اخبار و رویدادها, بازی, پی سی, کنسول

شرکت Electronic Arts اختراع جدیدی در مورد کراس پلتفرم بازی‌ها ثبت کرد

شرکت Electronic Arts

شرکت Electronic Arts سازنده بازی‌های محبوب و بزرگی مانند سری بتلفیلد و فیفا، بستر مجازی جدیدی را به عنوان اختراع ثبت کرده است. این ویژگی می‌تواند تجربه کراس پلتفرم بازی‌ها را دگرگون کند. همراه تیلنو باشید.

یکی از بهترین و دوست‌داشتنی‌ترین ویژگی‌هایی که می‌توان در بعضی باز‌ی‌ها از آن بهره برد، چیزی نیست جز کراس پلتفرم. کراس پلتفرم به بازیکنان اجازه می‌دهد تا با دوستان خود که در پلتفرمی دیگر، مشغول تجربه بازی مشابهی هستند متصل شده و به راحتی بازی محبوب خود را با یکدیگر تجربه کنند. این ویژگی در نسل هشتم بازی‌های ویدیویی به شدت تقویت پیدا کرد و در حال تبدیل شدن به یکی از استاندارد‌ها، بین بازی‌های ویدیویی است. بدون ‌شک اضافه شدن این قابلیت به تمام بازی‌ها، علاوه‌بر لذت ‌بخش‌تر کردن تجربه بازی‌های آنلاین، سرور‌های بازی‌ها را نیز شلوغ‌تر می‌کند و می‌توان با سرعت خیلی بیشتری به سراغ تجربه بازی رفت. در آگوست سال ۲۰۱۹، EA با ثبت اختراعی در مورد یک بستر مجازی، بنظر می‌رسد قصد ورود و ارائه یک تجربه کراس پلتقرم بین نسل هشتم و نهم کنسول‌ها را دارد.

شرکت Electronic Arts

باتوجه به اطلاعات منتشر شده از بستر جدید EA، بنظر می‌رسد دیگر اهمیتی ندارد که شما درحال تجربه بازی برروی چه پلتفرمی هستید. مهم نیست PS5 را برای تجربه بازی خود در نظر گرفته‌اید یا PC، خیلی راحت و سریع با اتصال به دوستانتان در پلتفرم‌های مختلف به تجربه بازی خود می‌پردازید. اطلاعات بازیکنان و اینکه روی چه پلتفرمی در حال تجربه بازی هستند برای همه قابل رویت خواهد بود و موارد ویژه‌ای برای هر پلتفرم در نظر گرفته خواهد شد. قوانین خاص، محتوا ویژه و آیتم‌های مختلف شاید برای هر پلتفرمی بسته به بازی دچار تغییر شوند. با در دسترس قرارگرفتن اطلاعات مختلف از پلتفرم شما و شرایطی که در حال تجربه بازی در آن هستید می‌توان اعضا تیم‌ها خود را با دقت انتخاب کرد. برای مثال

فردی که از پینگ خوبی در بازی برخوردار است و از موس و کیبورد استفاده می‌کند را به دیگران ترجیح داد. با توجه به اینکه اخبار دقیقی از پروژه‌ای که شرکت Electronic Arts کار برروی آن را شروع کرده در دسترس نیست، نمی‌توان به طور دقیق درباره آن صحبت کرد. ولی باتوجه به شواهد، بنظر می‌رسد علاوه‌بر سود‌دهی بالای مالی برای EA، تجربه کراس پلتفرم بازیکنان نیز بهبود قابل توجهی خواهد داشت.

نظر شما درباره بستر جدید EA چیست؟ بنظر شما این بستر و فضای مجازی می‌تواند تاثیر خوب و مثبتی روی تجربه کراس پلتفرم بازی‌ها بگذارد؟ نظرات خود را با تیم تیلنو به اشتراک بگذارید.

منبع: Gamerant

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید