راهنمایی و آموزش, بازی, راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی

راهنمای Break Room در بازی Dead Space Remake

راهنمای Break Room در بازی Dead Space Remake

شاید یادتان باشد که در گذشته و در نسخه‌‌ی اصلی بازی Dead Space، با فشردن برخی دکمه‌ها به شیوه‌ای خاص، می‌توانستید جوایز و آیتم‌هایی اضافه بدست آورید. این کدها را اگر در Dead Space Remake نیز امتحان کرده باشید، احتمالا متوجه شدید که دیگر کار نمی‌کنند. اما این مسئله بدان معنی نیست که EA Motive به طور کل یکی از بهترین ویژگی‌های بازی را حذف کرده باشد. شما در ورژن بازسازی شده می‌توانید کدها را در یک اتاق به نام Break Room وارد کنید. در این مقاله علاوه بر نحوه‌ی استفاده از اتاق ذکر شده، رمزهایی که تا به الان در آن کشف شدند را هم برای شما قرار دادیم.

چگونه از Break Room در بازی Dead Space Remake استفاده و کدها را وارد کنیم

شما Break Room را می‌توانید در چپتر چهارم پیدا کنید. در قسمت پل سفینه و در طبقه‌ی اول (مانند نقشه‌ی زیر) توانایی دسترسی به این اتاق را خواهید داشت. به هنگام ورود مقدار زیادی از لوازم Unitologist را پیدا می‌کنید.

راهنمای Break Room در بازی Dead Space Remake

برای استفاده از اتاق اما، باید به زمین نگاه کنید تا یک دایره‌ی قرمز رنگ همراه با چهار شمع پیدا کنید. جهت اعمال کردن کدها نیز باید  داخل دایره‌ی ذکر شده باشید و با استفاده از دکمه‌های Melee و Stomp کار خود را پیش ببرید. در گذشته و در نسخه‌ی اصلی برای وارد کردن رمزها کافی بود مانند GTA فقط دکمه بزنید.

راهنمای Break Room در بازی Dead Space Remake

همانطور که گفتیم برای اعمال کدها باید بسته به آیتمی که می‌خواهید باز کنید از دکمه‌های Melee و Stomp با ترتیبی خاص، بهره ببرید. در صورت خراب کردن یک حرکت و یا درست کار نکردن کد، کافیست یکبار از دایره خارج شده، بعد از مدتی دوباره وارد آن شوید و کد را از اول وارد کنید. شما می‌توانید ترتیب لازم جهت استفاده از رمزها را در سرتاسر ایشیمورا و با توجه به ردپاها و رد دست‌های خونی یاد بگیرید، اما اگر تایم این کار را ندارید اصلا نگران نباشید.

کدهای کشف شده در بازی Dead Space Remake

تا به الان به لطف ساب ردیت بازی و یوتیوبر معروف یعنی Dan Allen Gaming سه کد مختلف پیدا شدند که یکی از آن‌ها ترانه، دیگری Power Node و آخرین مورد نیز یک نوشته برای بازیکن به ارمغان میاورند. ما در ادامه تمام رمزها همراه با حرکات دقیقشان را برای شما مشخص کردیم تا زیاد به زحمت نیافتید. البته که اگر یک فرد کمال گرا هستید حتما در دنیای Dead Space Remake به گشت و گذار بپردازید و کدهایی که کشف نشده‌اند را هم بدست آورید.

  • کد Power Node

این مورد همانطور که از نامش پیداست با توجه به شانستان چندین مورد Power Node به شما هدیه می‌دهد که می‌توانید از آن‌ها برای ارتقای اسلحه و تجهیزات آیزاک استفاده کنید.

Melee → Melee → Stomp → Melee → Melee → Stomp → Stomp → Punch → Punch → Punch → Stomp → Stomp

  • کد نوشته‌ی ناشناس (Unknown Text Log)

این رمز یک نوشته‌ از شاعری ناشناس به شما نشان می‌دهد که در آن، در مورد هسته‌ی اصلی داستان Dead Space یعنی The Marker صحبتی می‌شود. البته که این نوشته را در جای دیگری نمی‌توانید پیدا کنید.

Melee → Stomp → Stomp → Stomp → Melee → Stomp → Melee → Stomp → Stomp → Stomp → Melee → Stomp

  • کد ترانه

این ترانه شامل آواز خواندن گروهی به سبک خدمه‌ی یک کشتی (در این مورد سفینه‌ی فضایی) می‌شود. از آنجایی که آواز ذکر شده Wellerman نام دارد احتمالا آن را حتی با تغییراتی که برای هماهنگ شدن با دنیای Dead Space داشته، خواهید شناخت. با توجه به اتفاقات داستانی، اگر معنای این ترانه را بفهمید علاوه بر شگفت زده شدن، مقداری می‌ترسید.

Melee → Stomp → Melee → Melee → Stomp → Melee → Stomp → Melee → Melee → Melee → Melee → Stomp

در انتها برای کسانی که نمی‌دانند باید بگوییم منظور از Melee، Stomp و Punch فشردن دکمه‌های مختص به آن‌ها است. Melee به معنای ضربه از نزدیک با قنداق اسلحه، Stomp به معنای لگد کردن و Punch به معنای مشت زدن است. در صورت پیدا شدن کدهای جدید برای Break Room در بازی Dead Space Remake حتما مقاله را برای شما آپدیت خواهیم کرد.

منبع: VG247

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *