اخبار و رویدادها, بازی

شایعاتی جدید در ارتباط با مجموعه‌ی Prince of Persia به گوش می‌رسند

Prince of Persia

با توجه به جدیدترین اخبار بازی، بالاخره قرار است که انتظارات طرفداران سری Prince of Persia به پایان برسد و شاهد چند نسخه‌ی Remaster از این مجموعه باشیم. با تیلنو همراه باشید.

به نظر میاد که Ubisoft تصمیم گرفته که از این آی‌پی محبوب و پرطرفدارش دوباره استفاده کند و خودشو از این وضع بدی که دارد، بیرون بکشد. تقریبا چندسالیه که Ubisoft، دیگر مثل سابق فروش خوبی از بازیاش نداره و روز به روز بین هواداران، محبوبیت خودشو از دست می‌دهد. استفاده نکردن این استودیوی فرانسوی از آی‌پی‌های محبوبش مثل همین Prince of Persia و Splinter Cell، باعث شده که این استودیو به سمت ساخت‌ بازی‌های تکراری و ضعیفی مثل Ghost Recon Wild Lands بزند. ولی می‌تونیم امیدوار باشیم که این استودیو با احیای سری Prince of Persia، خودش نیز احیا شود.

سال‌هاست که منتظر بازی جدیدی از این مجموعه هستیم و آخرین نسخه‌ی آن سال ۲۰۱۳ ساخته شد. حالا یوبیسافت قراره که با ساخت ریمستر Sands of time، روح جدیدی به این مجموعه ببخشد. این بازی محصول سال  2003 است و در زمان خودش نمرات بسیار بالایی را دریافت کرده است. بعد از این هم احتمالا Ubisoft به سراغ نسخه‌های Prince of Persia Warrior within، Prince of Persia 2008 و نسخه‌ی The Forgotten Sands خواهد رفت.

طبق شایعات، این بازی در اواخر اردیبهشت به طور رسمی معرفی خواهد شد. به احتمال زیاد این بازی برای کنسول‌های این نسل و PC عرضه شود. البته بعید هم نیست که Ubisoft با عرضه‌ی این بازی روی PS5 و Xbox Series X، هواداران را سوپرایز کند.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید