اخبار و رویدادها, بازی, کنسول

توضیحات سونی درباره انحصاری های زمانی کنسول PS5

کنسول PS5

سونی با انتشار تریلر جدیدی از کنسول PS5 زمان انتشار بعضی بازی‌های جدید را مشخص کرد و توضیحاتی نیز درباره انحصاری‌های زمانی کنسول نسل نهمی خود، به اشتراک گذاشت. با تیلنو همراه باشید.

نزدیک به یک ماه از انتشار جهانی کنسول PS5 می‌گذرد. سونی این بار نیز با کنسول نسل جدید خود بازگشته تا یک بار دیگر، تجربه‌ای لذت بخش و فراموش نشدنی از بازی‌های ویدیویی را ارائه دهد. به لطف دوال سنس و ویژگی‌های جدید و جذاب آن، می‌توان تا ساعت‌ها در بازی‌های مختلف غرق شد و حتی خود را هم به فراموشی سپرد. در سال‌های اخیر، سونی بازی‌های انحصاری زیادی را برای پلتفرم PC منتشر کرده، بازی‌هایی که علاوه‌بر سوددهی بیشتر برای ژاپنی‌ها، بازاریابی بزرگی نیز برای خرید کنسول‌های پلی استیشن به حساب می‌آید. حال سونی با انتشار تریلر جدید از کنسول PS5، زمان انتشار بعضی انحصاری‌های مورد انتظار خود را مشخص کرده و توضیحاتی نیز درباره انحصاری‌های زمانی خود ارائه می‌دهد. در ادامه از شما دعوت می‌کنیم این تریلر جذاب را در کانال آپارات تیلنو تماشا کنید.

این تریلر جذاب، علاوه‌بر اشاره به بازی‌های منتشر شده‌ای مانند اسپایدرمن مایلز مورالز و دیمن سولز، زمان انتشار بازی‌هایی مانند هورایزن فوربیدن وست، Gran Turismo 7 و Ratchet & Clank: Rift Apart در سال ۲۰۲۱ را به نمایش می‌گذارد. همچنین شاهد مشخص شدن مدت انحصاری بودن بازی‌های Deathloop ،Ghostwire: Tokyo و دو بازی انحصاری که توسط بتسدا درحال ساخت است، هستیم. با توجه به خرید ZeniMax شرکت مادر بتسدا توسط مایکروسافت، با پایان انحصاری زمانی این دو بازی شاهد انتشار آن‌ها برروی پلتفرم‌های رد بوندی‌ها خواهیم بود. بنظر می‌رسد مدت انحصاری بودن فاینال فانتزی 15 و Project Athia، کمی بیشتر از ۱۲ ماه انحصاری بودن دث لوپ و Ghostwire: Tokyo است. همچنین تایید شد که فاینال فانتزی ۱۶ نیز ۲۴ ماه انحصاری کنسول ژاپنی خواهد بود. به این ترتیب در سال ۲۰۲۱ طرفداران می‌توانند دث لوپ و Ghostwire: Tokyo را بر روی پلتفرم‌های دیگر نیز تجربه کنند؛ سالی که سونی آن را عظیم و بزرگ، برای بازی‌های انحصاری خود عنوان می کند.

راستی، با توجه به پایان نسل هشتم اگر قصد خرید کنسول‌های نسل نهمی را دارید، با مراجعه به صفحه خرید ایکس باکس سری ایکس و خرید ایکس باکس سری اس، می‌توانید کنسول‌های نسل نهمی مایکروسافت و با مراجعه به صفحه خرید کنسول PS5، کنسول نسل نهمی سونی را از فروشگاه تیلنو تهیه فرمایید.

نظر ما درباره انحصار بازی‌ها چیست؟ بنظر شما با توجه به خرید بتسدا توسط مایکروسافت می‌توانیم بازی‌های انحصاری سونی و مایکروسافت را برروی پلتفرم رقیب تجربه کنیم؟ نظرات خود را با تیم تیلنو به اشتراک بگذارید.

منبع: Gamerant

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید