راهنمایی و آموزش, بازی, راهنمای بازی

چگونه در بازی Warzone 2.0 یک Tactical Nuke بگیریم؟

چگونه در بازی Warzone 2.0 یک Tactical Nuke بگیریم؟

بازی Warzone 2.0 که همراه با نقشه‌ی جدید Al Mazrah چند وقتی هست منتشر شده، با خود برای اولین بار، Tactical Nuke افسانه‌ای سری کال آف دیوتی را، به سبک بتل رویال آورده. برای کسانی که اطلاع ندارند این قابلیت به چه معناست، باید بگوییم از روز‌های ابتدایی کال آف دیوتی تا به کنون، بازیکنانی که در یک مچ مولتی‌پلیر بدون مردن، ۳۰ کیل می‌گرفتند، می‌توانستند با یک Tactical Nuke تمام دشمنان را بکشند و شرایط را به نفع تیم خود برگردانند. همانطور که با این توضیحات احتمالا متوجه شدید، بدست آوردن اسلحه‌ای قدرتمند مانند این بمب هسته‌ای که می‌تواند یک مچ بتل رویال را به سادگی تمام کند، کاری سخت و طاقت فرسا خواهد بود و برای انجام آن نیاز به راهنمایی خواهید داشت. در این مقاله به شما قدم به قدم یاد می‌دهیم که چگونه موفق شوید تا Al Mazrah را با خاک یکسان کنید.

چگونه در Al Mazrah یک Nuke بدست بیاوریم؟

چگونه در بازی Warzone 2.0 یک Tactical Nuke بگیریم؟

قبل از اینکه شما حتی بتوانید در مورد قدم‌های پیچیده‌ی بدست آوردن Tactical Nuke فکر کنید، باید کار سخت پیروزی در ۵ دست پشت سرهم در وارزون ۲ را به اتمام برسانید. بعد از انجام این کار و در مچ ششم، ماموریت Champion’s Quest را برای شما آزاد خواهد شد که عملیات ما نیز بعد از شروع این مرحله آغاز می‌شود.

ماموریت Champion’s Quest

این Quest را فعال کنید

در شروع مچ ششم، نقشه بازی ۳ نقطه که تقریبا به یکدیگر نزدیک هستند را با لوگوی وارزون، مشخص می‌کند. به هرکدام از این ۳ نقطه بروید و با برداشتن این Contract از روی زمین، ماموریت را فعال کنید.

در توضیحات Champion’s Quest نوشته شده: “بمب هسته‌ای را سرهم کنید و وارزون را به آتش بکشید”. این بدان معنی است که شما باید در Al Mazrah عناصر شیمیایی لازم برای درست کردن یک Tactical Nuke را تا قبل از به اتمام رسیدن مچ پیدا کنید.

پیدا کردن عناصر

بعد شروع این ماموریت یک Objective Meter همراه با چهار دایره در صفحه‌ی بازیکن مشخص می‌شود و شما باید صبر کنید تا با پرشدن هرکدام از دایره‌های ذکر شده، موقعیت یک عنصر نیز در نقشه معلوم شود. بعد از پیدا شدن نقطه‌ی اول در مپ، به سمت آن بروید و اولین عنصر به نام بریلیم را پیدا کنید. توجه داشته باشید هر کدام از اعضای تیم که این عنصر را در کوله پشتی خود داشته باشد با یک علامت تحت تعقیب طلایی برای تمامی بازیکنان دیگر مشخص می‌شود.

نکته: همانطور که گفتیم علامت تحت تعقیب طلایی است و با حالت عادی و قرمز رنگ آن فرق می‌کند. هر کس که از شرایط بدست آوردن Tactical Nuke آگاه باشد، می‌فهمد که تیم شما چه قصدی دارد.

بعد از بدست آوردن بریلیم، صبر کنید تا موقعیت عنصر بعدی یعنی پلوتونیم نیز مشخص شود. بعد از پیدا شدن آن در نقشه، درست مانند مرحله‌ی قبل، به سمت آن بروید و با جمع کردنش منتظر قدم سوم بمانید. توجه داشته باشید که درست مانند بریلیم، برداشتن این عنصر نیز برای کسی که قرار است آن را حمل کند هزینه‌ای خواهد داشت. آن عضوی از تیم که پلوتونیم را در دست دارد، در ادامه‌ی بازی مدام از آن ضربه خواهد خورد. با توجه به ذات این عنصر، سپر و سپس Health حمل کننده و یا هرکدام از هم تیمی‌هایی که نزدیک او شوند مدام دمیج خواهند خورد.

عنصر سوم و نهایی نیز تریتیوم است که درست مانند گذشته برای کسی که آن را حمل می‌کند هزینه‌ای دارد. آن عضوی از تیم که این عنصر را در کوله پشتی خود دارد باید ادامه‌ی بازی را بدون نقشه و رادار ادامه دهد و هر کس که به اون نزدیک شود نیز از این مشکل رنج خواهد برد.

بعد از پیدا کردن هر ۳ عنصر لازم برای Tactical Nuke باید منتظر بمانید تا این بار موقعیت بمب اصلی برای شما آشکار شود، اتفاقی که در شروع دایره چهارم بازی می‌افتد. یادتان باشد در طول این مدت نیز از اثرات عناصر رنج خواهید برد.

جمع‌آوری هر سه عنصر همچنین باعث شروع یک Jailbreak برای تمامی افراد حاضر در بازی می‌شود و تمام بازیکنان مرده و Spectating به نقشه برمی‌گردند. این بدان معنی است که اگر شما در سمت مقابل تیمی که قصد جمع آوری بمب را دارد هستید، بعد از مردن صبر کنید زیرا ممکن است یک شانس دوباره برای پیروزی داشته باشید.

سرهم کردن Tactical Nuke

بعد از شروع دایره چهارم، یک هواپیما بمب مدنظر ما را در بازی رها می‌کند. بعد از این اتفاق موقعیت بمب با یک علامت رادیواکتیو در نقشه مشخص می‌شود و یک تایمر ۵ دقیقه‌ای نیز برای رسیدن به آن آغاز می‌شود.

به مکان مشخص شده بروید و بعد از Interact کردن با دستگاه، عناصر را در داخل آن قرار دهید. انجام این کار تمام اثرات منفی‌ای که گفتیم را از بین می‌برد و یک تایمر دو دقیقه‌ای تا انفجار بمب را آغاز می‌کند.

بعد از شروع مدت زمان دو دقیقه‌ای، تمام بازیکنان دیگر می‌توانند موقعیت بمب شما را مشاهده کنند، به همین دلیل نیاز دارید آن‌ها را بکشید و نزارید دستشان به دستگاه برسد. غیر فعال کردن Tactical Nuke درست مانند خاموش کردن بمب در حالت Search And Destroy در مولتی‌پلیر است و بازیکنانی که به آن می‌رسند بعد از گذشتن چند ثانیه می‌توانند Nuke شما را از بین ببرند. اگر کسی نتواند به موقع بمب را Defuse کند، انفجار آن مچ را به پایان می‌رساند و به تیمی که موفق به سرهم کردن شده، پیروزی Tactical Nuke Victory می‌دهد.

شکست خوردن در اتمام عملیات سرهم کردن Tactical Nuke بدان معنی نیست که شما باید دوباره ۵ پیروزی بدست بیاورید. خوشبختانه بازی دو فرصت دیگر نیز به شما می‌دهد و تنها در صورت شکست در این دو مچ باید برای پیروزی‌های پی در پی دوباره، اقدام کنید.

جوایز کامل کردن Champion’s Quest 

رها کردن یک بمب قدرتمند در Al Mazrah و به آتش کشیدن تمام دشمنان چیزی بیشتر از چند XP ساده و حق ادعا کردن به شما می‌دهد. اعضای تیم برنده همگی با یک صفحه‌ی پیروزی خاص در انتهای مچ به اسم Champion’s Domination مواجه می‌شوند و علاوه بر آن یک بسته با تم Nuke شامل Calling card, Emblem, Sticker و Weapon Charm دریافت می‌کنند.

نکته و ترفند برای بدست آوردن Nuke

ابتدای بازی یک هلیکوپتر بردارید تا بتوانید همراه با تیمتان مدام در حال حرکت باشید، کاری که هم شما را امن نگه می‌دارد هم رسیدن به آیتم‌ها را راحت‌تر می‌کند. تا جایی که می‌توانید نزدیک به یکدیگر بمانید و از حاملان عناصر محافظت کنید. شما می‌توانید انتخاب کنید که چطور کار را پیش ببرید، همه‌ی عناصر را به یک نفر بدهید تا تنها یک فرد از اثرات منفی آن‌ها رنج ببرد و یا آن‌ها را بین یکدیگر تقسیم کنید.

از فاصله‌های زمانی بین پیدا شدن عناصر استفاده کنید و در مکان‌هایی دور از دیگر بازیکنان و موقعیت‌های اصلی مشغول به Loot کردن شوید. یک نفر از اعضای تیم را مامور حمل کردن Armor Plate‌ها و Stim‌ها کنید تا بتوانید همگی در انتهای مچ زنده بمانید.

به احتمال زیاد، مجبور می‌شوید تا چند بار به پمپ بنزین‌های نقشه بروید و باک خورد را پر کنید، کاری که به سادگی و با فرود آوردن هلیکوپتر بر سقف پمپ‌ها قابل انجام است. همچنین یکی از اعضای تیم می‌تواند مسئولیت حمل گالون‌های بنزین در کوله پشتی خود را بر عهده بگیرد.

به انجام رساند این ماموریت و بدست آوردن یک Tactical Nuke در بازی Warzone 2.0 کاری بسیار چالش برانگیز است اما امیدواریم این راهنمایی به شما برای رسیدن به هدفتان کمک کند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *