اخبار و رویدادها, بازی, پی سی, کنسول

عذرخواهی سازندگان بازی Cyberpunk 2077 از طرفداران

بازی Cyberpunk 2077

سازندگان بازی Cyberpunk 2077 با بیانیه‌ای رسمی، از اجرای بد بازی بر روی کنسول‌های نسل هشتمی عذر خواهی کردند. همراه ما باشید.

در بیانیه‌ای رسمی، استودیوی CD Projeckt Red از خریداران نسخه‌ی نسل هشتمی بازی Cyberpunk 2077 پوزش طلبید؛ این استودیو اعلام می‌کند :

در وهله‌ی اول، ما عذر خواهی می‌کنیم که بازی را قبل از عرضه بر روی کنسول‌های نسل هشتمی به طور کامل نشان ندادیم؛ این کار ما سبب شد که خریداران اطلاعات درستی از این نسخه نداشته باشند و به آن چیزی را که می‌خواستند نرسند. ما باید کاری می‌کردیم که بازی بر روی PS4 و Xbox One بهتر اجرا شود.

این استودیو در ادامه افزود که مشکلات بازی را رفع خواهد کرد و به طور کلی تجربه‌ی بهتری را در آینده برای کاربران رقم خواهد زد. اولین بروزرسانی‌های Cyberpunk 2077 به تازگی منتشر شده‌اند و بزودی آپدیت‌های تازه‌ای برای این بازی عرضه خواهد شد.

CD Projeck Red گفته است که در ماه ژانویه و فوریه‌ی (دی و بهمن) شاهد پج‌های (Patch) مهمی برای این بازی خواهیم بود. در توضیح این پچ‌ها آمده است که مهم ترین مشکلات گیمر‌ها (به خصوص باگ‌ها) در کنسول‌های نسل هشتمی را بر طرف خواهد کرد. البته این استودیو اضافه کرد که نباید توقع بالایی از این پچ‌ها داشته باشید (مانند اجرای شدن نسخه‌های نسل هشتمی مانند کنسول‌های نسل نهمی و PC، اما این پچ‌ها به گیمر‌ها کمک شایانی جهت اجرا شدن و لذت بردن از بازی می‌کند).

گزارش‌های منتشر شد‌ه‌اند که CD Projekt Red قابلیت باز پرداخت را برای کاربران کنسول‌ها و PC در احتیار داده است که اگر احیانا خریداری از خرید خود پشیمان بود، بتواند بازی را پس بدهد و پول خود را بگیرد. این امکان تنها تا ۲۱ دسامبر (۱ دی ماه) در دسترس است.

سایبرپانک 2077

در انتها باید گفت که ایلان ماسک (چهره‌ی مشهور دنیای فناوری) هم به بیانیه‌ی این استودیو واکنش نشان داده است و در زیر بیانیه‌ تصویر نارضایتی یک کاربر در ردیت را به اشتراک گذاشته است. همچنین سهام این استودیو با حدودا ۲۵٪ کاهش ارزش روبرو است. تقریبا تمام کاربران کنسولی این بازی، از Cyberpunk 2077 ناراضی هستند و نمره‌ی بسیار پایین به Cyberpunk 2077 داده‌اند. در صورت تمایل می‌توانید این بازی را از تیلنو تهیه کنید؛ البته باید توجه داشته باشید نسخه‌های نسل هشتمی Cyberpunk 2077 به خصوص بر روی ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ معمولی دارای مشکلات بسیاری است.

نظر شما در رابطه با جدیدترین ساخته‌ی استودیوی لهستانی CD Projeckt Red چیست؟ آیا این بازی مشکلات خود را حل می‌کند یا در راه جاه‌طلبانه‌ی خود غرق می‌شود؟ نظرات خود را با تیلنو به اشتراک بگذارید.

منبع : Kotaku

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید