اخبار و رویدادها, بازی

اطلاعات فاش شده از بخش چند نفره بازی Cyberpunk 2077

بازی Cyberpunk 2077

به نظر می‌رسد تعدادی از دیتاماینرها (کسانی که استخراج اطلاعات می‌کنند)، جزییات مربوط به بخش چند نفره بازی Cyberpunk 2077 را کشف کرده‌اند. با تیلنو همراه باشید.

همان‌طور که توسط DSO Gaming گزارش شده است، این افراد پس از کاوش در فایل اجرایی بازی Cyberpunk 2077 این جزییات مربوط به حالت‌های چند نفره را پیدا کرده‌اند. در میان این کدها، اثراتی از دو حالت چند نفره دیده شده است. اولین حالتی که توسط دیتا ماینرها کشف شد، حالت Heist به شمار می‌رود و حالت دیگر مربوط به Deathmatch این بازی به شمار می‌رود.

این استخراج کنندگان اطلاعات ممکن است جزییاتی از حالت‌های چند نفره نهایی این اثر CD Projekt Red را کشف کرده باشند.

هدف مجموعه تیلنو ایجاد تجربه‌ای لذت‌بخش و مطمئن از دنیای بازی‌های ویدیویی برای شما است. شما می‌توانید برای خرید بازی Cyberpunk 2077 با بهترین قیمت به سایت فروشگاهی تیلنو مراجعه کنید.

این فایل اجرایی کشف شده، برخی از عملکردهای این دو حالت را نیز نشان می‌دهد و این اطلاعات اشاراتی نیز به ارتباطات P2P این حالت‌ها دارد. البته، این لزوما به این معنی نیست بخش آنلاین و چند نفره بازی Cyberpunk 2077 سرورهای اختصاصی برای بازی‌های چند نفره ندارند. همه‌ی این اطلاعات احتمالی محسوب می‌شوند و ممکن است در هنگام عرضه بخش چند نفره این بازی، بسیاری از این موارد دست‌خوش تغییراتی شوند.

بازی Cyberpunk 2077

کمی قبل از انتشار بازی Cyberpunk 2077، در دهم دسامبر سال گذشته میلادی، CD Projekt Red اعلام کرد که در حال کار روی بخش چند نفره این بازی به عنوان یک پروژه مستقل است. مدیر عامل این شرکت آدام کسینسکی، در تماسی با یکی از سرمایه گذاران، در مورد برنامه‌های بخش چند نفره بازی Cyberpunk 2077 صحبت کرد. او گفت:

در ابتدا باید ذکر کنم که ما آن را حالت نمی‌نامیم. این یک محصول اختصاصی و بزرگ محسوب می‌شود. ما به عنوان یک پروژه مستقل درباره آن فکر و به آن نگاه می‌کنیم.

با توجه به گزارش‌های موجود از مشکلات فراوان بازی Cyberpunk 2077 در کنسول‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4، استودیو CD Projekt Red اعلام کرده که در اوایل سال ۲۰۲۱، در مورد محتوای بخش چند نفره و بسته‌های الحاقی که برنامه‌ی انتشاری به صورت رایگان برای سال ۲۰۲۱ دارند، خبرهایی منتشر خواهد شد.

در حال حاضر، تاریخ انتشار بخش چند نفره این بازی مشخص نشده است. مانند سایر اطلاعات فاش شده، همیشه بهتر است که نگاهی خوش بینانه و البته محتاطانه داشته باشید، اما مطمئنا جالب است که ببینید این بخش چند نفره به کدام سمت خواهد رفت و در آخر چگونه از آب در خواهد آمد.

بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ دارای خودروهای مختلفی در بازه‌های قیمتی گوناگون است. در یکی از مطالب بلاگ تیلنو، می‌توانید با یکی از خودروهای خوب و مقرون به صرفه بازی Cyberpunk 2077 آشنا شوید.

به نظر شما آیا بخش چند نفره بازی Cyberpunk 2077 راضی کننده کننده از آب در خواهد آمد؟ نظر شما در مورد این اطلاعات لو رفته چیست؟ لطفا نظرات خود را با تیلنو به اشتراک بگذارید.

منبع: Gamesradar.com

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید