بازی, راهنمای بازی, یادداشت

تمام لباس‌ های بازی Marvel’s Spider-Man Miles Morales

بازی Marvel's Spider-Man Miles Morales

تنها چند روز به عرضه‌ی بازی Marvel’s Spider-Man Miles Morales باقی مانده و گیمرهای زیادی منتظر تجربه‌ی جدیدی در نقش اسپایدرمن هستند. در این مطلب به معرفی تمام لباس‌هایی که شما می‌توانید در این بازی بپوشید می‌پردازیم. همراه تیلنو باشید.

با عرضه‌ی این بازی، شما برای اولین بار کنترل کامل مایلز مورالز را بر عهده می‌گیرید و باید به قهرمانی تمام عیار برای شهر نیویورک تبدیل شوید. در پایان نسخه‌ی قبل دیدیم که مایلز توسط عنکبوتی گاز گرفته شد و قدرت‌های خاصی را بدست اورد. از آن زمان اسپایدرمن اصلی یعنی پیتر پارکر، وظیفه‌ی آموزش او را بر عده داشته است و در واقع در حال تعلیم ابرقهرمانی مثل خودش است. البته قدرت‌های مایلز کمی متفاوت است؛ مایلز علاوه بر قدرت‌های پیتر پارکر، دو قابلیت جدید دارد. یکی از آن‌ها نامرئی شدن است و دیگری شوک الکتریکی جدید او می‌باشد.

درست است که مایلز به مانند پیتر پارکر تاریخ غنی ندارد و لباس‌های زیادی برای او طراحی نشده، ولی استودیوی اینسامنیاک تمام تلاش خودش را کرده تا لباس‌های متفاوتی را در اختیار گیمرها بگذارد. مایلز مورالز در کمیک‌های مارول، برای اولین بار در سال ۲۰۱۱ دیده شد و می‌توان گفت که یکی از شخصیت‌های جدید این انتشارات به شمار می‌رود. حالا برای او هفت لباس طراحی شده که در ادامه آن‌ها را مشاهده می‌کنیم. شما می‌توانید با مطالعه‌ی مقاله‌ی اطلاعات بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales تمام مواردی که از این بازی نیاز دارید را بدانید.

Classic Suit

بازی Marvel's Spider-Man Miles Morales

لباس کلاسیک، لباس اصلی مایلز است که آن را از اول بازی در اختیار دارید. در تمامی نمایش‌ها شاهد پوشیدن این لباس توسط او بودیم و می‌توان گفت که این لباسی است که از این بعد مایلز را در آن خواهیم دید.

SportsWear Suit

بازی Marvel's Spider-Man Miles Morales

در این لباس شاهد ترکیبی اسپرت‌تر هستیم. همانطور که می‌بینید در این لباس مایلز ترکیبی از یک سوییشرت و لباس اصلی خودش را بر تن دارد و به مد امروزی نزدیک‌تر شده است. یکی از نکات جالبی که در این لباس می‌بینیم، کفش سوپرستار برند آدیداس (Adidas) است. مایلز مورالز را خیلی‌ها با اسنیکرهای مخصوص برند نایکی (Nike) و جوردن‌‌هاش می‌شناسند ولی این بار استودیوی سازنده قراردادی با آدیداس بسته و کفش‌های آن‌ها را به بازی آورده است. این کفش را حتی می‌توانید از فروشگاه خود آدیداس نیز خریداری کنید.

بازی Marvel's Spider-Man Miles Morales

همانطور که در تصاویر قبلی دیدید، لباس اصلی مایلز به رنگ سیاه است ولی در این لباس، همان ترکیب رنگ اصلی اسپایدرمن را می‌بینیم. اسم این لباس نیز از جمله‌ی معروف بن پارکر، عموی پیتر پارکر، الهام گرفته شده و به جمله‌ی معروف او یعنی با قدرت زیاد، مسئولیت زیادی پیدا می‌کنی (With Great Power Comes Great Responsibility) اشاره می‌کند.

Homemade Suit

بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

درست مثل بقیه‌ی اسپایدرمن‌ها که همگی یک لباس با طرح ساده و خانگی دارند، این بار شاهد همچین لباسی برای مایلز مورالز هم هستیم.

Brooklyn Visions Academy Suit

بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

Into The Spider-Verse Suit

بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

یکی از محبوب‌ترین لباس‌های بازی که طرفداران زیادی دارد، لباس مایلز مورالز در انیمیشن Spider-Man: Into The Spider-Verse است. این انیمیشن برنده‌ی جایزه اسکار، یکی از پرطرفدارترین آثار ساخته شده حول ابرقهرمان‌های مارول است که قراره المان‌هایی از آن را در این بازی نیز ببینیم. لباس مایلز را در این بازی جدید نیز خواهیم دید و حتی برای آن از جلوه‌های بصری خاصی استفاده شده است. برای اطلاعات کامل می‌توانید مطلب جداگانه‌ی لباس Spider-Man را مطالعه کنید.

Uptown Pride Suit

بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales با عرضه‌ی کنسول PS5 عرضه خواهد شد و جزو بازی‌های لانچ این کنسول به شمار می‌رود. با عرضه‌ی این بازی PS5 شما می‌توانید آن را از فروشگاه تیلنو تهیه کنید.

برای اطلاع از قیمت PS5 و خرید PS5 نیز می‌توانید به صفحه‌ی این کنسول در فروشگاه تیلنو مراجعه کنید.

نظر شما در مورد این لباس‌ها چیست؟ دوست دارید که کدام یک از این لباس‌ها را برای اولین بار به تن کنید؟ نظر خود را با تیلنو به اشتراک بگذارید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *