پوستر بازی, گیم پلی بازی, نمایش و پیش نمایش

تمام شخصیت‌های بازی Tekken 8

شخصیت‌های Tekken 8

نسخه جدید مجموعه فوق‌العاده محبوب Tekken که به زودی منتشر می‌شود، به طور مجموع شامل 32 مبارز مختلف می‌شود که برخی از آن‌ها چهره‌های قدیمی هستند و برخی دیگر برای اولین بار به دنیای این بازی قدم می‌گذارند. اما شخصیت‌های بازی Tekken 8 چه کسانی هستند و با چه افرادی می‌توان وارد زمین مبارزه شد؟

همه مبارزهای Tekken 8

عرضه بازی Tekken 8 به شدت نزدیک است و می‌خواهد میراث ارزشمند و قدیمی مجموعه را به نحو احسن ادامه دهد. در طی این مدت زمان طولانی که از عرضه شماره اول سری می‌گذرد، افراد زیادی وارد تورنومنت The King of Iron Fist شده‌اند و از آن بیرون رفته‌اند. اما در جدیدترین نسخه مجموعه یکی از معروف‌ترین این شخصیت‌ها حضور پیدا نخواهد کرد؛ چرا که با توجه به اطلاعات شخصیت هیهاچی میشیما جان خود را از دست داده است. بدین ترتیب سرنوشت دنیا در دستان پسر هیهاچی که همان کازویا باشد قرار دارد. در حالی که برخی از افراد به صورت مستقیم با کازویا مشکل دارند و می‌خواهند در برابر او ایستادگی کنند، یک سری دیگر از شخصیت‌های Tekken 8 جاه‌طلبی‌های خاص خود را دارند و تصمیم‌های زیرکانه‌ای خواهند گرفت.

بیش‌تر مواردی که تا به حال از لیست شخصیت‌های بازی Tekken 8 مشاهده کرده‌ایم همگی چهره‌های قدیمی و آشنا هستند. اگر هم فرصت را غنیمت شمرده و به تجربه نسخه بتا بازی پرداخته باشید احتمالا با برخی از آن‌ها آشنایی نسبی لازم را خواهید داشت. برخی از افراد موجود در این لیست از همان نسخه‌های اولیه شناخته شده‌اند و برخی دیگر، در بازی‌های اخیر راه خود را به سری Tekken پیدا کرده‌اند. اما حالا که از تمامی مبارزهای این بازی رونمایی شده و اطلاعاتی محدود از آن‌ها در دسترس قرار دارد، بیایید آن‌ها را مرور کنیم تا بدانیم که باید منتظر چه کاراکترهای قابل کنترلی باشیم.

شخصیت‌های Tekken 8

شخصیت رینا (Reina)

رینا یکی از سه شخصیت جدیدی است که برای اولین در سری Tekken حضور پیدا خواهد کرد. این شخصیت مونث که به شدت رمزآلود است و اطلاعات زیادی درباره او وجود ندارد در آموزشگاه‌های میشیما کشف شده است. او در حین تمرینات شخصیت کاریزماتیک و شرور خود را نشان می‌دهد که این موضوع را هم می‌توان در رفتار او مشاهده کرد و هم در مبارزات وی. به نظر می‌رسد که رینا به خوبی دو شخصیت جین و کازویا را می‌شناسد و این در حالی است که دو فرد مذکور هیچ ایده‌ای از هویت و کیستی رینا ندارند.

شیوه مبارزه رینا ترکیبی از رشته تایدو و آموزه‌های کاراته مانند میشیما است. بدین ترتیب افرادی که با خاندان میشیما آشنا هستند، حرکات آشنایی را در حین مبارزات این شخصیت می‌بینند. در حین یکی از تریلرها که رینا مشغول مبارزه با کازویا می‌شود ما او را در حالی می‌بینیم که از حرکاتی نظیر Wind God Fist و Spinning Demon استفاده می‌کند؛ تکنیک‌هایی که همه ما آن‌ها را منحصر شخصیت هیهاچی میشیما می‌شناختیم.

Tekken 8 roster - Reina is a young fighter with dyed hair, wearing a purple zip-up hoodie.

شخصیت ویکتور شِوالیه (Victor Chevalier)

شرکت باندای نامکو که سازنده بازی مورد بحث به شمار می‌رود، از شخصیت ویکتور با عبارت «یک افسانه زنده که نیروهای مستقل UN را به وجود آورده» یاد می‌کند. این شخصیت از خاندان شوالیه‌های برجسته‌ای است که همیشه با هدف کمک به افرادی که نیازمند هستند، شناخته می‌شود. علاوه بر این موارد باید بدانید که ویکتور در حین مبارزات از یک سلاح کمری و یک شمشیر آینده‌نگرانه بهره می‌برد.

Victor Chevalier is a well-dressed man wearing gloves and shades. He is one of the new characters in the Tekken 8 roster.

شخصیت دویل جین (Devil Jin)

در حالی که ما شخصیت جین را در بازی Tekken 3 دیده بودیم، نسخه شیطانی آن یا Devil Jin در اواخر داستان این اثر پدیدار شد. در ادامه هم ما چیز زیادی از او ندیدیم تا زمانی که در Tekken 5 تبدیل به یک شخصیت قابل کنترل شد. حرکات دویل جین شباهت زیادی به نسخه معمولی خودش در شماره سوم دارد، تنها با این تفاوت که به شدت خطرناک‌تر و بی‌رحم‌تر است. همه افراد دویل جین را یک فرد خطرناک به حساب می‌آورند و اعتقاد دارند که او باید مانند کازویا متوقف شود.

Devil Jin is one of the more divisive characters in the Tekken 8 roster. Here he's wearing a leather jacket, has huge horns, and lots of gothic makeup.

شخصیت آلیسا بوسکانوویچ (Alisa Bosconovitch)

آلیسا بوسکانوویچ که اولین بار در شماره ششم سری معرفی شد، یکی از شخصیت‌های بازی Tekken 8 به شمار می‌رود. آلیسا در واقع یک ربات است که دکتر بوسکانوویچ او را با الهام‌گیری از دخترش که جان خود را از دست داده، ساخته است. پس از حضور اولیه، آلیسا توسط شخصیت لی چائولان تعمیر و بازنویسی شد. آلیسا حالا در راستای انقلاب شخصیت Lars در برابر G Corporation و The Zabiatsu مبارزه خواهد کرد.

Alisa, one of the Tekken 8 roster, is holding her arm with a chainsaw attached to the end.

شخصیت لی چائولان (Lee Chaolan)

لی چائولان بزرگ‌ترین عضو پسرهایی است که هیهاچی میشیما سرپرستی آن‌ها را به عهده گرفت؛ شخصیتی که با نام Violet هم شناخته می‌شود. لی چائولان که رئیس تشکیلات Violet هم به حساب می‌رود یک میلیونر خوش‌گذران است که فقط می‌خواهد از زندگی لذت ببرد. علاوه بر این‌ها چائولان در زمینه رباتیک یک نابغه است و همان‌طور که پیش از این هم گفتیم آلیسا توسط او تعمیر و بازنویسی شده تا به انقلاب کمک کند.

Lee Chaolan, one of the more recently confirmed characters in the Tekken 8 roster, is holding a grenade in the shape of Combot's head.

شخصیت زافیانا (Zafiana)

هرچند که ما از پیشینه این شخصیت اطلاعات زیادی نداریم، باید بدانید که زافیانا برای اولین بار در Tekken 6 به طرفداران معرفی شد. زافیانا در واقع یک پیش پیشگو قهار است که همه اطلاعات مربوط به مفاهیم معنوی نظیر حضور شیطانی (Demonic Presences) را می‌داند. هدف اصلی این شخصیت از میان بردن نیروهای شیطانی است و در همین راه با افرادی نظیر کلادیو سرافینو و گروه Archers of Sirius وارد همکاری می‌شود.

Tekken 8 roster: Zafina is wearing a hood to cover her lavender hair, and is in a fighting stance.

شخصیت فنگ وِی (Feng Wei)

فنگ وِی یکی از شخصیت‌های بازی Tekken 8 است که اولین بار در شماره پنجم سری حضور پیدا کرد. این شخصیت یک استاد تمام عیار در هنرهای رزمی چینی است که استاد خود را فقط به خاطر سرزش کردنش به قتل رساند. فنگ وی حالا در سطح دنیا به گشت و گذار می‌پردازد، به دنبال قدرت‌های جدید می‌گردد و همه Dojoهایی که می‌بیند را بدون تامل بیش‌تر می‌کشد.

Feng Wei is a returning character in the Tekken 8 roster, only he now has an ornate golden dragon on his shoulder.

شخصیت دراگونوف (Dragunov)

نکته جالبی که در مورد این شخصیت وجود دارد، طراحی ظاهر او با الهام‌گیری از مرلین مانسون (خواننده مشهور سبک راک) است. دراگونوف اولین بار در بازی Tekken 5: Resurrection ظاهر شد و یک قانل خونسرد به شمار می‌رود که به گروه روسیه‌ای Spetnaz تعلق دارد. شخصیت مذکور به خاطر شخصیت خونسرد و تواندمندی‌هایی که در مبارزه دارد با لقب «فرشته مرگ سفید» هم شناخته می‌شود.

Tekken 8 roster: Dragunov is wearing a cold-weather coat and a shirt. He has a glassy eye and a scar.

شخصیت شاهین (Shaheen)

شاهین یکی از شخصیت‌هایی محسوب می‌شود که عقبه زیادی ندارد و اولین بار در بازی Tekken 7 با او آشنا شدیم. همان‌طور که از نام این شخصیت می‌توان تشخیص داد، شاهین به خاور میانه خودمان تعلق دارد و بعد از اتفاقات مرموزی که برای شرکت نفتی دوستش رخ داد، تصمیم گرفت وارد تورنومنت The King of Iron Fist شود و به G Corporation نفوذ کند.

Shaheen is one of the Tekken 8 characters and is wearing robes with a red headscarf.

شخصیت استیو فاکس (Steve Fox)

استیو فاکس یک قهرمان بوکس بریتانیایی است که در سنین جوانی به سرپرستی گرفته شد و از گذشته خود هیچ خاطره‌ای به یاد ندارد. او حتما نمی‌داند زخم بزرگی که روی دستش است به چه دلیلی به وجود آمده است. بعدها مشخص می‌شود که استیو حاصل آزمایشی است که قرار بود ژن شیاطین را با انسان‌ها ترکیب کند. با وجود اینکه آزمایش مذکور با شکست مواجه شد، مادر لئو مرگ استیو فاکس را ظاهرسازی کرد تا او بتواند فرار کند. از آنجایی که در مورد یک بوکسور صحبت می‌کنیم استیو فاکس بیش‌تر از قدرت مشت‌هایش استفاده می‌کند و کم‌تر به سراغ ضربات پا می‌رود.

Tekken 8 roster: Steve is wearing sparring gloves and a jacket with a chain.

شخصیت لئو (Leo)

مادر شخصیت لئو که اما کلیسن نام داشت پیش از داستان بازی Tekken 6 جان خود را از دست داد. در ادامه و هنگامی که این شخصیت متوجه شد مقصر قتل مادرش کازویا است، تصمیم گرفت وارد تورنومنت The king of Iron Fist شود. اما هنگامی که لئو بیش‌تر در مورد گذشته مادرش تحقیق کرد متوجه شد که او برای Mishima Zaibatsu به عنوان یک دانشمند کار می‌کرده است.

Tekken 8 roster: Leo is wearing a red bomber jacket and a medallion.

شخصیت یوشیمیتسو (Yoshimitsu)

یوشیمیتسو که رئیس قبلیه مانجی به شمار می‌رود، یک استاد شمشیر زنی ماهر است که در طی نسخه‌های مختلف مجموعه همیشه با ظاهرهای متفاوتی ظاهر می‌شود. یوشیمیتسو یکی از شخصیت‌های Tekken 8 است و ظاهر وی این دفعه با الهام‌گیری از زره خودش در بازی Tekken 3 طراحی شده. این شخصیت گذشته جذابی دارد و بارها با نیروهای میشیما زابیاتسو وارد نبرد شده تا بتواند دوست خود که دکتر بوسکانوویچ باشد را نجات دهد. یوشیمیتسو در طی یکی از ماموریت‌ها دست خود را از دست می‌دهد و دکتر بوسکانوویچ یک دست مکانیکی برای او درست می‌کند. به همین دلیل هم رابطه دوستی متقابلی میان این دو شخصیت به وجود می‌آید.

One of the more bizarre Tekken 8 characters is Yoshimitsu - a cyber-ninja wearing a blue full-body suit of armor.

شخصیت کوما (Kuma)

شخصیت کوما یک خرس بامزه و فوق‌العاده قدرتمند است که برای اولین بار در بازی Tekken 3 او را مشاهده کردیم. سرپرستی خرس مذکور پیش از این به دست هیهاچی میشیما بوده و هنگامی که کوما صاحب خود را از دست می‌دهد، تغییرات برجسته‌ای در رفتار او پدیدار می‌شود. هدف اصلی او در داستان بازی Tekken 8 هم به قتل رساندن کازویا است تا بتواند انتقام هیهاچی را از او گرفته باشد. از آنجایی که در مورد یکی از شاگردها و دست پرورده‌های میشیما بزرگ صحبت می‌کنیم، باید بدانید که سبک مبارزه کوما شباهت زیادی به استاد خود که هیهاچی باشد دارد.

One of the Tekken 8 characters is Kuma, a bear who is saluting and wearing a black karate gi and a red belt on his head.

شخصیت پاندا (Panda)

همان‌طور که خودتان متوجه شدید کوما تنها حیوان موجود در لیست شخصیت‌های بازی Tekken 8 نیست و باید نام پاندا را هم به آن اضافه کنیم. پاندا در واقع محافظ و فرد قابل اعتماد لینگ ژیائو است که اولین بار در داستان شماره سوم سری به دنیا معرفی شد. در حالی که سبک مبارزه پاندا شباهت زیادی به کوما دارد، اما او در بازی جدید هویت خاص خود را پیدا می‌کند و از ویژگی‌های متمایز کننده‌ای استفاده خواهد کرد. هدف اصلی پاندا در داستان هم این است که به لینگ ژیائو در مسیر پیدا کردن شخصیت جین کمک کند.

Tekken 8 characters: Panda is wearing a scarf and ear muffs.

شخصیت آزوسنا (Azucena)

آزوسنا که با لقب ملکه قهوه کشور پرو هم شناخته می‌شود، صاحب یک مزرعه قهوه است که محصولات خود را در کنار یک مقبره Incan به فروش می‌رساند؛ مقبره‌ای که احتمال می‌رود به ماچو پیچو تعلق داشته باشد. اما باید بدانید که آزوسنا سبک نبرد خاص خود را دارد که بیش‌تر روی دفع حملات دشمنان و پری کردن آن‌ها متمرکز است. هنگامی که بتوانید با آزوسنا حملات دشمن را دفع کنید، قادر به به زدن یک حمله قدرتمند خواهید بود.

Azucena is a new character in the Tekken 8 roster. She is wearing a colorful jacket over a red t-shirt with a crescent moon design. She has a crescent moon pendant and a flower in her brown hair.

شخصیت ریون (Raven)

شخصیت ریون پس از یک غیب کوتاه در بازی Tekken 7، در نسخه جدید به تکن باز می‌گردد و این دفعه مهارت‌های بیش‌تری در نینجوتسو و مبارزه کردن دارد. با توجه به یادگیری همین مهارت‌های جدید، او تکنیک‌ها و حملات بیش‌تری خواهد داشت تا دست گیمر در حین مبارزه باز باشد. یکی از مهارت‌های ریون که باید از آن خبر داشته باشید امکان درست کردن یک کپی از خود است. در واقع شخصیت مذکور می‌تواند یک کلون از خود درست کرده و سپس کنترل او را هم به دست بگیرید و ضربات ترکیبی سنگینی را به دشمن بزند.

Raven is a returning character to the Tekken 8 roster. He is wearing sunglasses, has a scarred face, and has wristguards with a blue and gold design.

شخصیت جین کازما (Jin Kazama)

جین کازیما که اولین بار در بازی Tekken 3 معرفی شد، تفاوت زیادی با آنچه که امروز از وی می‌بینیم دارد. جین پس از حضور اولیه خود، در بازی Tekken 4 حضور متفاوتی داشت و سبک مبارزه‌اش ترکیبی از میشیما و کازاما بود هدف اصلی این کاراکتر به عنوان یکی از شخصیت‌های Tekken 8 این است که شر خاندان میشیما را بکند و دنیا را از حضور آن‌ها پاک نماید.

Jin Kazama is the main protagonist of the Tekken 8 roster and is wearing a bomber jacket.

شخصیت کازویا میشیما (Kazuya Mishima)

کازویا میشیما پس از اینکه پدر خود هیهاچی را به قتل رساند، به شخصیت منفی اصلی سری تکن تبدیل شده است. کازویا که به صورت ناخودآگاه شبیه پدرش مبارزه می‌کند، قصد دارد به کمک هویت شیطانی خویش و G Corporation دنیا را به تسخیر خود درآورد. دیدن قوس شخصیتی کازویا و کارهایی که او در طی داستان بازی Tekken 8 انجام می‌دهد دیدنی خواهد بود.

Kazuya Mishima is the main antagonist of the Tekken series and part of the Tekken 8 roster. This character wears a business suit and a scaly purple trenchcoat. One of his eyes glows red.

شخصیت پال فونیکس (Paul Phoenix)

پال فینیکس یکی از معدود شخصیت‌هایی به شمار می‌رود که در تمامی بازی‌های سری Tekken حضور داشته است. او که سابقه قهرمانی در تورنومنت King of Iron Fist را هم دارد، از مشت‌ها و لگدهای قدرتمند خود برای شکست دشمنان بهره می‌برد و مبارزه را ساده دنبال می‌کند.

Paul is one of the Tekken 8 roster and a character who has been in the series since the start. His normally raised hair is now flattened.

شخصیت مارشال لاو (Marshal Law)

مارشال لاو که ما در ایران او را با لقب بروس لی صدا می‌کنیم (به خاطر شباهت ظاهری)، همیشه در داستان بازی‌های تکن حضور داشته؛ با وجود اینکه همیشه یک شخصیت قابل کنترل نبوده است. مارشال لاو درست مانند بروس لی روی قدرت و توانایی پاها و دستان خود اتکا می‌کند و قدرت فراطبیعی عجیب و غریبی ندارد.

Marshal Law is one of the original characters and now part of the Tekken 8 roster. He has a strapped up hand and is wearing a pendant.

شخصیت نینا ویلیامز (Nina Williams)

نینا ویلیامز قبلا یک مزدور بود که فقط در ازای پول کار می‌کرد، اما حالا به یکی از اعضای مهم نیروهای G Corporaion تبدیل شده است. نینا شیوه مبارزه اساسین گونه‌ای داشته و علاقه دارد با Grapple خود به سمت دشمنان حمله‌ور شود.

 

شخصیت جک ایت (Jack-8)

اگر سری تکن را دنبال کرده باشید با ربات‌های مدل جک آشنایی دارید. حال همان‌طور که از نام این شخصیت مشخص می‌شود، او نسخه هشتم جک‌ها بوده و از سایرین قدرتمندتر و پیشرفته‌تر است. جک ایت به لطف قدرت‌های رباتیک خود ضربات محکمی دارد و می‌تواند از سلاح بزرگ خود هم برای خرد کردن استخوان‌های دشمن کمک بگیرد.

Jack-8 is one of the more unconventional Tekken 8 roster charactrers. He is a cybernetic mech with a laser visor and a neon mohawk.

شخصیت کینگ (King)

به عنوان دومین فردی که ماسک معروف و نمادین ببر را به صورت می‌کند، این نسخه از شخصیت کینگ از بازی Tekken 3 عضوی از لیست شخصیت‌های قابل کنترل بوده است. این شخصیت که در یتیم‌خانه کینگ بزرگ شده، از فنون کشتی در مبارزه استفاده می‌کند و قدرت عضلات خود را در معرض نمایش قرار می‌دهد.

King is a wrestler wearing a tiger mask and is one of the more colorful characters in the Tekken 8 roster.

شخصیت لارس الکساندرسون (Lars Alexandersson)

لارس که اولین بار در بازی Tekken 6 معرفی شد، فرزند نامشروع هیهاچی میشیما با یک زن سوئدی است. این شخصیت رهبر یک گروه انقلابی است که هدف اصلی آن در بین بردن تمام تشکیلات خاندان میشیما خلاصه می‌شود.

Lars is one of the Tekken 8 roster. He is wearing a really elaborate coat and has slicked back hair.

شخصیت جان کازاما (Jun Kazama)

جان کازاما پس از اینکه در یکی از بخش‌های فرعی بازی Tekken 2 حضور پیدا کرد، هیچ وقت جایی در بین شخصیت‌های قابل کنترل سری نداشته است. این شخصیت که پس از حمله شخصیت Ogre ناپدید شده بود، سبک مبارزه مشابهی با آسوکا کازاما دارد. با این حال باید بدانید که جان پس از ناپدید شدنش به قدرت‌های فراطبیعی دست پیدا می‌کند و می‌توان انتظار کارهای جالبی از او داشت.

Jun Kazama is one of the more surprising inclusions in the Tekken 8 roster characters. She is wearing white clothing and has a tame bird on her finger.

شخصیت لینگ ژیائویو (Ling Xiaoyu)

در این نقطه از لیست شخصیت‌های Tekken 8 به لینگ می‌رسیم که از نسخه سوم به بعد را خود را به مجموعه پیدا کرد. لینگ ژیائویو در برهه‌ای از زمان قصد داشت یک شهر بازی درست کند، اما دوست شدن با جین کازاما مسیر زندگی وی را تغییر داد.

Ling Xiaoyu is wearing a Chinese dress and striking a fighting pose. She is one of the Tekken 8 roster characters.

شخصیت آسوکا کازاما (Asuka Kazama)

آسوکا کازاما از بازی Tekken 5 به بعد در سری تکن حضور داشت و همان‌طور که مشخص است، با افرادی نظیر جین و جان کازاما رابطه خانوادگی دارد. البته که رابطه خانوادگی اصل ماجرا را نمی‌رساند و شرایط پیچیده‌تر از آن است که بتوان در این مقاله به آن پرداخت. به هر حال باید بدانید که آسوکا سبک مبارزه مشابهی با جان دارد و در همین حین همیشه به رقابت با شخصیت لیلی می‌پردازد.

Asuka Kazama is one of the Tekken 8 roster and has been constant staple since Tekken 5. She is wearing a school uniform with a beret.

شخصیت لروی اسمیت (Leroy Smith)

لروی اسمیت جزو آن دسته از شخصیت‌های بازی Tekken 8 است که سابقه زیادی در فرنچایز ندارد. او اولین بار در قالب سومین بخش سیزن پس بازی Tekken 7 معرفی شد و با وجود سابقه کم خود، محبوبیت زیادی بین طرفداران پیدا کرده است. لروی اسمیت از هنرهای رزمی وینگ چان استفاده می‌کند و در مبارزات خیابانی و گنگستری شهر نیویورک به فعالیت می‌پردازد. راستی باید بدانید که این فرد میشیما زابیاتسو را دلیل مشکلات متعدد شهرش می‌بینید و به دنبال انتقام است.

Leroy is one of the Tekken 8 characters in the roster and is a more recent inclusion. He is standing with a fighting pose, wearing sunglasses, chains, and an open shirt, and has white dreadlocks.

شخصیت لیلی (Lili)

به عنوان یکی از افرادی که در به روز رسانی Dark Resurrection از بازی Tekken 5 معرفی شد، لیلی یک اشراف‌زاده ثروتمند است. او در پنجمین دوره تورنومنت King of Iron Fist از شخصیت آسوکا کازاما شکست خورد و به همین دلیل هم می‌خواهد تلافی دوره‌های قبلی را در Tekken 8 درآورد.

Lili is a blonde French noble wearing an elaborate dress with a cravat. She is one of the main Tekken 8 roster and has been one of the characters since Tekken 5.

شخصیت برایان فیوری (Bryan Fury)

نکته جالبی که در مورد برایان فیوری وجود دارد این است که او برای اولین بار در بازی Tekken 3 و به عنوان یک شخصیت مخفی حضور داشت؛ به گونه‌ای که برای پیدا کردنش باید یک سری اقدامات را انجام می‌دادید. این شخصیت از آرامش روان برخوردار نیست و همیشه در خشن‌ترین حالت ممکن قرار دارد. حال این خشم در کنار مشت‌های قدرتمند او قرار می‌گیرد تا دشمنان لحظات ترسناکی را در مقابل وی تجربه کنند.

Bryan is one of the Tekken 8 roster and a character that is part robot and part human. He has scars on his chest and a tribal tattoo on his neck.

شخصیت هوارنگ (Hwoarang)

هوارنگ یکی از رقیب‌های قدیمی شخصیت جین کازاما است که برای اولین بار در Tekken 3 و به عنوان دشمن او معرفی شد. این شخصیت در واقع در ورزش تکواندو تخصص دارد و با توجه به همین موضوع، استفاده از لگدهای مرگبار خود را در اولویت قرار می‌دهد.

Hwoarang is a member of the Tekken 8 roster and character that's been in the series since the third game. He is now wearing a Taekwondo Gi.

شخصیت کلادیو سفارینو (Claudio Sefarino)

کلادیو سفارینو نیز یکی از چهره‌های نسبتا تازه‌وارد مجموعه تکن است که اولین حضور او به بازی Tekken 7 باز می‌گردد. این شخصیت رهبر تیراندازان سیریوس محسوب می‌شود و تنها هدفش از بین بردن شیاطین و پاکسازی جهان از نیروهای ماورایی است.

Claudio is a black-haired man with white cape and gloves with a belt tied around his arm. He is one of the Tekken 8 roster characters and has a deformed eye.

تنها نکته باقی مانده این است که مبارزهای داخل بازی به همین افراد محدود نمی‌شوند و پس از عرضه رسمی تکن 8، شاهد اضافه شدن چهره‌های دیگر در قالب بسته‌های الحاقی خواهیم بود. شما در مورد شخصیت‌های Tekken 8 چه فکری می‌کنید؟ نظرات خود را با تیم تیلنو و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: PCGamesN

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *