بررسی ویدیویی, نمایش و پیش نمایش

استریم و بررسی اولیه بازی Ghostrunner

بازی Ghostrunner

بازی Ghostrunner اثری پلتفرمر و اکشن است که به کمک فضای سایبرپانکی خود، تجربه‌ای هیجان‌انگیز و چالش‌بر‌انگیز را ارائه می‌دهد. با تیلنو و لتس پلی این اثر همراه باشید.

امیدواریم از مشاهده این لتس پلی لذت ببرید.

سایبرپانک (Cyberpunk) به عنوان یکی از زیر‌سبک‌های ژانر علمی تخیلی، از زمان پیداش مورد توجه بسیاری از فعالان حوزه سرگرمی قرار گرفته و تا‌کنون آثار متعددی با محوریت آن ساخته و روانه بازار شده‌اند. بازی‌های ویدیویی نیز از این زیر‌سبک بهره برده و بازی‌هایی همچون Cyberpunk 2077 ،Mirror’s Edge Catalyst و Watch Dogs: Legion با محوریت آن در دسترس مخاطبین قرار گرفته است. بازی Ghostrunner یکی از جدیدترین تجربیات صنعت ویدیو‌گیم در سبک سایبرپانک است. این محصول استودیو One More Level، در برج دارما (Dharma Tower) که انسان‌های بازمانده از فاجعه جهانی موسوم به Burst را در خود جای داده است، جریان دارد. بازی مذکور داستان فردی به نام جک (Jack) را روایت می‌کند که سابقا عضوی از گروه ابرسرباز‌های Ghostrunner بوده و اکنون حافظه خود را از دست داده است. در این بین او صدایی به نام Architect را می‌شنود که وظیفه انجام کار‌های مختلفی را به او محول می‌کند. با پیشرفت در بازی نه تنها در راه شکست Keymaster (فردی که به Architect خیانت کرده و کنترل برچ دارما را در اختیار گرفته) قدم بر‌می‌دارید، بلکه بیشتر با گذشته جک آشنا می‌شوید.

بازی Ghostrunner

در بازی Ghostrunner، باید در محیط‌های متنوع برج دارما گشت و گذار کرده که برای انجام این امر توانایی‌هایی همچون دش کردن، پریدن، حرکت روی دیوار و استفاده از قلاب را در اختیار دارید. اما ویژگی که باعث می‌شود بازی گوست رانر به اثری به شدت چالش‌بر‌انگیز تبدیل شود، امکان کشته شدن جک یا از بین بردن دشمنان تنها با یک ضربه است. به همین دلیل باید با استراتژی مناسب و مهارت بالا اقدام به تجربه بازی مذکور کنید. با این حال رفته رفته و با پیشرفت در بازی، توانایی‌هایی همچون Sensory Boost (آهسته کردن زمان) به دست می‌آورید که بسیار سودمند بوده و به ادامه مراحل کمک شایانی می‌کنند.

در صورتی که استریم و بررسی اولیه بازی Ghostrunner نظر شما را جلب کرده و قصد خرید آن را دارید، می‌توانید از لینک‌های زیر اقدام به تهیه این اثر کنید:

آیا بازی Ghostrunner را تجربه کرده‌اید؟ نظر شما راجع به گیم‌پلی دشوار آن چیست؟ نظرات خود را با ما در تیلنو در میان بگذارید.

اینستاگرام تیلنو
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *