اخبار و رویدادها, بازی

سونی نسخه های بازی Cyberpunk 2077 را پس نخواهد گرفت

بازی Cyberpunk 2077

سونی تقاضای بازیکنانی که قصد داشتند نسخه‌های پلی استیشن بازی Cyberpunk 2077 را پس بدهند را رد کرد. این شرکت از بازیکنان می‌خواهد تا منتظر آپدیت‌های بزرگی که در آینده منتشر می‌شوند باشند.

دیگر چند روزی است که بازی Cyberpunk 2077 پس از 8 سال انتظار با شروعی افتضاح روانه‌ی بازار گردیده است. گرچه این بازی بر روی رایانه‌های شخصی عملکرد نسبتا بدی نداشته است، اما کسانی که این بازی را بر روی کنسول‌های نسل هشتمی خرید و یا پیش خرید کرده‌اند، بسیار ضرر کرده‌اند و با یک اثر ناقص رو به رو شده‌اند. اجتناب از نشان دادن گیم‌پلی این بازی بر روی کنسول‌های نسل هشتمی و ارسال کدهای نسخه‌های کنسولی بازی بررسی قبل از عرضه می‌تواند ما را به این نتیجه برساند که CD Projekt Red، عمدا این اعمال را انجام داده بود تا وضعیت نسخه‌های کنسولی این بازی را پنهان بماند و کسانی که قصد خرید نسخه‌های کنسولی بازی را داشته‌اند گمراه بشوند.

بازی Cyberpunk 2077

اخیرا سازندگان از طرفداران در همین باره عذرخواهی کردند و گفتند که دو بروزرسانی بزرگ برای ماه‌های فوریه و ژانویه در راه است که بسیاری از مشکلات بزرگ بازی که کاربران PS4 و Xbox One با آن‌ها رو به رو هستند را رفع می‌کند. این شرکت همچنین اظهار داشت که کسانی که از بازی رضایت ندارند و مایل به انتظار برای آپدیت‌های پیش رو نیز نیستند می‌توانند درخواست بازپرداخت کنند. درواقع به طور خاص ذکر شده است که بازیکنانی که بازی را به صورت دیجیتالی خریداری کرده‌اند می‌توانند از سونی و مایکروسافت هزینه بازپرداخت کنند.

اما ظاهرا درخواست‌های بازیکنان ثمره‌ای ندارد و آن‌ها رد می‌شوند. بسیاری از کاربران در فضای مجازی نیز تایید کردند که درخواستشان مبنی بر پس دادن این اثر توسط سونی رد شده است. همچنین پلی استیشن نیز اعلام کرد که علی رغم سخنان CDPR آنها واجد شرایط سیاست بازپرداخت PSN نیستند و مجبورند تا بروزرسانی‌های ماه ژانویه و فوریه منتظر بمانند تا نقص‌های بازی رفع شود.

بازی Cyberpunk 2077 در حال حاضر بر روی پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، رایانه‌های شخصی و استیدیا در دسترس است. شما می‌توانید برای خرید بازی Cyberpunk 2077 روی پلی استیشن ۴ و ۵ و همچنین ایکس باکس، همین الان وارد فروشگاه تیلنو شوید.

نظر شما در مورد مشکلات بازی Cyberpunk 2077 چیست؟ آیا از بازی راضی بوده‌اید؟ نظرات خود را با تیلنو در میان بگذارید.

منبع: GamingBolt

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید