اخبار و رویدادها, بازی

سایبرپانک ۲۰۷۷ از فروشگاه سونی حذف شد، بازگشت پول با پس دادن بازی

سایبرپانک 2077

سایبرپانک 2077 اثر مورد انتظار CD Projekt RED، همراه هزاران اشکال فنی متعدد منتشر شد. ایرادات بازی سونی را مجبور به حذف بازی از فروشگاه دیجیتالی خود کرد. بازگشت پول با پس دادن بازی سیاست جدید کمپانی لهستانی برای مشتری مداری خواهد بود. همراه تیلنو باشید.

بالاخره بعد از کش و قوس‌های فراوان، سایبرپانک 2077 منتشر شد. اثری که پس از نمایش اولیه در مراسم E3 2013 به خوابی طولانی فرو رفت و سی دی پراجکت رد، بعد از اتمام کار ویچر ۳ ساخت این بازی را از سر گرفت. نمایش‌های جذاب‌های جذاب و اطلاعاتی که از بازی منتشر می‌شد، عاشقان بازی‌های نقش‌آفرینی و جهان ‌باز را تا مرز جنون پیش برد. دنیای پویا، ماموریت‌های متنوع، انتخاب‌های مختلف با تاثیر جدی روی داستان و … سایبرپانک 2077 را تبدیل به یکی از مورد‌انتظار‌ترین بازی‌های تاریخ کرد. بعد از اولین تاریخ اعلام شده برای انتشار بازی، سایبرپانک 2077 بار‌ها تاخیر خورد؛ کامل نبودن بازی، مشکلاتی که ویروس کرونا بوجود آورد و عوامل متعدد دیگر باعث شد تا سایبرپانک 2077 چند باری تاخیر بخورد. بعد از تمام این اتفاقات حالا سایبرپانک 2077 منتشر شده و تقریبا روی پلتفرم‌های نسل هشتم قابل تجربه نیست. کرش کردن‌های فراوان، لود نشدن بافت‌ها، فریم ریت به شدت پایین و انواع و اقسام باگ‌ها، طرفداران این بازی مورد‌انتظار را حسابی عصبانی کرده است. سی دی پراجکت رد از این مشکلات مطلع است و قول داده تا خیلی زود این مشکلات را برطرف کند:

ما از مشکلات بازی مطلعیم و سخت درحال تلاش برای رفع آن‌ها هستیم. اگر مشکلات بازی شما را آزار می‌دهد و نمی‌خواهید دیگر آن‌ را تجربه کنید، می‌توانید با پس دادن بازی خود پولتان را دریافت کنید. هرچند ما پیشنهاد می‌کنیم کمی صبور باشید تا با انتشار آپدیت‌های بزرگ تمام مشکلات برطرف شوند.

سایبرپانک 2077

پس دادن بازی کار معمول و قابل قبولی بود و طرفداران را راضی می‌کرد تا اینکه ژاپنی‌‌ها اعلام کردند سونی نسخه های بازی Cyberpunk 2077 را پس نخواهد گرفت و طرفداران بهتر است کمی صبور باشند. اقدام سونی به همین جا ختم نشد و سایبرپانک 2077 از پلی استیشن استور نیز حذف شد. حذف بازی تعجب همه را برانگیخت، اما اقدام عجیبی نبود زیرا بیشتر خریداران درحال پس دادن بازی هستند و سونی هم برای خروج از این مشکل بازی را فعلا از فروشگاه خود حذف کرده است. مسئولات سی دی پراجکت رد در این مورد گفتند:

ما به طرفداران قول می‌دهیم خیلی زود بازی را به پلی استیشن استور بازگردانیم. مشکلی حول تجربه بازی روی پلتفرم‌های سونی در آینده وجود نخواهد داشت.

می‌توانید بازی Cyberpunk 2077 برای Xbox را از فروشگاه تیلنو تهیه کنید.

می‌توانید بازی Cyberpunk 2077 برای PS4 را از فروشگاه تیلنو تهیه فرمایید.

راستی، اگر با توجه به پایان نسل هشتم قصد خرید کنسول‌های نسل نهمی را دارید، با مراجعه به صفحه خرید ایکس باکس سری ایکس و خرید ایکس باکس سری اس، می‌توانید کنسول‌های نسل نهمی مایکروسافت و با مراجعه به صفحه خرید PS5، و پلی استیشن ۵ دیجیتالی کنسول‌های نسل نهمی سونی را از فروشگاه تیلنو تهیه فرمایید. برای گرفتن تروفی‌ها نیز می‌توانید راهنمای تروفی بازی Cyberpunk 2077 را مطالعه کنید.

نظر شما درباره مشکلات سایبرپانک 2077 چیست؟ اقدام سی دی پراجکت رد را برای رفع مشکلات بازی قبول دارید؟ نظرات خود را با تیم تیلنو به اشتراک بگذارید.

منبع: IGN

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید