راهنمای بازی, راهنمایی و آموزش

راهنمای بازی Cyberpunk 2077: معرفی خودرو به صرفه Quadra Type-66 Avenger

بازی Cyberpunk 2077

بازی Cyberpunk 2077 دارای خودروهای متفاوتی است که هرکدام ویژگی خاص خود را دارند. این بازی علی‌رغم مشکلاتی که دارد، اما رانندگی در دنیای آن جزو کارهای لذت‌بخش و سرگرم کننده این بازی محسوب می‌شود. در این مطلب به یکی از خودروهای مقرون به صرفه و پرسرعت بازی Cyberpunk 2077 یعنی Type-66 Avenger می‌پردازیم. با تیلنو همراه باشید.

بازی Cyberpunk 2077، یکی از بازی‌های مورد انتظار و با ساخت طولانی است که به تازگی منتشر شد. این بازی مشکلات فنی بسیاری دارد اما با شناختی که از CD Project Red داریم، این مشکلات با به روز رسانی‌ها و پچ‌های مختلف بر طرف خواهند شد و این بازی به جایگاه واقعی خودش خواهد رسید. برای خرید بازی Cyberpunk 2077 با بهترین قیمت می‌توانید به سایت فروشگاهی تیلنو مراجعه نمایید.

به عنوان یکی از خودروهای پر سرعت زیر ۶۰ هزار دلار، خودروی Type-66 Avenger در بازی Cyberpunk 2077 گزینه بسیار مناسبی است که علی‌رغم سرعت خوبش کیف پول شما را هم خالی نمی‌کند.

در بازی Cyberpunk 2077 گزینه‌های مختلفی از چندین کلاس خودرو پیش روی شما قرار دارد که از این کلاس‌ها می‌توان هایپر کارها، خودروهای اسپرت، موتور سیکلت و … را نام برد. یکی از مسائلی که بازیکنان در این بازی با آن روبرو می‌شوند، خرج کردن پول‌هایی است که به زحمت به دست آورده‌اند و باید خرج ماشینی خوب و کارآمد شود.

بازی Cyberpunk 2077

حتی اگر شما با کاراکترتان یعنی V، به جای خرج کردن پول‌هایی که به دست آورده‌اید، با انجام ماموریت‌های خاص، وسیله نقلیه مورد نظر خود را به دست بیاورید، خودروهایی که می‌توانید بخرید ظاهر، Handling و سرعت متفاوتی دارند که ممکن است برچسب قیمتی آن‌ها را با اهمیت‌تر کند. یکی از خودروهای مناسب این بازی، Quadra Type-66 Avenger محسوب می‌شود.

به عنوان مقایسه با سایر خودروهای بازی Cyberpunk 2077 این خودرو دارای نمره سرعت ۸ است و در میان خودروهای این کلاس، رتبه چهارم را دارد. البته این خودروی میان‌رده هرگز به گرد پای هایپرکارهایی مانند Rayfield Caliburn و یا Aerondight S9 نمی‌رسد که به ترتیب ۲۱۱ و ۱۹۰ مایل بر ساعت سرعت دارند. به هر حال، از نظر مقرون به صرفه بودن و سرعت، این خودرو در کلاس اسپرت و خودروهای کوادرا، حرف‌های بسیار برای گفتن دارد.

بازی Cyberpunk 2077 دارای سلاح‌های مختلفی است که برای هر سبک بازی کارایی مختلف دارند. این سلاح‌ها را می‌توانید خیلی راحت هم به دست آورید. شما می‌توانید بهترین سلاح‌ های بازی Cyberpunk 2077 و نحوه دسترسی به آن‌ها را در بلاگ تیلنو مشاهده کنید.

به خصوص در سطوح پایین‌تر، ۵۵ هزار دلار هزینه زیادی برای صرف یک وسیله به شمار می‌رود، حتی اگر آن وسیله‌ای با اهمیت مثل خودرو باشد. با توجه به آن چه که گفته شد، خودرو Type-66 Avenger در محدوده خود دارای دو رقیب با نام‌های Quadra Type-66 Javelina و Quadra Turbo-R V-Tech است. مورد دوم نهایت سرعت ۱۸۲ مایل بر ساعت دارد و از مدل Type-66 متفاوت است و در عوض کوپه‌ای زیبا به شمار می‌رود. خودرو Javelina حدود ۷۳۰۰۰ دلار قیمت دارد، ولی فراموش نکنید Turbo-R را می‌توان به عنوان پاداش یک ماموریت به دست آورد.

برای بازیکنانی که شیفته ظاهر و احساس Quadra Type-66 محسوب می‌شوند و تازه به اعتبار خیابانی ۲۰ رسیده‌اند، Avenger انتخابی منطقی و عقلانی است تا با سرعت بالا بتوانند در Night City مشغول گردش بشوند. از سوی دیگر، ممکن است طرفداران Type-66 در سطح ۳۰ اعتبار خیابانی منتظر فروش Javelina  باشند. در عین حال، بسته به این که V بیشتر نیاز به پول یا اعتبار خیابانی داشته باشد، بازیکنان ممکن است برای تهیه Turbo-R V-Tech، ماموریت جانبی مربوط به آن را دنبال کنند.

درست است که این بازی دچار مشکلات زیاد و حواشی فراوانی شده اما این بازی یکی از طولانی‌ترین بازی‌های تاریخ است که ارزش تجربه آن را بالا می‌برد. شما می‌توانید چرایی طولانی بودن بازی Cyberpunk 2077 را در بلاگ تیلنو مطالعه کنید. فراموش نکنید که راهنمای تروفی بازی Cyberpunk 2077 نیز در تی بلاگ قرار داده شده است.

نظر شما در مورد این خودرو چیست؟ چه المان‌هایی در بازی Cyberpunk 2077 در انتخاب خودرو برای شما حائز اهمیت است؟ نظرات خود را با ما در تیلنو به اشتراک بگذارید.

منبع: Gamerant.com

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید