اخبار و رویدادها, بازی

بازی Spider-Man: Miles Morales میزبان لباس مایلز مورالز در انیمیشن Into the Spider-Verse خواهد بود

بازی Spider-Man: Miles Morales

لباس مخصوص مایلز مورالز در انیمیشن موفق Spider-Man: Into the Spider-Verse در بازی Spider-Man: Miles Morales حضور خواهد داشت. با تیلنو همراه باشید.

اگرچه پیتر پارکر (Peter Parker) مطمئنا محبوب‌ترین اسپایدرمن در طول تاریخ کمیک و سینمای مارول است، اما او تنها مرد عنکبوتی نیست و با اینکه مایلز مورالز (Miles Morales) تقریبا به اندازه‌ی پارکر سابقه و تاریخچه ندارد، اما از زمان اولین معرفی‌اش در سال‌های اخیر به محبوبیت زیادی رسیده است. به لطف حضور پر رنگ مایلز مورالز به عنوان شخصیت اصلی انیمیشن موفق و محبوب Spider-Man: Into the Spider-Verse، حال او وارد دنیای بازی‌های ویدویی نیز شده است و تا چند وقت دیگر اثری که او نقش اصلی آن را به عهده دارد یعنی بازی Spider-Man: Miles Morales عرضه خواهد شد. با این حساب اصلا جای تعجب نیست که لباس او را در این بازی ببینیم؛ در واقع این بازی سعی کرده که ادای احترامی به این اثر فوقالعاده محبوب بکند.

بازی Spider-Man: Miles Morales

همانطور که PlayStation در حساب توئیتر خود به طور رسمی فاش کرد، لباس مایلز از انیمیشن Into the Spider-Verse یکی از چندین لباس‌هایی است که می‌توانید در بازی به تن کنید و با آن به جنگ دشمنان بروید. همچنین به نظر می‌سد که جلوه‌های بصری زیبایی نیز به این لباس اضافه شده است. مانند: تغییر‌های گرافیکی در هنگام درگیری‌ و مبارزه با دشمنان و خود مایلز نیز در این لباس نرخ فریم پایین‌تری خواهد داشت تا یه انیمشن اصلی وفادارتر باشد. زیرا خود سونی نیز در Into the Spider-Verse کارهای جالب توجهی با نرخ فریم انجام داده است.

بازی Spider-Man: Miles Morales در تاریخ 22 آبان (12 نوامبر) به طور انحصاری برای کنسول‌های نسل 8 و 9 سونی یعنی PS4 و PS5 عرضه خواهد شد.

نظر شما در مورد حضور این لباس در بازی چیست؟ بنظرتان Spider-Man: Miles Morales به خوبی نسخه‌ی قبلی این مجموعه خواهد بود؟ نظرات خود را با تیلنو در میان بگذارید.

منبع: GamingBolt

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید