اخبار و رویدادها

بازی Elden Ring هنوز در دست ساخت است

در مراسم E3 سال 2019 بود که استودیو From Software از بازی جدید خود با نام Elden Ring با نمایش تریلری پرده برداری کرد. این پیش‌نمایش، دنیایی تاریک همانند دنیای دارک سولز را نشان می‌داد.

این استودیو اعلام کرده بود که داستان این بازی محصول همکاری مشترک میازاکی و جورج آر آر مارتین، نویسنده محبوب مجموعه بازی تاج و تخت است. این خبر شور و اشتیاق بزرگی را در طرفداران این سری و آثار میازاکی برانگیخت، اما با گذشت بیش از یک سال هنوز خبری جدی یا یک تریلر رسمی از این بازی نیامده است. حالا استودیو فرام سافتور با توییتی، امید را بار دیگر به دل هواداران این بازی آورده است.

استودیو ژاپنی From Software، در پاسخ به یکی از توییت‌های رسمی خودش، اذعان کرده که بازی Elden Ring در واقع هنوز در حال ساخت است و تنها باید به جلو و آینده نگاه کرد. این بدین معنی است که این بازی در مقطعی از آینده بالاخره منتشر می‌شود که احتمالا آن روز در طول دوره زندگی هر کسی که این توییت را می‌خواند، خواهد بود. همراه این توییت عکسی تکراری از همان جنگجوی مو قرمز که در پیش نمایش این بازی حضور داشت، منتشر شد. در متن این Reply به توییت آمده است:

ما هم‌چنین از همه‌ی اشتیاق و حمایت‌های نشان داده شده برای Elden Ring بازی نقش آفرینی اکشن و فانتزی تاریک بعدی ما، استقبال می‌کنیم. امیدواریم هم‌چنان منتظر و مشتاق این بازی باشید.

امیدواری‌ها برای بازی Elden Ring

بازی Elden Ring

در عین حال، ما می‌توانیم برای جمع‌بندی اطلاعاتمان از این بازی، به سراغ خبرها و اطلاعاتی که قبلا این استودیو در اختیار ما گذاشته برویم. بیش از یک سال است که که ما نام الدن رینگ را بر اساس گفته‌های فرام سافتور شنیدیم. با حال و هوایی شبیه به سری بازی Dark Souls که به احتمال زیاد داستانی مربوط به این سری دارد. سپس این استودیو با پرشی در در هر کنفرانس دیجیتالی امسال گفته که در حال ساخت چیزی است. این موضوع باعث الهام برخی از طرفداران فرام سافتور شده است.

اما خبر خوبی که طرفداران این بازی را امیدوار نگه داشته، این است که ساخت این بازی بر خلاف شایعات لغو نشده و استودیو فرام سافتور تمام تمرکز خود را بر روی ساخت و توسعه این بازی قرار داده است. امیدواریم به زودی و حداقل در مراسم Game Awards 2020، شاهد نمایشی از این بازی با اخبارهای امید بخش باشیم.

شما ‌برای خواندن و اطلاع یافتن از تمامی اطلاعاتی که از بازی Elden Ring منتشر شده، می‌توانید این مطلب را در تیلنو مطالعه بفرمایید.

نظر شما در مورد این بازی و همکاری میازاکی و مارتین چیست؟ نظر خود را با تیلنو به اشتراک بگذارید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *