راهنمایی و آموزش, بازی, راهنمای بازی, راهنمای مراحل بازی

موقعیت گنج Peng در بازی Dead Space Remake

موقعیت گنج Peng در بازی Dead Space Remake

یکی از بزرگ‌ترین راز‌های باقی مانده در دنیای بازی‌های ویدیویی گنج Peng در سری بازی Dead Space است. رازی که راه خودش را به Dead Space Remake نیز پیدا کرده و در این بازسازی همانند گذشته آیتم‌هایی اضافی در اختیار بازیکن قرار می‌دهد. همانطور که گفتیم ماهیت و حقیقت اینکه Peng چیست یا کیست هنوز توسط هیچ گیمری کشف نشده ولی اگر شما علاوه بر ۳۰ هزار کردیت به دنبال تروفی “There’s Always Peng” نیز هستید باید آن را پیدا کنید. این گنج دیگر در جایی که در نسخه‌ی ۲۰۰۸ قرار داشت، وجود ندارد و اگر با این تصور که موقعیتش را بلدید حرکت کنید به احتمال زیاد دست خالی برخواهید گشت. با راهنمایی ما جهت پیدا کردن جایگاه جدید آن همراه باشید.

این راهنمایی شامل اسپویلر است.

موقعیت Peng Treasure در بازی Dead Space Remake

گنج پنگ در چپتر یازدهم داستان Dead Space پیدا می‌شود. موضوعی که شاید برای هواداران نسخه اصلی آشنا باشد زیرا در سال ۲۰۰۸ نیز اولین بار در چپتر یازده می‌توانستید این گنج را پیدا کنید. تنها مشکلی که وجود دارد این است که موقعیت آن همانند گذشته نیست پس تا فعلا بیخیال خواندن مقاله‌ی ما نشوید. البته که ما در ادامه برای کسانی که دلشان برای بازی اوریجینال تنگ شده، موقعیت اصلی Peng را نیز می‌گوییم.

وقتی به Cargo Bay می‌رسید باید از یک آسانسور با هدف “Engage the Cargo Crane” استفاده کنید، اتفاقی که باعث می‌شود در اتاقی همراه با Marker، وسیله‌ی فضایی قرمز رنگی که هسته‌ی داستان بازی را تشکیل می‌دهد، قرار بگیرید. هنگامی که از آسانسور ذکر شده پیاده می‌شوید به پشت خود نگاه کنید تا چندین جعبه طوسی رنگ در مقابل یک پوستر Peng ببینید.

این جعبه‌ها از آن دسته آیتم‌هایی به شمار می‌آیند که می‌توانید با قابلیت Kinesis خود آن‌ها را جابجا کنید. پس بعد از تکان دادن جعبه‌ها و تمیز کردن منطقه‌ی مد نظر چندین کمد می‌بینید که قابل باز شدن هستند. در یکی از این کمدها می‌توانید گنج Peng را پیدا کنید و بلافاصله تروفی آن به اضافه ۳۰ هزار کردیت (با فروختنش در یکی از Kioskهای بازی) بدست آورید. این مقدار پول برای خرید سه Power Node و مقداری تیر و Health به کار شما می‌آید. در تصاویر زیر می‌توانید موقعیت دقیق گنج Peng در بازی Dead Space Remake را در نقشه و جایگاهش ببینید.

در گذشته Peng در همان منطقه‌ی فرود اول بازی، جایی که برای نخستین بار کنترل آیزاک را در دست می‌گیرید، پیدا می‌شد و شما تا چپتر یازدهم نمی‌توانستید آن را باز کنید. نکته جالب اما این است که اگر در ریمیک به جایگاه اصلی پنگ بروید، یک نوشته از آدمی ناشناس پیدا می‌کنید که از پیدا کردن گنج خود بسیار خوشحال است! می‌توان نتیجه گرفت که آیزاک نسخه‌ی آینده، این آیتم کمیاب را از کمد یکی از کارکنان Ishimura دزدیده است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *