اخبار و رویدادها, رویدادهای گیمی, کنسول

فیل اسپنسر از انرژی مثبت زمان انتشار ایکس باکس سری ایکس تشکر می‌کند

ایکس باکس سری اس

فیل اسپنسر (Phil Spencer)، مدیرعامل بخش ایکس باکس، از انرژی مثبتی که مردم برای عرضه‌ی ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس به وجود آوردند، تقدیر می‌کند.

ایکس باکس سری اس

پس از مدت‌ها انتظار و پشت سرگذاشتن یکی از عجیب‌ترین بازه‌های زمانی تاریخ بشریت، زمان عرضه‌ی نسل نهم کنسول‌های خانگی فرا رسیده است و ایکس باکس سری ایکس و اس به طور رسمی روانه‌ی بازار شدند تا بازیکنان به آرزوی دیرینه‌ی خود برسند. ایکس باکس سری ایکس برای اولین بار در اواخر سال ۲۰۱۹ معرفی شد و این در حالی است که مدت زمان زیادی از معرفی Xbox Series S نمی‌گذرد. متاسفانه، به خاطر کمبود موجودی، اگر بازیکنان در بازه‌ی زمانی مشخص کنسول خود را پیش خرید نکرده باشند، باید مدت زمان کوتاهی برای دسترسی به یکی از کنسول‌های مایکروسافت صبر کنند. جدا از این مسئه، برای آشنایی بیش‌تر با کنسول‌های نسل نهمی مایکروسافت، می‌توانید به مقاله‌ی کارهایی که باید پیش از خرید ایکس باکس سری ایکس انحام دهید مراجعه کنید.

در واقع، ویروس کرونا تفاوتی میان شرکت‌های کوچک و یک نام بزرگ مانند مایکروسافت قائل نمی‌شود و حتی برای شرکت‌های بسیار بزرگ و گران قیمت نیز مشکلات فراوانی را به وجود می‌آورد. اما خبر خوبی که در این میان می‌توان بدان اشاره کرد، این است که سران مایکروسافت از پس چالش‌ها برآمده‌اند و تولید انبوه را برای تقاضای بازار شروع کرده‌اند تا هیچ بازیکنی مدت زمان زیادی را برای دست پیدا کردن به یک کنسول سپری نکند. مایکروسافت در روز پیش از انتشار، جشن مفصلی را برای عرضه‌ی ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس برپا کرد. در این میان، مدیرعامل ایکس باکس هم انتظار انرژی نثبتی را از سوی طرفداران داشت که ظاهرا، به آن رسیده است.

فیل اسپنسر، مدیرعامل بخش ایکس باکس، در حساب توییتر شخصی خود با انتشار یک توییت از همه‌ی مردم و جامعه‌ی کاربری ایکس باکس و به طور کلی دنیای بازی‌های ویدیویی تشکر کرد. او امیدوار است مردم فارغ از توجه به پلتفرمی که بر روی آن بازی می‌کنند، از تجربه‌ی بازی‌های مختلف لذت ببرند. او هم چنین اشاره کرد با وجود این که عرضه‌ی کنسول‌های جدید می‌تواند خوشحال کننده باشد، اما حال و هوای دنیای بشریت هنوز کمی مه آلود و تاریک است و به احتمال زیاد این اتمسفر تا روزی که ویروس کرونا از کره‌ی زمین روی برگرداند، گریبان ما را خواهد گرفت.

فیل اسپنسر افزود:

امروز، ما قدرت بازی کردن با یکدیگر را جشن می‌گیریم.

دو کنسول Xbox Series X و Xbox Series S در حال حاضر در سطح بازار موجود هستند و با یک مجموعه‌ی بزرگ از بازی‌های قدیمی و جدید، در دسترس عموم قرار گرفته‌اند. اما همان طور که خود اسپنسر هم اشاره کرد، مهم نیست که بر روی چه کنسول یا پلتفرمی به تجربه‌ی آثار مختلف می‌پردازید، در هر جامعه‌ی کاربری که قرار دارید تجربه‌های زیادی انتظار شما را می‌کشند. به هر حال اگر قصد به تهیه‌ی کنسول‌های نسل نهمی مایکروسافت دارید، می‌توانید به صفحه‌ی خرید ایکس باکس سری ایکس و خرید ایکس باکس سری اس مراجعه کنید.

نظر شما در مورد عرضه‌ی جهانی کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس چیست؟ آیا به نظر شما رقابت نسل نهم میان مایکروسافت و سونی تنگاتنگ‌تر از همیشه خواهد بود؟ یا شما هم به لذت بردن از بازی‌های ویدیویی با چشم پوشی از مقایسه‌ها و رقابت‌های روزمره اعتقاد دارید؟ نظرات خود را با تیم تیلنو در میان بگذارید.

منبع: Gaming Bolt

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید