اخبار و رویدادها, کنسول

کنترل DaulSense در پلی استیشن ۵ دارای صفحه‌ای‌ متحرک است

پلی استیشن 5

ظاهرا کنترل کنسول نسل نهمی سونی یعنی پلی استیشن ۵ همچنان قابلیت شخصی‌سازی و طراحی دارد و قسمت جلویی این کنترل متحرک است و به راحتی جا به جا می‌شود. با تیلنو همراه باشید.

صحفه‌ی سیاه کنترل دوال‌سنس پلی استیشن 5 ظاهرا قابلیت جا به جایی دارد به این معنا که بازیکنان می‌توانند در آینده آن را با طرح‌های دلخواه خود تعویض کنند.

به تازگی جان گلسکاک (John Glasscock) یک ویدیو در صفحه‌ی یوتیوب خود قرار داده که در آن می‌بینیم که قسمت مشکی پایینی کنترلر که جوی استیک‌ها را پوشش می‌دهد، به راحتی و تقریبا بدون نیاز به ابزاری قابل جا به جایی است. گلسکاک نشان می‌دهد که با گرفتن کناره‌های آن قسمت و اعمال مقداری فشار صفحه به راحتی از جا در می‌آید. اگرچه ممکن است او قبل از ضبط ویدیو از ابزاری برای شل کردن صفحه استفاده کرده باشد. مشخص نیست که جدا کردن این صفحه شامل گارانتی کنترلر باشد یا خیر، بنابراین توصیه نمی‌کنیم که در حال حاضر خودتان آن را امتحان کنید.

پلی استیشن 5

این نشان می‌دهد که بازیکنان می‌توانند کنترلر خود را شخصی سازی کنند؛ یا با صفحاتی که خود شرکت سونی خواهد ساخت یا از طریق صقحات دیگر شرکت‌ها. با این حال هنوز معلوم نیست که سونی اجازه‌ی فروش صفحات مختلف را به سایر سازندکان بدهند. اما در این هفته شاهد این بودیم که یک شرکت صفحات تزئین شده‌ای مخصوص روی کنسول برای فروش قرار داد که مدتی بعد با تهدید های سونی همراه شد و مجبور شدند که تمام سفارشاتشان را لغو کنند.

این ویدیو همچنین نشان می‌دهد که چگونه لایت‌بار کنترلر پلی استیشن 5 در حین بازی در کنسول PS4 با استفاده از ریموت‌ پلی و در حین بازی در کنسول پلی استیشن 3 کار می‌کند. همانطور که در اوایل این هفته مشخص شد کنترلر PS5 به طور عادی بر روی پلی استیشن 4 کار نمی‌کند، اما در پلی استیشن 3 عملکرد طبیعی دارد. حتی اگر آن بازی PS3 بر روی پلی استیشن 5 قابل تجربه نباشند.

همجنین سونی به تازگی اعلام کرده است که موجودی پلی استیشن 5 به طور کامل در کشور ژاپن به اتمام رسیده است و این خبر حاکی از استقبال بسیار زیاد مردم از این کنسول نسل نهمی است.

برای خرید PS5 و خرید PS5 دیجیتال می‌توانید از فروشگاه تیلنو اقدام کنید.

نظر شما در مورد این قابلیت شخصی سازی کنترلر چیست؟ آیا مشتاق به خرید و تجربه‌ی این کنسول نسل نهمی هستید؟ نظرات خود را با تیلنو در میان بگدارید.

منبع: IGN

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *