اخبار و رویدادها, بازی

بازی Cyberpunk 2077 دیگر تاخیر نخواهد خورد

بازی Cyberpunk 2077

شرکت CD Projekt Red بار دیگر اعلام کرد که بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ مشخص شده‌ی ماه دسامبر به طور قطعی منتشر خواهد شد.

شرکت سازنده‌ی بازی Cyberpunk 2077 یعنی CD Projekt Red برای بار دیگر تاکید کرد که تاریخ انتشار 20 آذر (10  دسامبر) دیگر تغییر پیدا نخواهد کرد و این بازی به طور حتمی در این تاریخ عرضه خواهد شد. سی‌دی پراجکت این حرف را یک بار دیگر و در ماه سپتامبر وقتی تاریخ انتشار بازی در ماه نوامبر بود نیز زده بود، اما دیدیم که باز هم تاخیری شامل حال این اثر شد. ولی ظاهرا سازندگان این بار از حرف خود کاملا مطمئن هستند.

در فایل روند کار سه ماه اخیر سی‌دی پراجکت که به تازگی منتشر شده است، این شرکت چندین بار تاریخ 10 دسامبر را تکرار کرده است و بر روی آن تاکید داشته است. همچنین در بخشی از این فایل مدیر مالی این مجموعه یعنی Piotr Nielubowicz در ویدیویی راجع به اتفاقات مهم سه ماهه‌ی اخیر این موضوع را تکرار کرد. او همچنین اعلام کرد که روند بازاریابی این اثر پیش از این آغاز شده است و به زودی فشار اصلی بر روی این قسمت خواهد بود.

بازی Cyberpunk 2077

این عمر منطقی به نظر می‌رسد، زیرا به تازگی سازندگان یک گیم‌پلی از بازی Cyberpunk 2077 بر روی کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و سری اس و در این هفته گیم‌پلی‌هایی بر روی پلی استیشن 4 Pro و پلی استیشن 5 منتشر کرده‌اند. این اتفاق بسیار قابل توجه بود، زیرا گفته می‌شود آخرین تاخیر این بازی بخاطر نسخه‌های مختلف کنسولی این بازی بوده است.

همچنین در قسمت دیگری از گزارش سه ماهه‌ی آخر سال، CD Projekt Red اعلام کرد که مجموعه‌ی The Witcher بیشترین سود خود را در همین سه ماه اخیر داشته است که این اتفاق به لطف فروش ادامه‌دار نسخه‌های مختلف این مجموعه مخصوصا The Witcher 3 و Thronebreaker است.

بازی  Cyberpunk 2077 به طور رسمی در تاریخ 10 دسامبر (20 آذر) برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد. همچنین یک ارتقای نسل بعدی برای این بازی کمی دیرتر منتشر خواهد شد تا بازی از تمام قابلیت‌های PS5 و Xbox Series S استفاده کند. تا آن زمان به لطف قابلیت Backward Compatibility، می‌توانیم این بازی را روی کنسول‌های نسل بعدی تجربه کنیم.

با عرضه‌ی این اثر می‌توانید برای خرید بازی Cyberpunk 2077 روی PS4 و PS5 و همچنین کنسول‌های ایکس باکس، از فروشگاه تیلنو اقدام کنید. هم چنین برای خرید PS5 و خرید ایکس باکس سری ایکس نیز می‌توانید به فروشگاه اینترنتی ما مراجعه کنید.

نظر شما در مورد این اثر پر حاشیه چیست؟ آیا مایل به تجربه‌ی هرچه سریع‌تر این بازی هستید؟ نظرات خود را با تیلنو در میان بگذارید.

منبع: vg247

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید