اخبار و رویدادها, عمومی

شایعه: بازی Diablo 2 Remaster در دست ساخت است

Diablo - Diablo 2 - دیابلو 2

طبق اطلاعات منتشر شده از وب سایت Actu gaming ، استودیویی به نام Vicarious Visions در حال کار روی Diablo 2 Remaster است.

زمانی که نسخه ی ریمستر عنوان StarCraft معرفی شد بسیاری از طرفداران، درخواست باز سازی Diablo 2 را کردند، حال شایعاتی در این رابطه منتشر شده است که در ادامه به آنها میپردازیم.

بر اساس منابعی که از وب سایت خبری Actu gaming منتشر شده است، میتوان فهمید، یکی از زیر مجموعه های اکتیویژن به نام Vicarious Vision در حال کار روی نسخه ی Remaster عنوان Diablo II میباشد؛ که برای سه ماهه پایانی 2020 برنامه ریزی شده است، این استودیو در گذشته روی نسخه ی PC (کامپیوتر های شخصی) Destiny 2 فعالیت کرده است و بازی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy توسعه داده است.

بازی Diablo - Diablo 2 - دیابلو 2

اگر به این شایعه آنچنان اطمینان ندارید باید بگویم، سردبیر Actu gaming در Blizzcon سال گذشته ، قبل از معرفی رسمی Diablo 4، بسته ی الحاقی شدولندز و Overwatch 2 (اورواچ 2) توسط بلیزارد، این وب سایت، اطلاعات این عناوین را فاش کرده بود، به همین خاطر میتوان به عرضه ی بازی Diablo 2 امیدوار بود. یکی دیگر از گزارشات منتشر شده حاکی از این است که سازنده ها نمی خواهند بازی را با پسوند Remaster عرضه کنند، بلکه آن ها، احتمالا دیابلو 2 را با نام Diablo ll Resurrected به ما نشان دهند؛ بلیزارد تا به الان هیچ واکنشی از خود در رابطه با این شایعات نشان نداده است.

ساخت یک ریمستر از این بازی، با لحاظ این که تمامی فایل ها از دست رفته اند کار بسیار دشواری است

یکی دیگر از اتفاقاتی که به این شایعه ها قوت میبخشد، گفتگویی بود که GameSpot،در مراسم ExileCon سال گذشته با جمعی از سازندگان نسخه ی دوم بازی Diablo انجام داد، در نتیجه ی این گفتگو بیان شد:

ما تمامی سورس کد های خود را به همراه تمامی فایل هایمان، از دست داده ایم، ای کاش برای بازی مان یک نسخه ی پشتیبان تهیه میکردیم.

توسعه دهندگان در ادامه از احتمال ساخت نسخه ی ریمستر دیابلو 2 گفتند:

ساخت یک ریمستر از این بازی، با لحاظ این که تمامی فایل ها از دست رفته اند کار بسیار دشواری است، چون باید بازی را از اول تولید کنند.

با توجه به شکست Warcraft 3: Reforged و مشکلاتی که برای فایل های بازی Diablo II بوجود آمده است و طبق شایعاتی که ساخت این بازی را تایید میکند، نمیتوانیم چیزی را به طور حتمی بگوییم، بایستی تا اعلام رسمی بلیزارد منتظر بمانیم.

نظراتتان را با تیلنو به اشتراک بگذارید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *