اخبار و رویدادها

بروزرسانی جدید بازی Star Wars Squadrons منتشر شد

بازی Star Wars Squadrons

بازی Star Wars Squadrons ماه پیش برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر شد. این بازی مشکلات خیلی زیادی در بخش چند نفره‌ی خود داشت که حالا EA با انتشار یک به‌روز رسانی جدید سعی کرده تا این مشکلات را حل کند. در ادامه با تیلنو همراه باشید.

رفع مشکلات Matchmaking بازی Star Wars Squadrons

بازی Star Wars Squadrons با این‌که یک بازی جنگی تمام عیار است، اما کشنده‌ترین دشمن در این بازی یک تک‌ خال امپراتوری یا قاچاقچی شورشی نیست. سیستم Matchmaking بد و بی‌کیفیت بازی می‌تواند مرگبارترین باشد، با بازی‌هایی رها شده که هیچ پاداشی هم ارائه نمی‌کنند. خوشبختانه این مشکل با به‌روز رسانی 2.0 حل شده و قضیه کسانی که بازی را ترک می‌کنند یا بازندگان Squadrons با تعمیراتی اساسی حل شده است.

این آپدیت بازی Star Wars Squadrons یک سیستم خروج از بازی یا انصراف جدید را جایگزین سیستم‌های “Safe To Leave” و “Match Not Scored” کرده است. بردن در بازی حالا با پاداش‌هایی کامل همراه است که با بدون در نظر گرفتن این‌که چقدر بازیکن بیرون انداخته می‌شوند، محاسبه می‌شود. شکست پس از ترک کردن تیم توسط هم‌تیمی (حالا یا این‌که در بازی شکست خورده و حذف می‌شود یا این‌که خود از بازی بیرون می‌رود و انصراف می‌دهد) هنوز هم باعث ضرر می‌شود، اگرچه امتیاز مهارت کم‌تری از شما کسر می‌شود.

لابی‌های رتبه بندی بازی، جای کسی را که در قسمت خلاصه و کوچک قبل بازی بیرون برود، پر می‌کنند. بازیکنانی که خود بیرون بروند یا ارتباطشان قطع شود، هنوز هم مقداری از امتیازات مهارت خود را از دست می‌دهند اما به اندازه قبل نیست. الکترونیک آرتز در مورد این به‌روز رسانی می‌گوید:

در کل ما امیدواریم این تغییرات بازیکنان را اغلب به بازی کردن به صورت کامل متقاعد کنند و در هنگام رخ دادن اشتباهات و خطاهای بازی، بازیکنان به صورت کامل در ازای وقتی که بازی کردند، پاداش دریافت کنند و احساس کنترل بیشتری بر تجربه خود داشته باشند.

البته در این به‌روز رسانی اشکالاتی نیز وجود دارد. مخصوصا یکی از اعصاب خرد کننده‌ترینشان، باگی رو مخ است که نمره رنک شما را داغون می‌کند. به طوری‌که صرف نظر از عملکرد، شما را در صفری دائمی رها می‌کند. با این به‌روز رسانی، در هر Operation می‌توانید یک بار رنک خود را ریست کنید.

بهبود گیم پلی

بازی Star Wars Squadrons

حالا به فضا بر می‌گردیم؛ جایی که بازی های جنگ ستارگان خودشان را اثبات می‌کنند. سازندگان سیستم نشانه‌گیری بر روی TIE Bomber های نسبتا قوی قرار داده‌اند. در همین راستا، قدرت بدنه به طور چشم‌گیری کاهش داشته است، این در حالیه که برجک‌ها زیادتر شده‌اند.

موارد و تغییرات کوچک دیگری هم در این پچ دیده می‌شوند که یکی از بهترینشان وجود دوره‌های آموزشی با موانع بیشتر در بازی است. به عنوان یک جایزه خوب، هر کسی 1200 Glory در کیف پولش خواهد داشت که واقعا برای خرید یک Legendry Cosmetic کافی است.

با حل مشکلات و باگ‌های Matchmaking بازی، حالا امیدها برای بازی Star Wars Squadrons زنده شده‌اند. قبلا این مشکلات باعث سردی و عدم میل بازیکنان به ادامه تجربه این بازی منجر می‌شدند. البته هنوز هم باید اعتراف کنیم که برنامه‌ای برای رشد و حرکت رو به جلو برای Squadrons وجود ندارد و این به‌روز رسانی تنها به رفع مشکلات بازی پرداخته است.

شما این بازی را تجربه کردید؟ حالا که EA به فکر رفع مشکلات این بازی افتاده، آیا شما وارد این بازی می‌شوید؟ لطفا نظرات خود را با تیلنو به اشتراک بگذارید.

منبع: PC Gamer

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *