اخبار و رویدادها, بازی

بازی Overwatch 2 و بازی Diablo 4 در سال ۲۰۲۱ عرضه نخواهند شد

بازی 2 Overwatch

بعد از معرفی بازی Overwatch 2 و Diablo 4 در بلیزکان ۲۰۱۹، گیمر‌ها انتظار داشتند در بلیزکان امسال شاهد اطلاع بیشتر یا حتی منتشر شدن این دو اثر مورد انتظار باشیم. اکتیویژن بلیزارد خیال همه را راحت، و اعلام کرد که در سال ۲۰۲۱ شاهد عرضه این دو بازی نخواهیم بود.

بعد از انتشار بازی Overwatch در سال ۲۰۱۶، بلیزارد (Blizzard) توانست با بازی جدید خود موفق هنری و تجاری بزرگی را تجربه کند. بازی آنلاین این شرکت بازی‌سازی آنقدر عالی و بالانس از آب درآمده بود که کم‌تر کسی می‌توانست از آن ایراد بگیرد. شوتر جدیدی که با گرافیک انیمیشنی خود محبوب دل شوتر‌باز‌های صنعت بازی‌های ویدیویی شده بود و بخش عظیمی از جوایز مختلف را نیز درو کرد. شاید مهم‌ترین جایزه‌ای که Overwatch 1 با خود به خانه برد، جایزه بهترین بازی سال از رویداد گیم اواردز ۲۰۱۶ (Game Awards 2016) به شمار می‌رود. رویدادی که در آن شاهد بازی‌های بزرگی مانند آنچارتد 4 (Uncharted 4: A Thief’s End) و تایتان فال 2 (Titanfall 2) بودیم اما جایزه بهترین بازی سال به شوتر آنلاین بلیزارد رسید. سری بازی دیابلو (Diablo) نیز به عنوان یکی از محبوب‌ترین بازی‌های نقش‌آفرینی تاریخ و یکی از آغازگران این سبک، جزو سری بازی‌های محبوب اکتیویژن بلیزارد (Activision Blizzard) به شمار می‌رود. سری بازی جذابی که آخرین نسخه آن در سال ۲۰۱۳ منتشر شد و تا به امروز شاهد نسخه جدیدی از آن نبوده‌ایم. مدتی پیش بود که اعلام شد ریمیک بازی Diablo 2 توسط سازندگان بازی Diablo 4 در دست ساخت است. باتوجه به این خبر بنظر می‌رسد شاهد احیای دوباره این سری بازی باشیم و نسخه‌های جدیدی از آن در دسترس بازیکنان قرار بگیرد. بعد از معرفی بازی Overwatch 2 و بازی Diablo 4 در مراسم بلیزکان ۲۰۱۹ و یک‌سال بی‌خبری از این بازی‌ها بخش عظیمی از گیمر‌ها منتظر انتشار این بازی‌ها در سال ۲۰۲۱ و اعلام تاریخ آن در بلیزکان امسال شدند.

دیابلو 4 (Diablo 4)

با توجه به اطلاعات منتشر شده از سوی اکتیویژن بلیزارد، بازی اورواچ 2 و دیابلو 4 در سال ۲۰۲۱ عرضه نخواهند شد. اکتیویژن بلیزارد اعلام کرد که پیشرفت قابل توجهی در ساخت آثار خود داشته‌اند و این بازی‌ها برای انتشار در سال ۲۰۲۲ و بعد از آن برنامه‌ریزی شده‌اند. اطلاعات منتشر شده به همبن‌جا ختم نمی‌شود و این شرکت دوست‌داشتنی یک ریمستر را در برنامه بازی های در دست ساخت خود دارد. ریمستری که درحال حاضر مشخص نیست از چه مجموعه‌ای خواهد بود و تا اعلام خبر نهاییی باید منتظر بمانیم. علاوه‌بر تمام این بازی‌ها، یک اسپین آف از مجموعه دیابلو به نام Diablo Immortal، برای تلفن‌های همراه در دست ساخت قرار دارد. باتوجه به برنامه کاری شلوغ اکتیویژن بلیزارد، باید منتظر ماند و دید چه زمانی شاهد انتشار بازی Overwatch 2 و بازی Diablo 4 خواهیم بود و این دو اثر مورد انتظار در چه زمانی در دسترس طرفداران قرار می‌گیرند.

نظر شما درباره این دو سری بازی محبوب چیست؟ بنظر شما بازی Overwatch 2 و بازی Diablo 4 در چه سالی منتشر می‌شوند؟ نظرات خود را با تیم تیلنو و کاربران آن به اشتراک بگذارید.

منبع: Polygon

با ورود به نسل نهم بازی‌های ویدئویی، می‌توانید برای خرید‌های کنسول‌های مایکروسافت و سونی، به بخش فروشگاه سر بزنید و برای خرید ایکس باکس سری ایکس و خرید ایکس باکس سری اس اقدام کنید. فراموش نکنید که خرید PS5 و خرید PS5 دیجیتال نیز در تیلنو امکان‌پذیر است و می‌توانید آن‌ها را با بهترین قیمت تهیه کنید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید