، Frank Woods و متحد جدید آنها یعنی Russell Adler، به ترابزون می‌رسد. به طور مشخص، این تیم کوچک سیا همانطور که آرش، که یک هدف با ارزش بالا (HVT) است، در شرف سوار شدن به یک هواپیمای باری است، به یک فرودگاه نفوذ می‌کند. بازیکن پس از مشاهده ظلم او نسبت به افراد خود، باید ضربه‌ی مهمی به HVT تایید شده بزند. در حین اجرای بازی نشان داده شده در این رویداد، یک گلوله به یکی دیگر از افراد آرش برخورد می‌کند و هویت اصلی تیم سیا لو می‌رود. وقتی که هواپیما شروع به عقب کشیدن می‌کند، تیم سیا با یک تیم محافظ درگیر می شود و عوامل سیا سوار یک وانت شده و هواپیما را تعقیب می‌کنند. قبل از کنترل ماشین RC مملو از مواد منفجره‌، که آخرین چاره برای نابودی HVT و محموله‌های خطرناک در هواپیما است، از طریق تخت کامیون، چند نفر از ماشین‌های خصمانه که مملو از دشمنان است، از بین می‌رود. ماشه موفقیت آمیز اسباب بازی بمب دار این تعقیب و گریز را متوقف می‌کند و در نهایت باعث می‌شود که اپراتورهای ما فقط با یک میلی ثانیه از خرد شدن توسط قراضه فلزی در حال فروپاشی که هدف اصلی آنها بود، فرار کنند. این طعم و مزه‌ی کامل مرحله‌ی اول گیم پلی نمایش داده شده است.

بازی Call Of Duty Cold War برای PS4 نیز منتشر می‌شود

به لطف فناوری ردیابی اشعه، سایه‌ها و نور برای این عملیات شبانه پویاتر و زنده تر هستند، که با وضوح 4k خیره کننده و نرخ فریم 120 (نمایشگر سازگار مورد نیاز است) و همچنین با دامنه دینامیکی بالا ( HDR) تجربه‌ی این بازی عالی خواهد بود. در طول پرش دیوانه وار برای خنثی سازی این هدف و از بین بردن هر محموله موجود در هواپیما، کنترلر بی سیم DualSense بازخورد واضحی می‌دهد و باعث می‌شود تأثیر هر حرکت ضربان دار و انفجار در دستان شما احساس شود. همه اینها را می‌توان از طریق Tempest 3D AudioTech نیز احساس کرد، جایی که صداهای این تعقیب و گریز حماسی از همه زوایا شنیده می‌شود گویی که در آنجا در کنار وودز و آدلر در این عملیات کاملاً مخفی ، حضور دارید. اگر برای اطلاعات بیشتر آماده هستید، بازی را پیش خرید کنید و آماده شوید تا بیشتر در این سفر درگیر کننده فرو بروید. فراموش نکنید که یک داستان جذاب با پیچ و خم فقط در جهان Black Ops امکان پذیر است.

برای خرید بازی Call of Duty: Black Ops Cold War به فروشگاه تیلنو مراجعه کنید.

نظر شما راجب بازی Call Of Duty Cold War چیست؟ آیا از طرفداران این مجموعه بزرگ هستید؟ نظرات خود را با ما و تیم تیلنو به اشتراک بگذارید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *